Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi


Labai įdomu,ką echoskopas parodys? Juo žarnynas netiriamas g.gif
Žarnyno tyrimai yra : išgėrus bario daromas rentgenas. Kitas su zondu : ezofagogastroskopija arba kolonoskopija.

Būk gera ,prieš atliekant kokią intervenciją parašyk man į AŽ. Nenugydyk ir neieškok veltui ligų. Labai gaila taip tūsomo lėliuko sad.gif
Atsakyti
kaipgydytoja man paaiškino, kad yra toks dalykas kaip žarnyno perestaltika, kuri yra veikiama vaiko emocijų, teko ir man su tuo susidurti mano sūnelis nesituštino 4 paras. Taip, kad jei vaikas jaučiasi gerai ir nėra jokių pašalinių veiksnių aš manau, kad jaudintis nereikėtų[COLOR=green]
Atsakyti
Tai kad mes to džiaugsmo ir po 4 parų nesulaukiam, vieną kartą laukėm net 7 paras ir nieko nebuvo. Dabar bandau duot obuolių sulčių po truputį, gal tai padės.
Atsakyti
visu pirma padekit i sali termometrus ir visokias klizmas. Mano vaikas lygiai taip pat elgiasi. Ir didziule nesamone, kad nesitustina del to, kad jauciasi nelaimingas ar kazkas panasaus.
Reikia lankstyti kojytes, leisti daznai guleti ant pilvelio. Galima duoti po 3 lasiukus burokeliu sulciu pora kartu i diena. Jei tai nepadeda, tada Duphalac vaistai, bet juos reikia naudoti bent 3 savaites, net ir tuo atveju jei jau pradejo normaliai tustintis. Ir viskas laikui begant susitvarkys.
Grapus, nepergyvenk, nes mano maziui jau 4.5 men. o jis taip elgiasi nuo 3 men.
Atsakyti
Jei vaikiukas jauciasi gerai, tik nesitustina nepergyvenkit- jis visa suvalgyta maista pasisavina, nera is ko ismatom susidaryti. Tik jau neklizmuokit ir nekiskit ivairiu vaistu- sugadinsit tustinimosi refleksa.
Atsakyti
QUOTE (Letaa @ 2004 09 29, 18:03)
Jei vaikiukas jauciasi gerai, tik nesitustina nepergyvenkit- jis visa suvalgyta maista pasisavina, nera is ko ismatom susidaryti. Tik jau neklizmuokit ir nekiskit ivairiu vaistu- sugadinsit tustinimosi refleksa.

Va čia tai tikrai teisingas patarimas thumbup.gif
Atsakyti
Na bandysiu dabar palaukt ilgiau, kokias 5-6 dienas, gal savaitele, paziuresiu kaip maziukas jausis
Atsakyti
Sėkmės. Laikysiu kumščius už tavo guzikiuką. Juk toks dar mažiukas wub.gif
Atsakyti
Aciu DiDiDu uz palaikyma smile.gif !!!
Atsakyti
grapus mes kartu. Nes mano vaikas irgi nemegsta daznai terliotis. va jau 5 dienos
Atsakyti
O ką daryti kai kieti(labai)viduriukai?Na tiesiog gaila lialiaus.Dukrytei greit 9mėnesiai,o kakutis labai kietas,kartais pasirodo kraujuko sad.gif ,net kaimynai žino,kad mažoji daro kaku?????????????????? ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanta1975: 30 rugsėjo 2004 - 17:08
QUOTE (Jolanta1975 @ 2004 09 30, 15:08)
O ką daryti kai kieti(labai)viduriukai?Na tiesiog gaila lialiaus.Dukrytei greit 9mėnesiai,o kakutis labai kietas,kartais pasirodo kraujuko sad.gif ,net kaimynai žino,kad mažoji daro kaku?????????????????? ohmy.gif

na kiek as zinau jei pasirodo su kraujukuo kuo skubiau kreipkites pas medikus...

na maniskiui ir prasedejo problemos...jau antra savaite kaip darom ziauriai kietai. Reguliuoju maista taciau snipstas...(kol buvom lietuvoj buvo viskas ok-o dabar gal kaltas maisto pokytis?)..na o del klizmuciu-juk negali kankint vaiko-jis stena net verkdamas, jei jam nepadesi visa diena neramus ir irzlus...manau palauksim dar savaite-jei nesiadaptuosim eisim pas daktarus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitulka: 30 rugsėjo 2004 - 21:50