Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

neperseniausiai pirkau orkaitę ir paviršių. Pagal planą bute numatyta elektrinė viryklė. Tačiau dujos įvestos, bet prievadas viryklei nepadarytas  [smiley=cranky.gif]. Orkaitę turim elektrinę tikrai liuks dalykas, net nekilo mintis dujinę pirkt, o paviršių dujinį, pasidarėm projektą ir atsivedėm dujas iki viryklės. Būtent tokią kombinaciją visad planavau ir ji man yra pati pačiausia  ;)
Atsakyti
auges, savo dabartinę dujnę viryklę paveldėjau iš bomžų, kai pirkome butą. Tuo metu sau naujos leist negalėjom, tad lyg šiol naudojausi ta išklerusia. Dabar kai su remontais kiek apsitvarkėm atėjo laikas virtuvę susitvarkyt, tai va ir reik orkaitės.Nebegaliu dugiau ta bomžiška naudotis, nes ten tik vienas degiklis normaliai veikia, o orkaitė visai neveikia.Dėl plytelės esu apsisprendusi, kad pirksim duijinę, o va dėl orkaitės niekaip neapsisprendžiu.Nu nesu aš kulinarijos fanė, bet retkačiais kokią picą ar pyragą iškepdavau....
Atsakyti
Sakykit o ar nera taip, kad uz elektra labai mokesciai padideja isigijus elektrine plytele? Mat man jau seniai noretusi tokia isigyti, nes ji atrodo shiuolaikiskai, lengvai valosi ir t.t., bet vyras sako, kad pagalvociau kiek uz elektra reikes moket. Tai gal pasidalinsit patirtim ar tikrai tiek daug tenka moket uz elektros sanaudas?
Atsakyti
Na,kad uz elektra daugiau moketumeme,tai tikrai nepastebejau.Aisku nekepu kasdien orkaitej,bet mazdaug i savaite karta kepu.Ima nemazai kai kepa,betgi nekepi pora paru isvien.Tikrai verta ja pirkti ir nesijaudinkit tik del elektros biggrin.gif
Atsakyti
Ot tai pradžiuginai mane tongue.gif tongue.gif tongue.gif Dabar galėsiu visai argumentuotai vyro išreikalauti naujos orkaitės wink.gif
Atsakyti
Deja, įsigijau elektrinę, bet elektrinė tikrai daug kartų brangiau...praeitą savaitę neteisingai padiktavau vyrui dujų skaikliuko parodymus, tai apsirikę į priekį maždaug už pusę metų sumokėjom.Kai pagalvoji kad daugiau už elektrą per mėnesį sumokam...Taigi, kur pusmetis, o kur mėnuo-taigi nepalyginamai brangiau...
Atsakyti
Mat kaip! dry.gif Dar vyras sakė, kad ankščiau tuose butuose, kuriuose įregdavo elektrinę plytelę, ten galiodavo kažkokia elektros nuolaidų sistema huh.gif Įdomu tos, kurios naudojasi šiomis plytelėmis, gyvena tuose namuose, kur galioja šios nuolaidos?
Atsakyti
Pas mus elektrinė plytelė, ir tarifas pigesnis - 0,22 ct. rolleyes.gif
Atsakyti
Taip, tokiuose namuose taikomas kitas tarifas. Pernai kai nuomavomes, gyvenom name kur elektrinės viryklės- tikrai kažkiek pigiau elektra buvo. Negaliu paskyt kiek, nes paprastai vyras mokėdavo.
Atsakyti
Mes kai rinkomes dujine, tai visose parduotuvese mums patare pirkti tik su elektrine orkaite. O kad elektros daug naudoti, taip pat nepastebejau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (pumpica @ 2004 01 12, 16:06)
Pas mus elektrinė plytelė, ir tarifas pigesnis - 0,22 ct. rolleyes.gif

Is kur 0,22 ct g.gif
nebent jei jus per metus sunaudojat daugiau nei 12000kWh g.gif
Na as skaiciau VEST ir radau, kad kaina tiems, kas naudoja elektrine virykle 0,24ct g.gif
Mes tokia ir g.gif mokam
Atsakyti
Nežinau ,gal klystu(vyras dar miega -negaliu paklaust smile.gif ),bet kažkaip užsifiksavo ,kad elektros daugiau vartoja pati plytelė ,o orkaitė gana kukliai.
Atsakyti