Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai- darželiai

Tęskime diskusijas jau čia mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2006 11 11, 18:28)
4u.gif  O kodėl kartais ir auklėtojos negali pasidaryti talkos ir gėlyčių pasisodinti.Vaikams pavyzdį parodytų. mirksiukas.gif


smile.gif O kodėl tėvai negali padaryti talkos ir gėlyčių pasodinti?
Visi turime savus darbus mirksiukas.gif , auklėtojos-taip pat.
Visi norime grožio ir jaukumo ar ne?Galvoju, kad toks adlykas, kaip įvaizdžio ir aplinkos kūrimas pirmiausia turėtų rūpėti įstaigos vadovui-jis, ji galėtų organizuoti, ieškoti , derinti, rūpintis mirksiukas.gif
Atsakyti
o va kad teveliai padetu tas gelytes sodinti tai as sutinku!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 11 11, 19:52)
o va kad teveliai padetu tas gelytes sodinti tai as sutinku!!!! thumbup.gif

g.gif Čia jau aš abejoju ar daug tokių entuziastų susirinktų. Pasižiūrėk kiek tėvelių į susirinkimą ateina. Atrodo, kad tik tavo vienos vaikas lanko šią grupę, na dar vienas kitas. Kai reikia rinkti tėvelių komitetą amžina problema doh.gif . Apie gėlytes aš patyliu, nors jeigu ir būtų organizuota tokia akcija tikrai neičiau, ne todėl, kad esu prieš grožį, o todėl, kad laiko nesamonėms užsiiminėti neturiu tongue.gif .
Atsakyti
4u.gif schmoll.gif nono.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulka @ 2006 11 11, 22:41)
nors jeigu ir būtų organizuota tokia akcija tikrai neičiau, ne todėl, kad esu prieš grožį, o todėl, kad laiko nesamonėms užsiiminėti neturiu tongue.gif .


jei atvirai, tai ir aš neičiau-greičiau nupirkčiau tų gėlių, duočiau pinigų jei kas rinktų, bet... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulka @ 2006 11 11, 20:41)
Apie gėlytes aš patyliu, nors jeigu ir būtų organizuota tokia akcija tikrai neičiau, ne todėl, kad esu prieš grožį, o todėl, kad laiko nesamonėms užsiiminėti neturiu tongue.gif .

o as eiciau!!!! thumbup.gif
aisku jei butu organizuojama pvz savaitgali kai nereikia eiti i darba.
jei darbo diena tai zinoma, kad mazai kas ateitu... ax.gif
o ko nenueiti gi tik karta metuose, o vaikas darzeli lanko tik kokius plius minus 3-4 metus. mirksiukas.gif
net nepasijustu....
Atsakyti
gal kas einate į lopšelį KLEVELIS?
Atsakyti
4u.gif O aš ateičiau į talką,būtų visai smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aada @ 2006 11 14, 20:55)
gal kas einate į lopšelį KLEVELIS?

labai mazas,geras ir ramus darzelis..manau
Atsakyti
QUOTE(VIPAS @ 2006 11 15, 08:18)
labai mazas,geras ir ramus darzelis..manau


Vedi savus gal ten? Į lopšį ar daržą?
Atsakyti
Įsitraukiu ir aš į jūsų diskusiją.
Kažin kaip ten būtų su tom gėlytėm, jei auklėtoja į talką pakviestų... Neįsivaizduoju, kiek tėvelių susirinktų. Manau daug noro neparodytų, ypač kai kalba eina apie viso darželio reikalą, o ne grupės. Manau, kad šiais laikais daugelis darbų turi krūvas arba tingi rankeles teptis...
O kad auklėtojos pačios gėles sodintų, geriau nenorėkim. Manau, kad jos atidirba savo. Juk ir langus užsikamšo, ir po parduotuves palaksto prireikus (dovanėlių gimtadieniams, grupės remontui, žaislų ar indų...). O jų darbas dar ir nesibaigia tik vaikų priežiūra - dar ir susirinkimai, posėdžiai, seminarai, lankomumo suvestinės ir rašteliai, pasiruošimas šventėms, gerai, jei dar ne kokių parodomųjų užsiėmimų, projektų ar pan. rengimas.
Nežinau, kap daržely, bet mokykloj tai atlyginimas sparčiai mažėja dėl metodinės literatūros, kanceliarinių priemonių, vaizdinių priemonių (pradinukams darai iš savo medžiagų), seminarų, kurie mokami ( privalai aplankyti tam tikrą skaičių), išvykų į parodas, spektaklius ir kt. (be talono juk nevažiuosi), žinučių, skambučių tėvams prireikus, staigmenėlių ar kokių saldainiukų vaikams ir dar turbūt ne viską prisiminiau. Aišku, daržely vaizd. priemones iš vaikų atneštų medž. gali daryt, autobusais su vaikais dar nevažinėji, bet, manau, irgi užtenka... blink.gif

Atsakyti