Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalba

Sveikos supermamytes,
matau visos nori anglu kalba pramokti ir pasiulymu yra.
Bet ar nors viena buvote anglu pamokoje su supermamyte?
Nesimato atsiliepimu!
As irgi noriu ismokti anglu kalba - bet ieskau mokytojos tik pagal rekomendacijas. Kursai tai beviltiska g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2007 11 08, 08:31)
Ir ne sovietmetis, kad i eile del anglu kalbos turetume stot, kaip desros!!!!!! thumbup.gif

na pas tikrai gerus mokytojus taip ir yra, net kartą į savaitę neįsiprašysi mirksiukas.gif Taigi nors ir ne sovietmetis, bet taip jau yra.
Atsakyti
Planuoju ir aš mokintis anglų kalbos. ax.gif
Renkuosi dabar vietą.
Individualiai nenoriu. Man labiau patinka grupese, beto yra pigiau. biggrin.gif
Ar kas lankė čia: 4u.gif
American English School
ELC
English First
KALBA

Yra labai daug įvairių mokyklų, bet kurią iš jų pasirinkti? g.gif
Atsakyti
kur Vilniuje tie kursai?

QUOTE(kaunasada @ 2006 11 16, 03:17)
Lankau nemokamus anglu kalbos kursus.Nepasakyciau, kad didele nauda, bet po truputi einu i prieki... Matau kaip daro pazanga grupiokai. Gal kas norit lankyti Murmonu baznicioje (jie tokia labdara uzsiima). Kaune prie Maximos II ir IV nou 18.30 val. Pamokeliu metu jokios agitacijos ir jokio spaudimo del tikejimo nera. Labai malonus vaikinukai praveda pamokas. Nauda vien tai kad visa valanda priverstas klausytis,mastyti ir kalbeti angliskai. Yra keli lygiai. Zinau kad tokie kursai yra dar ir Siauliuse ir Vilniuje.

Atsakyti
sveikos,
gal kas nors pazistate ir galetumete rekomenduoti anglakalbi anglu kalbos mokytoja, destanti privaciai? Noreciau patobulinti snekamaja kalba ( lygis upper- intermediate)
skambinau i viena anglu kalbos mokykla, kur kursus veda anglai is Uk, tai 45 min pamoka one-to-one kainuoja 175 Lt blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zingara: 17 birželio 2008 - 18:53
QUOTE(fuksė @ 2007 11 08, 09:31)
Ir ne sovietmetis, kad i eile del anglu kalbos turetume stot, kaip desros!!!!!! thumbup.gif

blink.gif
O tai jei pas gera kirpeja noretumete pakliuti vel sakysite, kad nesovietmetis? g.gif Pas gerus kirpejus irgi eiles didziules, nors kirpeju tai ohoho kiek.
As jau geriau palauksiu eileje, bet paklisiu pas gera mokytoja, kirpeja ir t.t. Juk nuo zmogaus talento priklauso labai daug kas!
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti anglu k mokytoja Vilniuje? Ar kursus, kurie vyksta vasara?
Atsakyti
Kaunasada,o dabar vyksta sıe kursaı...ta prasme vasaros metu..
Atsakyti
QUOTE(charizsma @ 2008 07 19, 16:06)
Kaunasada,o dabar vyksta sıe kursaı...ta prasme vasaros metu..

SVEIKUTE, CHARIZMA.
Kursai vyksta ir vasara. Vasara man net labiau patinka. Nes maziau kas ateina ir daugiau demesio skiriama tau, gali daugiau kalbeti pats.
Atsakyti
O kuriom dienom cia vyksta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(charizsma @ 2008 07 19, 23:13)
O kuriom dienom cia vyksta? blush2.gif

II ir IV nou 18.30 val.
Atsakyti
Labukas:)
kaip ir dauguma sioje temoje beransanciu sumasciau patobulinti savo uzsienio kalbu zinias. Todel norejau patarimo, esu ir Kauno ir renkuosi tarp dvieju anglu kalbos kursu organizatoru. Pasaulio lietuvio centro organizuojamu ir lingua pefecta, gal kas lanket anglu kursus? kuri mokykla geresne?
Atsakyti