Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 2

žilvine, žilvinėli, ar tu pieno, ar tu kraujo puta... nykstam be šaldytuvų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uvė: 16 lapkričio 2006 - 20:36
QUOTE(addicted @ 2006 11 15, 10:01)
mes turim Jan Kolbe saldytuva,priekaistu jam jokiu neturiu,pirkome pries 2 metus berods,dabar jau sios firmos nebera,kiek esu girdejus

ax.gif Mes irgi iš šios firmos ketinome pirkti, nors ir brangu, bet labai gražiai apibūdino visus privalumus bigsmile.gif Tik po to kai sužinojome, kad jie ruošiasi užsidaryti ar kažkas panašaus g.gif , tai nebepirkome. Vyras norėjo SMEG dėl jo retro išvaizdos ir spalvingumo. Bet jo kaina nuo 6 000 o jis net be šaldiklio skyrių ir visai nedidukas, o jau tie kur reikiamo dudžio tai apie 10 000. Tai tipo garsių dizainerių kūryba ir stileivos dėl jų pamišę. g.gif Taigi nusipirkome paprastą 185cm. AEG Santo. Šaldytuvas kaip šaldytuvas, tik kažkaip labai jau durų gumos stipriai pritraukia. Kartais vaikui sunkoka duris atidaryti. doh.gif
dar kai rinkomės , man labai patiko Liebher šaldytuvų durų rankenos, kurios taip gražiai atsistumia ir nereikia plėšyti gumų. Bet tai aukštis, tai plotis netiko ir schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurevaga: 16 lapkričio 2006 - 20:48
QUOTE(Uvė @ 2006 11 13, 16:09)
ar šaldytuvų ekspertas patartų, koks geriausias šaldytuvas už sumelę iki 2000 lt. mama renkasi jau pusmetį, bet neišsirenka, nes vienoje parduotuvėje vienus į šuns dienas deda, kitoj - kitus. kiek paskaitinėjau senoje temoje, kaina nebuvo nurodoma kaip vienas iš pasirinkimo kriterijų. ne visi patį pačiausią įperka. be to, ir rasti sudėtinga. savaitgalį užmetėm akį Senukuose - nė vieno šaldyuvo su Biofresh, niekur nenurodyta, ar No Frost visame šaldytuve, ar tik kameroje, o tie jaunikliai ne ką ten  orientuojasi, jei ką detaliau užklausi.


Tai nekonkretus klausimas. Neaisku koks aukstis, spalva, saldytuvo turis, saldiklio turis ir pan.
Atsakyti
spalvos reikėtų sidaro, kameros - trijų stalčių, šaldytuve - 4 lentynų.
aukštį diktuoja šaldiklio stalčių ir lentynų skaičius, manau.
išoriniai matmenys reikšmės neturi.
ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uvė: 16 lapkričio 2006 - 23:05
QUOTE(Uvė @ 2006 11 16, 23:04)
spalvos reikėtų sidaro, kameros - trijų stalčių, šaldytuve - 4 lentynų.
aukštį diktuoja šaldiklio stalčių ir lentynų skaičius, manau.
išoriniai matmenys reikšmės neturi.
ačiū.


Tai gali buti daug variantu.
Pvz.
LIEBHERR CUPESF 35530 sis modelis gali truputi ir virs 2000 kainuoti
iki 2000
Electrolux ERB 3445X
Electrolux ERB 3645X

Galimi ir kiti variantai, tiesiog reikia laiko ir studijuoti,
Atsakyti
Sveiki, ir aš papasakosiu apie savo pirkinį.
Žodžiu, išstudijavau visus forumo puslapius ir nutariau, kad noriu Liebherio. Liepos pradžioj nusipirkom Liebherr CP 35030 modelį. Nuo pat pirmos dienos kažkoks siaubas, šaldo gerai, veikia tyliai, bet bjaurybei vis aliarmo mygtukas įsijungia. Naktį reikdavo keltis išjungti bent 2 - 3 kartus. Negana, kad prie mažo vaiko keliuos, tai dar prie šaldytuvo doh.gif . Kvietėm meistrą, dėjo į kamerą kažkokį prietaisą, kur šaltį fiksuoja , laikėm 3 savaites, viskas tvarkoj. Tada kažkokius daviklius pakeitė, vis tiek tas pats būdavo doh.gif . Ir dieną ir naktį pypsi. Išvažiuoji kur nors, grįžti, girdi, jau pypsi doh.gif . Tai tada nusprendė elektoniką pakeist. Laukėm užsakymo 1.5 mėnesio. Galų gale pakeitė. Pakolkas neįsijungia aliarmas. Sakom, gal išvis atjungė biggrin.gif . Nu bet džiaugiuos, kad nebereikia keltis naktimis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Dar vienas pavyzdys, kad idelaus šaldytuvo ar firmos, juos gaminančios, nėra g.gif
Atsakyti
Dar noriu paklausti, Ar Liebherr šaldytuvus gamina ir surinkinėja tik vokiečiai.
Ar juo surinkinėja ir kitose šalyse? ax.gif unsure.gif
Atsakyti
norėjau perspėt, kad neapsigautumėt pirkdami Liebherius, originalus šaldytuvas turi originalų Liebher ženklą, o ne originalus ženklas būna paprastas plastmasinis, reiškias ir šaldytuvas bus ne originalas.
Atsakyti
QUOTE(Brigi @ 2006 11 20, 15:07)
norėjau perspėt, kad neapsigautumėt pirkdami Liebherius, originalus šaldytuvas turi originalų Liebher ženklą, o ne originalus ženklas būna paprastas plastmasinis, reiškias ir šaldytuvas bus ne originalas.


biggrin.gif
Esu girdejes, kad siuva drabuzius neaisku kur ir lipdo etiketes "Adidas", "Nike" ir pan.
Nu kad saldytuvus "Liebherr" kas nors rinktu garazuose, dar nesu girdejes biggrin.gif .

Yra 3 Liebherr saldytuvu gamyklos: Vokietijoje, Austrijoje, Bulgarijoje
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 17, 17:57)
Tai gali buti daug variantu.
Pvz.
LIEBHERR CUPESF 35530 sis modelis gali truputi ir virs 2000 kainuoti
iki 2000
Electrolux ERB 3445X
Electrolux ERB 3645X

Galimi ir kiti variantai, tiesiog reikia laiko ir studijuoti,


na, Žilvinai, tokių šaldytuvų nėra nei ElektroMarkt, nei Senukuose, nei Topo centre, nei Taip lengviau. kur man jų ieškoti?
Atsakyti
QUOTE(Uvė @ 2006 11 21, 02:40)
na, Žilvinai, tokių šaldytuvų nėra nei ElektroMarkt, nei Senukuose, nei Topo centre, nei Taip lengviau. kur man jų ieškoti?


Electrolux ERB3445X ir tas kitas Electrolux yra "Aviteloj". Jei butent tokio nėra ekspozicijoj, pvz., jei nedidelės parduotuvės patalpos, gali parvežti iš sandėlių. Aš būtent tokio teiravausi, tai buvo tik mažesnis, o šį būtų parvežę už 1799 Lt. Bet man nepatiko jo rankenos ir toks tamsus, nu kažkas ne to pagal išvaizdą. Balti daug gražiau išrodo doh.gif
Atsakyti