Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 2

QUOTE(Uvė @ 2006 11 17, 02:34)
spalvos reikėtų sidaro, kameros - trijų stalčių, šaldytuve - 4 lentynų.
aukštį diktuoja šaldiklio stalčių ir lentynų skaičius, manau.
išoriniai matmenys reikšmės neturi.
ačiū.


Dar va neblogą atradau Bosch KGV-36640. Nerūdijančio plieno spalvos, 1,85m, A klasė. g.gif

Ai, pati pasimetusi tuose šaldytuvuose, gal koki 3 mėn. kaip renkuosi.
Žilvinai, ką tu manai apie tokį variantą.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Herbal @ 2006 11 21, 10:53)
Dar va neblogą atradau Bosch KGV-36640. Nerūdijančio plieno spalvos, 1,85m, A klasė. g.gif

Ai, pati pasimetusi tuose šaldytuvuose, gal koki 3 mėn. kaip renkuosi.
Žilvinai, ką tu manai apie tokį variantą.
Ačiū  4u.gif


Na variantas kaip variantas,nera jis toks blogas.
LIEBHERR CUPesf 35530 utu geresnis kokybiskesnis, bet jis ir brangesnis.
Toki saldytuva turetumete Ogminoje rasti.
Electrolux ERB 3645X ir Bosch KGV-36640 yra mazdaug panasios kokybes, as asmeniskai rinkciausi Electrolux.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 20, 15:40)
biggrin.gif
Esu girdejes, kad siuva drabuzius neaisku kur ir lipdo etiketes "Adidas", "Nike" ir pan.
Nu kad saldytuvus "Liebherr" kas nors rinktu garazuose, dar nesu girdejes  biggrin.gif .

Yra 3 Liebherr saldytuvu gamyklos: Vokietijoje, Austrijoje, Bulgarijoje

butent man ir pasakojo, kad ne originalus renka Austrijoje. tik ne taip issireiskiau. ju pavadinimas buna paprastai parasytas, o originalu, buna ispaustas. as tik perpasakoju ka man pasakojo.
Atsakyti
QUOTE(Brigi @ 2006 11 21, 21:07)
butent man ir pasakojo, kad ne originalus renka Austrijoje. tik ne taip issireiskiau. ju pavadinimas buna paprastai parasytas, o originalu, buna ispaustas. as tik perpasakoju ka man pasakojo.


Jums neteisingai pasakojo.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 21, 21:16)
Jums neteisingai pasakojo.

tuomet kazin kodel tokia info skleidzia patys konsultantai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigi @ 2006 11 21, 21:25)
tuomet kazin kodel tokia info skleidzia patys konsultantai g.gif


Negali visi visko zinoti.
Nors toki dalyka jei pardavineja, turetu zinoti.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 11, 19:53)
Gal nebuciau nusistates, kad jie bent teisybe reklamuotu.
"...technika ilgamm... keliom kartom... labai kokybiska..."
O kai pamatai, kaip pagaminta...
Geriau jau nesireklamuotu taip, o tyliai pardavinetu, zmones tik apgaudineja.


As pritariu Zilvinui - kaip gali pigus turkiskas daiktas buti geras ir ilgam. Cia tik mulkina turincius mazas pajamas. Bet... "neesam tiek turtingi, kad pirktume beleka.."
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas @ 2006 11 21, 20:33)
Na variantas kaip variantas,nera jis toks blogas.
LIEBHERR CUPesf 35530 utu geresnis kokybiskesnis, bet jis ir brangesnis.
Toki saldytuva turetumete Ogminoje rasti.
Electrolux ERB 3645X ir Bosch KGV-36640 yra mazdaug panasios kokybes, as asmeniskai rinkciausi Electrolux.


O aš rinkčiausi Bosch'ą. Pati turiu Bosch praktiškai visą techniką ir džiaugiuosi. Nors pripažįstu, kad ne visur ši technika pirmauja...
Atsakyti
Nesuprantu, is kur atsirado ant vidines saldytuvo sieneles lyg rudziu deme. Is vidaus! Ar saldytuvas prakiuro? Gal tai kenksminga? Toks kaip nubegimas rudas
Atsakyti
QUOTE(arabe @ 2006 11 23, 14:29)
Nesuprantu, is kur atsirado ant vidines saldytuvo sieneles lyg rudziu deme. Is vidaus! Ar saldytuvas prakiuro? Gal tai kenksminga? Toks kaip nubegimas rudas


Koks saldytuvo modelis?
Atsakyti
Labas mamytes. Na jo, seis laikas labai sunku isrinkti saldytuva...Bet kadangi dirbu su technika sia tema kazka galeciau Jums patarti. Liebherr saldytuvai is tiesu yra super.taip pat Bosch. Visa Vokiska technika. smile.gif O jei reikes smulkesnes informacijos klauskite, mielai atsakysiu Jums.
galit ir el. pasta brukstelti, vosokiais klausimais mielai pabendrausiu. aelz@bamba.lt
Atsakyti
sorry,neturiu laiko skaityti ankstesnes temos,tai jau neuzpikitjei kur nors apie tai jau buvo:-) kalusimelis apie AEG saldytuvus!ar geri?ir geresni AEG ar liebherr?kiekgirdejau tai AEG:-) okurie pigesni?
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2006 11 24, 20:44)
sorry,neturiu laiko skaityti ankstesnes temos,tai jau neuzpikitjei kur nors apie tai jau buvo:-) kalusimelis apie AEG saldytuvus!ar geri?ir geresni AEG ar liebherr?kiekgirdejau tai AEG:-) okurie pigesni?


Reikia ziureti konkrecius modelius.
Atsakyti