Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalba

QUOTE(smile_at @ 2006 09 17, 23:00)
Aš tai moku 20 Lt už 1,5 valandos ir esu labai patenkinta rezultatais  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Ar galėčiau gauti tel? Norėčiau tobulintis šnekamąją anglų klb.
Atsakyti
Norejau pasidalint patirtim. Va vyras ejo mokytis i FuU (Vilniuje, Gedimino prospekte) mokykla. Norejo privaciai, valanda ten kainavo 50Lt, per karta ne maziau 2 valandu reikia mokytis, o naudos tai visiskai jokios...
Atsakyti
QUOTE(ievule @ 2006 10 02, 14:29)
Aš taip pat šiais kursais domiuosi  4u.gif  Parašiau jiems elektroninį laišką ir atsakė kad individualiai galima eiti dviese ir tada mokėti per pusę. Kažkaip man šis variantas visai priimtinas. Belieka susirasti kas norėtų kartu.
Ir iš tikrųjų būtų įdomu sužinoti apie jų metodiką, gal kuri lankote ir galite pasidalinti info apie individualią mokymo programą. O gal galite rekomenduoti kokią gerą anglų kalbos dėstytoją kuri dirba namuose .

O gal gali kokia nuoroda pameteti apie juos ax.gif
Beje, ar nuejai ten mokytis?
Atsakyti
Sveikos,

Na as gal kiek turiu skirtinga nuomone apie kursus arba individualias pamokas.
Lankiau EF mokykloje kursus - ir man kazkaip matyt viskas susikloste labai puikiai smile.gif. Buvo aisku, kad lygis trupuciuka skyresi, nes viena gal geriau gramatikoje gaudesi, kitas daugiau kalbejo, taciau daugiau maziau lygis buvo labai panasus, plius mokytoja labai gerai suderindavo silpnybes su stiprybemis.
Manau, kad grupeje mokytis yra gerai tuo, kad is tikruju gali mokytis ne tik is savo, bet ir svetimu klaidu. Plius bendravimas ivairesnis, idomiau - ypac kai lygis aukstesnis - ne tik kalbos ismoksti, bet dar ir kitose sferosi idomesniu ziniu gali pasisemti smile.gif.
Aisku, individualus mokymasis irgi turi savo didelius plius, taciau jis tikrai brangokas. As, megstanti bendrauti -tai man grupes kursai buvo super.
Plius EF turi tokia superine iLab programa kuri veikia 12 savaiciu, tai namuose ar ju mokykloje laisvu laiku galima lavinti gramatika kiek tik sirdis leidzia per tas 12 savaiciu.

beje, jeigu kam nors reikia palavinti snekamaja kalba, EF'as vasara organizuoja vadinamuosius - Conversation Club. As vakar viename buvau - super patiko - grupe maza susirinko, o kalbeti oi oi kiek pavyko.
Kaina ten nedidele, o idomu buvo.smile.gifsmile.gif
Atsakyti
Parsisiunciau programėle Quick.Teacher.LT.-.e[X]perience. Tik nelabai suprantu, kaip ja mokytis, gal galit apšviesti?.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunasada @ 2006 11 16, 02:17)
Lankau nemokamus anglu kalbos kursus.Nepasakyciau, kad didele nauda, bet po truputi einu i prieki... Matau kaip daro pazanga grupiokai. Gal kas norit lankyti Murmonu baznicioje (jie tokia labdara uzsiima). Kaune prie Maximos II ir IV nou 18.30 val. Pamokeliu metu jokios agitacijos ir jokio spaudimo del tikejimo nera. Labai malonus vaikinukai praveda pamokas. Nauda vien tai kad visa valanda priverstas klausytis,mastyti ir kalbeti angliskai. Yra keli lygiai.


QUOTE(kaunasada @ 2006 11 21, 19:28)
Kaunas, Draugystes 1

Gal žinot ar dar vyksta šitie anglų k. kursai Kaune?
Atsakyti
Ar Kaune yra Soros international house?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noriu Kaune mokytis anglų kalbos. Buvau pas tuos mormonus prieš kelis metus, bet kažkaip aplinkiniai prigąsdino dėl agitacijos, dar straipsnis kažkoks buvo, tai nutraukiau biggrin.gif . Ar dar vyksta jų kursai prie Maximos? Gal ir nueičiau...
Beje, gal žinote kas moko Dainavos rajone ar netoli? Norėčiau individualiai, ar mažoj grupelėj.
Atsakyti
kiek mazdaug laiko trunka anglu kabos kursai pradedantiesiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2007 07 28, 20:30)
Sveikos  4u.gif
Noriu Kaune mokytis anglų kalbos. Buvau pas tuos mormonus prieš kelis metus, bet kažkaip aplinkiniai prigąsdino dėl agitacijos, dar straipsnis kažkoks buvo, tai nutraukiau  biggrin.gif . Ar dar vyksta jų kursai prie Maximos? Gal ir nueičiau...
Beje, gal žinote kas moko Dainavos rajone ar netoli? Norėčiau individualiai, ar mažoj grupelėj.


as seniau mokiau Dainavoje, bet neseniai persikelem i kita vieta smile.gif
Atsakyti
Laba diena ,mergaites, labai jau noriu išmokti anglų kalbos, gal kas lankėte Kaune kokius nors kursus, gal galite parašyti atsiliepimus. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurka @ 2007 08 30, 09:52)
Laba diena ,mergaites, labai jau noriu išmokti anglų kalbos, gal kas lankėte Kaune kokius nors kursus,  gal galite parašyti atsiliepimus. Ačiū  4u.gif

Tikrai galiu patarti,kad kas mokėsi kalbų iš pažįstamų,tai tik ne kursus lankyti norint išmokti kalbėti. lotuliukas.gif Kursai labiau reikalingi tiems,kuriems reikia popierėlio,kad mokėsi. tongue.gif Geriausia ieškotis privačiai mokytojo ir tai dar visko pasitaiko,įvairiausių situacijų teko girdėti,neiškarto gali pasisekti rasti mokytoją,kuriam tikrai rūpi išmokyti. biggrin.gif
Atsakyti