Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalba

Lankau nemokamus anglu kalbos kursus.Nepasakyciau, kad didele nauda, bet po truputi einu i prieki... Matau kaip daro pazanga grupiokai. Gal kas norit lankyti Murmonu baznicioje (jie tokia labdara uzsiima). Kaune prie Maximos II ir IV nou 18.30 val. Pamokeliu metu jokios agitacijos ir jokio spaudimo del tikejimo nera. Labai malonus vaikinukai praveda pamokas. Nauda vien tai kad visa valanda priverstas klausytis,mastyti ir kalbeti angliskai. Yra keli lygiai. Zinau kad tokie kursai yra dar ir Siauliuse ir Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2006 09 17, 23:00)
Aš tai moku 20 Lt už 1,5 valandos ir esu labai patenkinta rezultatais  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Kur Tu tokį lobį radai biggrin.gif
Gal galima būtų koordinates 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunasada @ 2006 11 16, 02:17)
Lankau nemokamus anglu kalbos kursus.Nepasakyciau, kad didele nauda, bet po truputi einu i prieki... Matau kaip daro pazanga grupiokai. Gal kas norit lankyti Murmonu baznicioje (jie tokia labdara uzsiima). Kaune prie Maximos II ir IV nou 18.30 val. Pamokeliu metu jokios agitacijos ir jokio spaudimo del tikejimo nera. Labai malonus vaikinukai praveda pamokas. Nauda vien tai kad visa valanda priverstas klausytis,mastyti ir kalbeti angliskai. Yra keli lygiai. Zinau kad tokie kursai yra dar ir Siauliuse ir Vilniuje.

Gal žinai kur Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2006 11 17, 15:04)
Gal žinai kur Vilniuje?

Pagaliau radau is interneto. Pasirodo jie mormonai, stai adresai:
Vilnius, Ateities 83
Siauliai, Traku 8
Klaipeda, Minijos Ste 9
Kaunas, Draugystes 1
Atsakyti
QUOTE(kaunasada @ 2006 11 21, 19:28)
Pagaliau radau is interneto. Pasirodo jie mormonai, stai adresai:
Vilnius,  Ateities 83
Siauliai,  Traku 8
Klaipeda, Minijos Ste 9
Kaunas, Draugystes 1

O gal gali dar pasakyti, kaip į tuos kursus patekti? Kažkam reikia skambinti, ar kaip? Ką į tuos kursus reikia atsinešti? Nuo kokio kalbos mokėjimo lygio priima į kursus? Ar gali eiti ir tie, kurie turi mokytis nuo abėcėlės??
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 11 27, 01:11)
O gal gali dar pasakyti, kaip į tuos kursus patekti? Kažkam reikia skambinti, ar kaip? Ką į tuos kursus reikia atsinešti? Nuo kokio kalbos mokėjimo lygio priima į kursus? Ar gali eiti ir tie, kurie turi mokytis nuo abėcėlės??
Ačiū  4u.gif

Ateina ir visai nemokantis (1 lygis), jie nuo pradziu pradeda. O papult, tai paprasciausiai ateini drasiai, atsunesi ant kuo rasyt su kuo rasyt, jei turi zodineli - gali pasiimti. Pries pamokele gali prisistatyt, gal kokiu klausimu turesi - tau paaiskins, paciai smagiau bus. rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, gal kam teko girdeti ka nors apie anglu klbos kursus Quick Teatcher. Kokie butu atsiliepimai? Aciu.
Atsakyti
Laba smile.gif
Susidomėjau nemokamais kursais Mormonų bažnyčioje. Gal galėtumėt parašyt, kada vyksta tie kursai Vilniuje, kiek kartų per savaitę ir pan. ?
Atsakyti
QUOTE(Stella0605 @ 2007 01 29, 11:19)
smile_at, gal ir man galima tos mokytojos kontaktus? Aisku, jei ji dar nera perkrauta nuo visu mokytis norinciu supermamu  tongue.gif



man atrodo, kad ši mokytoja yra rusė unsure.gif
tai man netiko

aš turiu superinę mokytoją, bet ji turi pilną užimtumą
tai dabr anglų kalbos mokymasis man tapo malonumu
radau per sm mirksiukas.gif

Atsakyti
mane taip pat domina anglu k. kursai, tik domina Soros international house, English school ir pan. Lauksiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 02 22, 15:25)
mane taip pat domina anglu k. kursai, tik domina Soros international house, English school ir pan. Lauksiu atsiliepimu  4u.gif



taigi yra tema apie kalbų kursus
aš lankiau Kalboj
nepatiko, nuobodu
Atsakyti
Del anglu kursu tai visai nepatariu, nebent kai buna mini grupes(as tokiose niekada nebuvau, bet speju, kad turetu buti kokybe geresne), pati pagalvok ka gali ismokti 10 zmoniu per 1.5 valandos? Plius parenka zmones skirtingu lygiu i viena lygi, tarkim mane paskyre EF pre intermediate, Soros i intermediate, o American English School i Upper intermediate, tai pagalvojau, ir pasirinkau EF na tai atejo zmones i grupe visai skirtingo lygio, tai kodel keturi is musu turi klausytis kaip kiti sesi negali zodzio istart?
Nepatiko nei EF, nei Soros, nei AMES, uz tuos pinigus patariu pasisamdyti privacia destytoja, nes is patirties galiu pasakyti jog tai efektyviausias mokymosi budas 4u.gif
Atsakyti