Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai- darželiai

QUOTE(lita11 @ 2006 11 22, 22:52)
Sveikos mamytes, perskaiciau sena tema ir susidariau nuomone apie kai kuriuos darzelius, tai aisku gerai, bet man ne mintis nebuvo kilusi kad, kai kur reikia "dovanu", norint kad priimtu. Noreciau paprasyti, gal kas galit parasyti kiek ar ko "dovanojot" aisku jei su tuo susiduret. Su darzeliais susiduriu pirma kart, tad net neisivaizduoju, kaip ten buna. Nepalaikykit manes "trenkta" as tiesiog pasimetusi. Aciu  verysad.gif



Na reikia ir žinot kam galima duot, kam ne, nes tikrai ne visos direktorės priima smile.gif Galit net nemalonę užsitraukt duodama tai, kuri nenori iš Jūsų jokios dovanėlės. O kas dėl vietų trūkumo, tai visiems tėvams kažkodėl atrodo, kad direktorės taip sako norėdamos dovanėlių. Aišku yra darželių, kuriuose nuolat laisvų vietų yra, bet yra ir tokių, kuriuose tikrai tų vietų laisvų nebūna. O ir kam tos direktorės tas laisvas vietas turėtų laikyt ir niekam neduot? Juk visos nori kuo daugiau ugdytinių turėti. Gi žinios ir švietimo skyriui perduodamos apie vaikų skaičių įstaigoje g.gif Na nebent ateina tėveliai neužrašę vaikų iš anksto ir nori iš karto patekt.
Atsakyti
QUOTE(lita11 @ 2006 11 22, 22:52)
Sveikos mamytes, perskaiciau sena tema ir susidariau nuomone apie kai kuriuos darzelius, tai aisku gerai, bet man ne mintis nebuvo kilusi kad, kai kur reikia "dovanu", norint kad priimtu. Noreciau paprasyti, gal kas galit parasyti kiek ar ko "dovanojot" aisku jei su tuo susiduret. Su darzeliais susiduriu pirma kart, tad net neisivaizduoju, kaip ten buna. Nepalaikykit manes "trenkta" as tiesiog pasimetusi. Aciu  verysad.gif

Geriausia - tai eit kuo greičiau ir užrašyt į kelis darželius.
Nežinau, kaip ten veikia ta kyšių sistema, jeigu visi, atėję rašyt prašymo į darželį, yra iš eilės užrašomi į knygą, turi pasirašyti. Ta knyga ir yra eilės tvarka, pagal kurią priima į darželį. Kas pirmesnis - tas patenka. Aišku, dažnai visus įstatymus galima apeit, kol niekas netikrina...
Kitas dalykas, kad ir sakytų, kad jau vietos užpildytos (jei vesite nuo kito rudens), vistiek prirašyti verta, nes kai kas paskui atsisako, pabando ir nebeveda (taip būna formuojant ir lopšelio, ir darželio grupes).
O man buvo taip:
kadangi sužinojau, kad nebebus kam vaiką žiūrėt gana vėlai, nes močiutė susirado darbą, tai vietos lopšely pradėjau ieškot tik birželio pačioj pabaigoj, o norėjau leist jau nuo rugsėjo. Taigi apėjau beveik visus pietinio darželius. Kur pasakė, kad tikrai labai daug norinčių (pvz. priims 28, o sąraše 72), tai nerašiau prašymo(trijuose darž.), net neverta, o kur taip baisiai nenugąsdino, tai parašiau (penkiuose darželiuose), dviejuose neradau valdžios, o kt. dieną nebenuėjau.
Tai prieš rugsėjį jau susižinojau, kad vietą viename iš tų penkių jau turime. Į tą ir leidau. Po savaitės - dviejų (rugsėjo mėn.) skambino iš kitų trijų darželių, nes ir ten vietų atsirado.
Tai va. Pamąstykit.
Atsakyti
4u.gif aš taip pat girdėjau ,kad dauguma darželių nori kažko,kad tavo vaikui atsirastų vieta.Mama mano sakė,kad jau kai mane vedė į lopšelį anais laikais taip pat jau davė,kad priimtų,nes kitaip sako vietų nėrair panašiai...
Atsakyti
Aš savo vaiką šiandien užrašiau į 8 darželiu,ne visur nugąsdino ,kad vietų tikrai nėr,tik nežinau kaip pasirinkt paskui reiks doh.gif
Aišku vietų tikrai nėr,bet 3 darželiuose vedėjos manęs paprašė,kad mano vyras priimtų į darbą -sūnų,kita-dukrą,kita -vyrą.
Kaip jums patinka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gazele @ 2006 11 23, 14:17)
bet 3 darželiuose vedėjos manęs paprašė,kad mano  vyras priimtų į darbą -sūnų,kita-dukrą,kita -vyrą.
Kaip jums patinka blink.gif

kad tavo vyras idarbintu ju seimos narius? blink.gif blink.gif blink.gif
normaliai cia sugalvojo!!!! doh.gif
dar tokiu bajeriu negirdejau!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 11 23, 16:48)
kad tavo vyras idarbintu ju seimos narius? blink.gif  blink.gif  blink.gif
normaliai cia sugalvojo!!!! doh.gif
dar tokiu bajeriu negirdejau!!! lotuliukas.gif


Taip,aš nesuprantu kam reikia pildyti anketas su darbovietėm,va kai jau priims tai kitas reikalas,o čia tik prašymas,kad priimtų doh.gif

Kai iš pirmojo darželio išėjau ,ėjau ir keikiausi vos ne balsu ir negalėjau patikėti. doh.gif ,nes ten tai buvo virš naglumo ,aš sakau -tegul jūsų sūnus su CV nuvažiuoja pas jį,o jinai sako,bet jūs pirma su juo pakalbėkit ir man paskambinkit doh.gif
Kitos diskreiškiau užklausė ,liepiau kriptis į darbovietę ir kalbėtis,aš juk nesikišu ten visai
triniti.gif triniti.gif triniti.gif
Atsakyti
nu geras cia!!!
tai dabar jei neidarbisni tu vaikeliu, tavo vaika i darzeli irgi nepriims? blink.gif
o gal nori paviesinti, kuriu darzeliu cia tos vedejosios tokios "protingos"?
Atsakyti
QUOTE(gazele @ 2006 11 23, 15:17)
Aišku vietų tikrai nėr,bet 3 darželiuose vedėjos manęs paprašė,kad mano  vyras priimtų į darbą -sūnų,kita-dukrą,kita -vyrą.
Kaip jums patinka blink.gif

Na nieko sau! Ką jos sau mano, gal kad tavo vyras darbo vietas kepa?
Reikėjo tau kituose darželiuose apie vyro darbo vietą nutylėt arba pameluot, kai šitaip pamokė.
Tai paskui dar neaišku ko užsigeist gali. O tai dar nereiškia, kad vaikui darželyje nuo to bus geriau.
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 11 23, 17:15)
nu geras cia!!!
tai dabar jei neidarbisni tu vaikeliu, tavo vaika i darzeli irgi nepriims? blink.gif
o gal nori paviesinti, kuriu darzeliu cia tos vedejosios tokios "protingos"?


Nu net nežinau kaip čia bus priims ar ne,tik kaip tada ant galvos lips,kai jau priimtas bus g.gif O dėl paviešinimo tai vos valdausi raudonom raidėm neparašius,dar galvoju g.gif
QUOTE(Natele @ 2006 11 23, 17:15)
Na nieko sau! Ką jos sau mano, gal kad tavo vyras darbo vietas kepa?
Reikėjo tau kituose darželiuose apie vyro darbo vietą nutylėt arba pameluot, kai šitaip pamokė.
Tai paskui dar neaišku ko užsigeist gali. O tai dar nereiškia, kad vaikui darželyje nuo to bus geriau.

Tai va aš durnikė visur viską labai sąžiningai užpildžiau,nes joms ir adresas (kai kurioms) keistas pasirodė iš karto klausia kur tai yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gazele @ 2006 11 23, 15:20)
  O dėl paviešinimo tai vos valdausi raudonom raidėm neparašius,dar galvoju g.gif

rasyk, rasyk.
nors ir ne raudonom raidem, bet vistiek!!!
mums labai pravers!!! mirksiukas.gif
arba bent pasakyk kuriam miesto gale.
Atsakyti
O gal kas vedate vaika i darzeli berzelis, lydos gatvej? Ir kai anketa pildziau, darbovieciu nurodyt tikrai nereikejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 11 23, 17:26)
rasyk, rasyk.
nors ir ne raudonom raidem, bet vistiek!!!
mums labai pravers!!! mirksiukas.gif
arba bent pasakyk kuriam miesto gale.


Čia apie centro darželius kalba eina
Vienas iš jų Saulutė
Atsakyti