Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias apsaugos priemones naudojate?

Apklausa: Kokias apsaugos priemones naudojate? (823 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE (Sypsenaa @ 2004 07 16, 07:48)
Ar kas nors bandete femoden? Ir kokia jusu nuomone apie juos.
As tai bandziau gert cilest, tai taip pykino, kad galvojau gala gausiu. blink.gif blink.gif blink.gif
Dabar kadangi prezikai jau atsibodo, tai vel nusprendziau pabandyti tabletes. Gydytoja israse femoden - dar nepradejau gerti, tai galvoju pasiklausiu jusu patirties siu tableciu naudojime. unsure.gif

Nezinau, kaip Femoden, bet Diane35 man atmuse bet koki nora myletis ir likau sausa sausa, kaip dykuma. Su Gracial fiziniu pokyciu nebuvo, tik buvau labai nervinga mad.gif ... Dabar galvoju, ka cia dar isbandzius unsure.gif ...
Atsakyti
beje dar del svorio, tai jokiu kilogramu nera papildomu, nes Mercilone mazas kiekis hormonu yra, beje teko trumpam isvykus uzsienin pirkt vietinius kontraceptikus, tai gydytojas ieskojo ieskojo tokios pat sudeties kaip manieji, bet nera , tai siule kitus, sako ir svoris tau nekenks papildomas, nes juose daugiau hormonu...ten su 30 skaiciukais kur..nu ne issireikalavau dar paieskojo ir gavau microgynon 20....vis maziau...bet dabar vel savus naudoju...
Atsakyti
QUOTE (daivaja @ 2004 07 14, 08:59)
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mums irgi sitas budas tiko--tik reikia ji ismanyti ir kruopsciai save stebeti rolleyes.gif
Pirmais vedybu metais buvau maloniai nustebinta, kai vyras mus abu uzrase i NSP kursus clap_1.gif
Kadangi jis (mano vyras) yra mokslininkiskos prigimties, tai jam labai patikdavo kasryt , suskambus zadintuvui, det man po liezuviu termometra ir paisyt po to grafikus tongue.gif tongue.gif
Tik dabar , kai maitinu, idomu, kada ten viskas atsistatys rolleyes.gif, gi visaip buna g.gif , tai atsiminiau, kad turiu ARBOR aparaciuka, kur reikia savo seliu uzlasint ir ziuret mikroskopu, ar nera "paparciu", kurie reikstu, kad arteja ovuliacija----kol kas ramu unsure.gif
Pritariu SONIASONIA, kad sis budas geras psichologiskai abiem-man vyrui patinka stebeti, tuos pokycius, jauciasi kad moteriske gamtos dalis, kur vyksta lyg ir metu laiku kaita , o ne amzina ziema, kaip naudojant kontraceptikus, kai visada viskas"galima"--bet cia priklauso nuo zmoniu poziurio, poros tarpusavio supratimo, kitiem tikriausiai nemalonu ar net slykstoka stebet gleives, seiles ir kt laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

O pasakyk, kaip jums pasiseka per tas dieneles, kai reikia tikro susilaikymo, tikrai ir susilaikyti? Mes tai neistveriam doh.gif , tada nutrauktas, bet kaip man smagu, kad jums irgi sis budas patinka clap_1.gif .

turiu gerai pazistama ginekologe, kuri dirba si darba jau labai seniai, tai ji man sako, kad tai yra pats geriausias metodas, bet daug paprastesni yra kontraceptikai, kurie, kaip ji pati sako, atrodo, yra saugus, bet gi niekas nezino, kaip ten organizmas jausis po dvidesimt meteliu juos panaudojus unsure.gif .

O kol maitinau, tai tik nutraukta naudojom. Bet kai maziukui buvo devyni men, susirgau, ir vel viskas i vezes, ir vel liuks thumbup.gif . Beje, to aparato seilems tyrineti neru maciusi, o kur ji gauti? Manai, kad patikimas?
Atsakyti
Mus su vyru nuo pastojimo saugo 1000km atstumas mad.gif Prieš jam grįžtant pradedu gerti Logest, paskui vėl nutraukiu, žinau kad tai durna, ale su žvakėm plaukiam, pleistrai brangūs, pagal vaisingas/nevaisingas jau 2kart pastojau, prezervatyvai- niu ištveriu kokias 2 minutes...Taip geriausios priemonės ir neradau sau...
Atsakyti
Dvejus metus gėriau kontraceptines tabletes, paskui apie metus saugojomės natūraliai, tada 2 metus Pharmatex žvakutės. Prezervatyvus naudojom gal tik kokius 2 kartus. Feee, kaip jie man nepatinka dry.gif Nusprendžiau, kad aš jiems alergiška - psichologiškai biggrin.gif Užtai dabar naudojam geriausią būdą - visiško nesisaugojimo thumbup.gif Mat esam aktyvioj 2.gif planavimo fazėj smile.gif Bet jau dabar pamąstau, kokį metoda reikės pasirinkt po to . Kol kas nei vienas netenkino manęs visų 100 proc.
Atsakyti
KIap manai, ar ilgai vartojant tabletes jos nekenkia?as skazkodel manau, kad truputi taip, juk tai chemija?
Atsakyti
As manau, kad kenkia wink.gif zinoma, galiu sulaukti skeptiku nuomones apie tai...nes sako, kad tose KT yra tie patys hormonai kaip ir moters kune, taciau tabletes lieka tabletemis, tai jau nenaaturalu, o juk be abejones net jei ten ir tie patys hormonai juose tikrai yra priemaisu , manau, kad cheminiu...
As geriau KT truputi ilgiau nei puse metu, taciau pamaniau, kad nenoriu savo kuno varginti visokiomis tabletemis (ir taip sveikata baisi, vaistu daug geriu, o cia dar kazkokias grauzt wink.gif dabar saugomes su gumytemis ir gerai kaip yra...nors kartais laisves kaip buvo su tabletemis pasiilgstu, bet patenkinta ir dabar... thumbup.gif

p.s beje kazkada skaiciau laikrasty straipsni kaip du ginekologai (seima- vyras ir zmona) pasakojo, kad mylintis tris keturis kartus per diena, ketvirtaji pastoti neimanoma, nes tada vyro sekla yra nepribrendusi (kazkas panasaus tiksliai nepamenu), arba drasiai myletis galima pirty, nes tada tie spermiukai yra kaip ir perkaite, t.y neveiksmingi....kazin ar cia reik tiket ar nereik...ka cia gali zmogus zinoti smile.gif
Atsakyti
buvo toks eilerastis manos kurybos apie 100-procentini apsisaugojimo buda. Ji netgi uzciochino mano generalinis direktorius ohmy.gif Bet pagyre laugh.gif

Esu as Smurka , man jau trisdesimt du ohmy.gif
Kasu nebepinu, ilgu plauku nebeturiu sad.gif
Ir but nescia as negaliu, nes diedo neturiu
Tiksliau, turiu, bet as su juo nesip*su rolleyes.gif

Morale pasakecios paprasta
nenori but nescia, tai gerk arbata su rugsciaja citrina laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (bafi @ 2004 07 25, 22:09)
KIap manai, ar ilgai vartojant tabletes jos nekenkia?as skazkodel manau, kad truputi taip, juk tai chemija?

Manau, kad kenkia, tik dar per mažai laiko praėjo, kad imtų reikštis neigiami šalutiniai požymiai. Man baisiausia, kad kontraceptikų vartojimas gali neigiamai atsiliepti ne tik mums, bet ir mūsų vaikams huh.gif .
Atsakyti
Mes dabar saugomės "atseit" NŠP ir... prezervatyvais. rolleyes.gif Kodėl parašiau "atseit" - todėl, kad aš labai norėčiau NŠP, tačiau tik prieš pusantro mėnesio baigiau vartoti "Diane-35" kursą (gėriau šias tabletes, nes labai bėrė spuogai, tad pasitarusi su dermatologe nutariau 3 mėn. pasiaukoti... Bet po to nusprendžiau kontraceptikų nebevartoti, nes gana ryškiai pajutau nepageidaujamą poveikį... sad.gif ). Pagal NŠP, po kontraceptikų reikia susilaikyti nuo pat pirmos ciklo dienos iki tada, kai įvyksta ovuliacija, o iš pradžių net ne kiekvieną ciklą ji gali įvykti - ir net jei įvyksta kiekvieną ciklą, nuo ciklo pradžios reikia susilaikyti net 6 mėnesius... Taigi su vyru pasitarėm ir nusprendėm, kad, nors ir kaip norėtume būti "natūralai", 3 savaites arba net daugiau susilaikyti nelabai išeitų... Tad naudojame gumytes. Beje, net jei ir "sukonstruotume" 2.gif , manau, kad vyras nenuliūstų, bet aš čia vis blaškausi, nežinau, ar norėčiau lialiaus dabar, ar kada nors vėliau, todėl kol kas vis dar laukiu... rolleyes.gif kol ateis noras... o gal pats 2.gif pasibels... rolleyes.gif
Atsakyti
Pries pora menesiu pradejau naudot pleistrus. Man patinka , nes tikrai nereikia galvot , visada pries akis. Zinoma brangoka, bet malonumai tai atperka, o ir mylimasis iskart mato wink.gif Taigi .....kol kas puiku. Ilgokai vartojau Cilesta, bet tada ir visokie celiulitai , ir nemalonus pojuciai ryte....
Taigi patariu netaupyt kur nereikia, ir nusipirkt pleistrus
rolleyes.gif
Atsakyti
As "Regulonu" maitinuosi..ale vat buvau pas ginekologe ir ji man ispyskino, kad patausociau savo sveikata menopauzes laikotarpiui ir atsisakyciau visu harmonu.Vot. Patare naudoti kontraceptini krema (jis dalinai apsaugo nuo iv. uzdegimu). Bet man kazko nekyla rankos su tuo kremu tepliotis...paskui miegi klynu slapiu visa nakti blink.gif feeee.
Atsakyti