Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias apsaugos priemones naudojate?

Apklausa: Kokias apsaugos priemones naudojate? (823 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
na jei sverciau 55 kg ir buciau kokius 2 metus istekejus - taip rinkciausi ta pleistra. Bet realiai reikia atsizvelgti i visus pliusus ir minusus. O pacios gi renkames priemones pagal kazkokia vidine nuojauta - tuo as pasitikiu, man tas tiks.

o kitu patirtis juk labai pravercia
Atsakyti
QUOTE (Zydre @ 2004 02 27, 12:20)
NETIKIU,KAD TAS PLEISTRIUKAS TOKS JAU GERAS budas. Sukure nauja produkta, isreklamavo - bandykit, pastosit - nepastosit. Nera jokios garantijos nei su tais pl. nei su jokia kita kontracepc. Aisku, kazkaip saugotis reikia, tai ir bandom visoki slamsta, kuris sukelia pasalini poveiki musu organizmui. Man pvz. ir nuo sargiu beria ,ka daryt, gimdyt kiek D. duos?

nuojauta tau cia nepades as taip manau g.gif o as neistekejus visaai ir sveriu apie 60kg;
paskaityk ka gydytoja raso apie ta pleistra ir kitos mamos kaip atsiliepia gal tada pakeisi poziuri i tai smile.gif
Atsakyti
tai kad as jau turejau karcios patirties sad.gif dabar labai itariai i visa tai ziuriu ...
o gydytojai kartaip atstovauja tam tikrai firmai ir pataria is jos asortimento...bet ne visi.
Atsakyti
siaip tai as daugiau nei metus naudoju regulon ir jauciuosi visiskai saugi. per ta laika nepriaugau nei vieno kg bet ir numest sunkiau tapo;) o siaip pliusas kad susireguliavo ciklas,nes iki tol ne viena kart su siaubu laukdavau menesiniu huh.gif esu tikra kad vis dar gajus prisiminimai apie pirmuosius kontraceptikus, todel visos ir bijo. bet gal jau laikas juos uzmirst ir gyventi ramiai nesukant sau galvos pasalinem mintim?
Atsakyti
QUOTE (RIDA @ 2004 02 27, 12:03)
NETIKIU,KAD TAS PLEISTRIUKAS TOKS JAU GERAS budas. Sukure nauja produkta, isreklamavo - bandykit, pastosit - nepastosit. Nera jokios garantijos nei su tais pl. nei su jokia kita kontracepc. Aisku, kazkaip saugotis reikia, tai ir bandom visoki slamsta, kuris sukelia pasalini poveiki musu organizmui. Man pvz. ir nuo sargiu beria smile.gif,ka daryt, gimdyt kiek D. duos?

geras pleistriukas labai. mano ginekologas pasakojo, kad Amerikoje seniau buvo populiarus geriami kontraceptikai, o pas mus dar ne. ten dabar pleistriukai karaliauja, o pas mus geriami kontraceptikai. Taigi reikia informacijos ir laiko. O kuria naujoves tam, kad moterims butu patogiau. As pvz.: jei ne priminimas kasdien, tikrai uzmirsciau isgert tablete, o va pleistriukas tai ciki butu. Dar Lietuvoj ju nebuvo, o man jau ginekologas sake, nu dar biski pagerk tabletukes, po to desim pleistrus. reiktu susimastyt. g.gif
Atsakyti
Aš taip pat nuo vakar pradėjau vartot tuos pleistriukus. 6 metus pratempiau be jokios chemijos, bet per paskutinius 3 sirgimus 2 kartus alpau nuo skausmo, tai nusprendžiau pažiūrėti, kokia bus organizmo reakcija į kontraceptikus. Ir gydytoja rekomendavo. Man atrodo, kad tie pleistriukai tiek ir skiriasi nuo tablečių, kad tiesiog daug patogiau, o be to dar aplenkia skrandį ir kepenis.
Atsakyti
Niekur neradau tos temos g.gif Kaip saugotės,kad neturėtumėt 2.gif ?Gal kas naudojat pleistrus?Kaip jie jums?
Atsakyti
Naudoju pleistrus jau metus. Man labai patinka. Brangu - taip, bet jega: uzsiklijavai ir savaitei nereik sukti galvos. Pirma menesi truputi nieztejo oda po pleistru, bet po to pradejau klijuot papilvej, tai jokiu problemu neliko: aplinkiniams nesimato, o man paciai visada ant akiu, taigi ir noredama nepamirsi pasikeisti. Diedas irgi gali pasitikrinti: jei pleistras ant pilvo - zalia sviesa fantazijoms, jei ne - week off... laugh.gif Krastas atsilupes buvo tik karta, kai labai jau aptemptus triusikelius buvau uzsidejus. Zodziu, nemegsta jie intensyvaus trynimo, o daugiau viskas gerai. Pasaliniu poveikiu jokiu nepajutau. (man taip pat gerai tiko Dane-35, o vat su Mercilonu turejau visus imanomus salutinius efektus... sad.gif )
Klijuojantis pirma karta reikia pirmaji pleistra uzklijuoti pirma o ne paskutine menesiniu diena, o po to jau rutiniskai: kas savaite keiti pleistriukus, ketvirta savaite - nieko nesiklijuoji, bet praejus 7 dienom, net jei ir dar nesibaige nemesines, vis vien klijuoji pleistra. Paprasta ir patogu.
Atsakyti
na ir kokia atsiliepimai is tu, kurios tuos pleistriukus naudojot?
Atsakyti
Man nepatiko. Tai kazkur tempia, kazkur verzia, tai asiklijuoja, krastai pleistriuko apsivele, patryniau, nuemus pleistra paliko zymes - pleistro formos tamsesnis randas dry.gif
Atsakyti
Naudoju pleistriukus virs metu. Jokiu pasaliniu efektu nebuvo nuo pirmos naudojimo dienos. (Pries tai vartojau daug metu Diane-35, kuris man irgi labai gerai tiko, o vat su Mercilonu turejau visus imanomus salutinius poveikius, tepliojimus nelaiku ir ne vietoj, nors vartojau beveik metus - organizmas taip ir neprisitaike...)

Taigi del pleistriuku. Privalumai:
1) Patogu, tereikia "prisiminti" tik karta per savaite.
2) apeina skrandi, taigi neerzina gleivines toms, kas turi problemu su sita sritimi.
3) Laikosi puikiai, jokiu atsilupinejimu, jei neignoruoji naudojimo instrukciju (kurios yra labai paprastos: klijavimo vieta turi buti sausa, neistepliota kremu ir nereikia kaip nors drastiskai tamputi odos klijuojant, kad ji nesigaranksciuotu po pleistru. Dar svarbu labai neteplioti kremais tos vietos, kur uzklijuotas pleistras, nes riebalai siek tiek tirpdo tuos pleistriuko "klijus". Dar pleistras nelabai atsparus drastiskam trynimui (aktualu toms, kas nori klijuoti pilvo apacioje ar ant sikniuko ir nesioti ypac aptemptus trusikelius ar kelnes.)

Neutralus faktai:
1) kai kam gali buti per brangu.
2) Ties pleistriuko krastais gali aplipti dulkelemis, vaizdas nera neestetiskas, bet kai kam gali nepatikti.

Trukumai:
1) Gali niezeti oda po pleistru (Mano oda baisiai jautri, negaliu klijuoti ant dilbiu, bo niezti ir oda buna paraudus kai nuimi pleistra (paraudimas praeina savaime per kelias valandas po nuemimo), bet va pilvo apacioje - jokiu nemaloniu pojuciu ar paraudimu nera buve). Taigi kiekvienai gali tekti "pasieskoti" savo kune tokios vietos, kur oda maziau jautri.
2) Netinka moterims sveriancioms daugiau nei 90 kg.
Atsakyti
Vaje, as dar visai naujoke wub.gif ... Planuoju tik pradet lytini gyvenima ir labai pastoti bijau... Dar visos studijos pries akis. Gal kas nors patarti galetu? Juk skaiciau apie moteris, kurios tabletes vartojo ir vis tiek pastojo... Kol kas tai Jeanine nusipirkau, bet atrodo nepakankamai patikima, o dar visi tie baisus salutiniai poveikiai prisideda... Gal reiketu papildomai kokias zvakutes naudoti, nes labai jau nesinori prezervatyvo? Patarkite!!! unsure.gif
Atsakyti