Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi

Maniskiui tai kietina nuo D3, lasai vadinasi Vigantol, jais prekiauja Vokieciu vaistine, nors siaip vaistas patogus, reikia tik laselio per diena, kapt viena karta i burna ir viskas. Man paciai padedavo ne kokios slyvos ar avizos, bet kvieciu selenos, isimesdavau i jogurta, suvalgau, ir mazius lengviau padaro.
Atsakyti
Tfu,tfu,tfu mano leliui jau praejo nekakojimo dienos. Budavo ir mums uzpakaliuko streikai iki 4 dienu. Siaip tai jeigu vaikas ramus, nesierzalioja, tai nesitustinti gali iki 7 paru. Cia galioja aisku tiems, kurie valgo MP. O siaip tai, jeigu as po paros nerasdavau sauskelneje dovaneles, tai tiesiog papuciu i pedutes karsto oro. Jooo, labai veikia thumbup.gif Netgi dabar, kai matau jog steni, tai papuciu ir kaip mat padaro biggrin.gif Nenaudojau as jokiu klizmuciu... Pabandykit, tikrai veikia...
Atsakyti
Stebuklingas vaistas - Magnis Diasporal. KEtvirtadalis miltuko i pienuka viena karta per diena. Vaikutis pakakos pats jau sekancia diena. Mums tai buvo. Esu labai dekinga daktarei uz toki vaista. Labai kankinomes ilgai ir visai neprakakojom. Pabandykit, tikrai nekaltas vaistukas o poveikis nerealus
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal galit ką patarti- mano 3 mėnesių vaikas jau apie 1,5 mėnesio pats nepasutuština (nuo to laiko mums tas reikaliukas pavyko tik porą kartu patiems ir tai tik po to kai pavartojom Duphalac sirupo), o kas 3 dienas darom klizmutes. Viduriukai nekieti.Išbandem ir mankšteles, ir termometro budą (jis suveike tik karta),-rezultato jokio. Maitinu savo pienuku, jo užtenka
Atsakyti
mano mergina kartais tustindavosi kas 4-a para. Irgi buvom issigande ir puolem prie termometro. blink.gif Taciau po to perskaiciau, kad motinos pienu maitinamas kudikis gali nesitustinti ir 6 paras. Pasirodo mamerginai nebuvo poreikio daznai ta daryti smile.gif Tavo atveju sakei, kad vaikiukui ir viduriai neuzkieteje. Manau pabandyk nors karta nepadaryti klizmutes po triju dienu ir palauk siek tiek. Nors jei vaikas neramus, tai g.gif
Atsakyti
Keiscčiausia kad vakas visiškai ramus, šypsosi sau ir vargo nemato, o tėveliaikraustosi iš proto...Daktarai sako kad ir taip maitinant vaikas turi tuštintis ne rečiau kaip 2-3 dienas, kitaip reikia daryt klizmutę nes plečiasi žarnytės
Atsakyti
Sveikute,

Na ka gi buna taip kudikiam ir ne viena atvejizinau..viena tetute pasakojo, kaip vaikui reikejo padeti tustintis keliata metu sad.gif nelinkiu tik konstatuoju fakta..
O is mano mazutes patirties, tai pirmajam reikejo gana ilgai padeti tustintis, net kai ant puodo sedo, tai dedavau rankute ir masazuotavau pilvuka, stenedavau kartu..asaryciu buvo daug...itin daug klizmu nedariau..kazkiek reguliavau maitinima ir taip vargom...na bijau meliuot, bet gali iki 1.5metuku
Dabar turstinas ciki, kartais net po 3 kartelius. (jam 3.5metu).
Dabar auginu maziuka 5men. Tai jam ir buna visko su viduriukais, tai darom mankstas ir kai matau kad tik nori stenet padedu jam suglaudus kojytes prie pilvuko ir padarau tarsi sedetu pats, na po nedaug bet pavyksta rolleyes.gif ...seip zinau tik tiek, kad reik labai labai daug kantrybes...aisku nelaukdavau ilgiau 3 paru, nes pati pagalvoju, o jei as nesitustinciau tiek ilgai tai ne kokia but savijauta blink.gif uch
O kitas blogas dalykas, tai, kad man dar buvo prigasdine su antru, kad tai yra vienas is rachito pozymiu sad.gif, bet tikrai ne visiem vaikuciam

Laikykites heart.gif
Kantrybes
Atsakyti
Mano dukra irgi nekakodavo net po savaite..ir nieko nedariau ir vaiko kakot neprievartavau...kai isinorejo, tai pati pakakojo...baikit jus su tom klizmom ir laisvinamaisiais..jei vaikas bezda, tai viduriai nesukieteje...laukit ir pats vaikas pakakos
Atsakyti
Tai kad daktarai griežtai pasisako už tai kad laukt daugiau kaip 3 paras negalima. Šiandien jau vėl 4 paros kaip mes nieko nedarom. Viena daktarė užsiminė apie tokia Hiršprungo liga kai žarnyne neužtenka nervinių rezginių ir yra bloga peristaltika. Nezinau nei ką galvot... Šiandien dar einam pas savo pediatre planiškai, gal ji ką pasakys, nors praeitą kartą sakė kad reikia daugiau mankštint ir t.t., bet mes jau viską išbandėm...
Atsakyti
Jeigu vaikas maitinamas mamos pieneliu,jis gali nesituštinti iki 10 parų.

Nereikia jokių stimuliacijų nieko. Mano mažė nekakodavo po savaitę. Jeigu kakiukas nekietas,tai viskas gerai. Tiesiog pienukas labai geras ir pilnai susivirškina.

Jeigu stilmuliuosi,tai vaikiukas po to negalės pats tuštintis,neturės reflekso


Keisk savo gydytoja,ji totalias nesąmones šneka. Hiršprungo ligos atveju kakutis yra kietas. Vaikas jo net prašikti negali. Tai pagrindinis šios ligos požymis : pastoviai užkietėję viduriukai,kakinimas kas savaitę ir labai dideliu kiekiu,kartais su krauju.

Parašyk,kur tokie pediatrai neapsišvietę????

Atsakyti
Jetau kaip as nepavydziu tau... sad.gif
Laikykites...ir parasyk kaip sekas? ka daktare sake.. zinau kad taip buna . Labai nesmagu...
Prisiminau, kad vienam vaikuciui iki 6metu daktarai padedavo tustintis _ siaubas doh.gif
Laikykis

Tiesa, o ar nebandei labai reguliuot savo mityba, juk sakei pati maitini? Man patardavo ramuneliu arbatele nesaldinta girdyt ???
Papildyta @ [mergetime]1096270951[/mergetime]
Sveikos,

Sei as is pritarciau pasidometi ir apsilankyt kitose konsultacijose ar pas kitus daktarus
Kiek zinau yra ir centru, kurie konsultuoja mamytes auginancias kudykius ne tik maitinimo klausimais, bet ir kitais...
Butinai pasidomek
clap_1.gif
Atsakyti
Ačiū mamytės už palaikymą ir patarimus. Ką tik grįžome iš pediatrės, ji mus siunčia rytoj į echoskopiją ir konsultuotis pas chirurgą.
Apie Hiršprungo ligą tai mums užsiminė neonatologė iš Antakalnio klinikų, mes pas ją kreipėmės privačiai.
Šiandien vėl turėsim daryt klizmutę dėl rytdienos echosopijos.
Papildyta @ [mergetime]1096277682[/mergetime]
Tiesa Linau, savo mitybą aš bandžiau koreguoti, man tai suveikė super, o vaikui nieko...
Atsakyti