Įkraunama...
Įkraunama...

Atšaukti vestuves - kaip tai padaryti?

Susitikti jis nesitekė.... help.gif Sake jam dar reikia laiko unsure.gif Tipo susimatysim ryt , sedi pas draugus . Jau mintys visokios gal kur kitur g.gif . Čia jau visko gali prisigalvoti ....Ir kas bbaisiausia savo tevams dar nieko nenoriu sakyti , nes jei viskas išsispres , jis i tuos namus nebeuzeis , sesuo irgi nelabai supras sad.gif Geriausia drauge Londone doh.gif Šiaip pazytstamam tokio dalyko nesakysi .... Liekat jus
Visad išmintingos ir kas svarbiausia objektyvios supermamos . Tik kirba kirminas , oj kirba kad ryt tas pokalbis bus nekoks , nes šiandien buvau nusiteikus leist mum abiem pamastyt , bet dabar ..... pikta kaip velnias ...
Atsakyti
Kažkaip jau labai keisti tie sėdėjimai pas draugus g.gif Jis visada taip? Ar tik paskutiniu metu namų neranda? Nesinervuok, bet blaiviu protu reikia išsiaiškinti. Nepalik to iki vestuvių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aurarud @ 2006 11 15, 20:41)
Susitikti jis nesitekė.... help.gif Sake jam dar reikia laiko  unsure.gif Tipo susimatysim ryt , sedi pas draugus . Jau mintys visokios gal kur kitur g.gif . Čia jau visko gali prisigalvoti ....Ir kas bbaisiausia savo tevams dar nieko nenoriu sakyti , nes jei viskas išsispres , jis i tuos namus nebeuzeis , sesuo irgi nelabai supras  sad.gif Geriausia drauge Londone  doh.gif  Šiaip pazytstamam tokio dalyko nesakysi .... Liekat jus
Visad išmintingos ir kas svarbiausia objektyvios supermamos . Tik kirba kirminas , oj kirba kad ryt tas pokalbis bus nekoks , nes šiandien buvau nusiteikus leist mum abiem pamastyt , bet dabar ..... pikta kaip velnias ...


Užjaučiu, kad ta nežinia ir vėl nusitęsė verysad.gif
Ir aš prisijungiu prie Agotuko klausimo: kaip dažnai jis tokius šposus krėtė ? Jeigu jis visą laiką buvo toks "pokštininkas" tai gal nereikia taip pergyventi, kad žlunga vestuvės, gal kaip tik tai tik į gerą ? g.gif
niekas negali būti objektyvesnis už Tave, nes tik Tu viena žinai kaip yra iš tikrųjų.
Kai mano gyvenime atėjo tas momemtas, kai iki vestuvių liko mėnuo, o aš išsigandau, kad vis gi ne ne su tuo žmogeliu ruošiuosi tuoktis, tai nulekėm į CMS ir atidėjom tuoktuves metams, bet jau po 3 mėn žinojau, kad jokių vestuvių nebus schmoll.gif .
Gal ir Jums tiesiog reikia daugiau laiko, susivokti šioje situacijoje ? g.gif
Kai man sunku būna apsispręsti dėl kažko, aš popieriaus lape surašau visus "už" ir "prieš" ir juos susumavusi priimu sprendimą. turbūt nereikia sakyti, kad jei nuspręstum padaryti taip pat, turi būti labai sąžininga, nes priešingu atveju pati save ir apgautum.
Atsakyti
Nu kažkaip labai jau keisti jis tavęs vengia ir susitikt net nenori g.gif Gal čia kur giliau šuo pakastas g.gif Suprantu, kad nežinomybė yra klaikiausia, bet tau tikrai reikia susitikti su juo ir rimtai pakalbėti. Aš jam dar skambindama ir tardamasi dėl susitikimo labai ramiai pasakyčiau, kad mums rimtai reikia pakalbėti ,ir kad ką jis norėtų pasakyti, aš ramiai išklausysiu tiesiog noriu sužinoti kas jam yra. Ir jei jis abejoja, velniop tos vetuvės. Na, bet čia aš taip galvoju 4u.gif Kiekvienas elgiamės pagal save ir situaciją blush2.gif Svarbiausia, kad susitiktumėt ir ramiai išsiaiškintumėt, nes tas slėpimasis pas draugus labai keistai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga* @ 2006 11 16, 09:50)
Nu kažkaip labai jau keisti jis tavęs vengia ir susitikt net nenori g.gif  Gal čia kur giliau šuo pakastas g.gif  Suprantu, kad nežinomybė yra klaikiausia, bet tau tikrai reikia susitikti su juo ir rimtai pakalbėti. Aš jam dar skambindama ir tardamasi dėl susitikimo labai ramiai pasakyčiau, kad mums rimtai reikia pakalbėti ,ir kad ką jis norėtų pasakyti, aš ramiai išklausysiu tiesiog noriu sužinoti kas jam yra. Ir jei jis abejoja, velniop tos vetuvės.  Na, bet čia aš taip galvoju 4u.gif  Kiekvienas elgiamės pagal save ir situaciją blush2.gif Svarbiausia, kad susitiktumėt ir ramiai išsiaiškintumėt, nes tas slėpimasis pas draugus labai keistai atrodo g.gif


mano mintys tokios pačios. Gal jis bijo kažką pasakyt? Net nežinau. Bet kuriuo atveju, jei spausi, versi susitikt, tai irgi nieko nepasieksi. Belieka tik laukti. Net nežinau, gal tiesiog tiesiai šviesiai jo užklausti apie tas vestuves... kad ir tuo pačiu telefonu. Na, tu jam davei laiko, leidai vienam pabuti. GAl paprašyk manais bent trumpo susitikimo?
Atsakyti
na mergyt laikykis, 4u.gif
aš tai manau, kad ištekėt visada spėsi, o skirtis paskui bus labai nemalonu ir skausminga, nei dabar viską nutraukus.
Atsakyti
Reziume vakar parsirado namo velai vakarre ph34r.gif bet as pati nebuvau nusiteikusi kalbetis , susimatysim siandien vakare po darbu , vakar jau jis norejo kalbetis ... dAR PASKAMBINAU jo motinai ir pasakiau kad jis jau kelis dienas nenakvoja namie ir geria . Tegul zinosi . Nenoriu kad ji galvotu , koks jis sventas , o as visada viska darau ne taip . Ji tik pasake kad gal cia pries vestuves depresija ....Gal ... Bus matyt ka jis kalbes siandien , nes kankindamasi ir laukdama taip pavargau blink.gif
O anksciau neplanuotu nenakvojimu namie buvo 2 kartus per 2 metus . Vat tokios naujienos .
Atsakyti
jo keisti poelgiai pries pat vestuves...
Atsakyti
QUOTE(aurarud @ 2006 11 17, 11:06)
Reziume vakar parsirado namo velai vakarre  ph34r.gif bet as pati nebuvau nusiteikusi kalbetis , susimatysim siandien vakare po darbu , vakar jau jis norejo kalbetis ... dAR PASKAMBINAU jo motinai ir pasakiau kad jis jau kelis dienas nenakvoja namie ir geria . Tegul zinosi . Nenoriu kad ji galvotu , koks jis sventas , o as visada viska darau ne taip . Ji tik pasake kad gal cia pries vestuves depresija ....Gal ... Bus matyt ka jis kalbes  siandien , nes kankindamasi ir laukdama taip pavargau  blink.gif
O anksciau  neplanuotu nenakvojimu namie buvo 2 kartus per 2 metus . Vat tokios naujienos .


Na, nežinau, aš tai būtinai pakalbėčiau, kad ir kokia pavargus būčiau. Juo labiau, kad kaip tu sakai lauki ir kankiniesi. Tai kam dar tempti? Gal jis susikaupė ir nusprendė kažką pasakyti, kam vėliau nesiryš g.gif
O dabar truputį vaikiškai gaunasi:aha, kai aš noriu kalbėti, tu nekalbi, tai dabar aš nekalbėsiu..
Atsakyti
QUOTE(aurarud @ 2006 11 17, 10:06)
Reziume vakar parsirado namo velai vakarre  ph34r.gif bet as pati nebuvau nusiteikusi kalbetis , susimatysim siandien vakare po darbu , vakar jau jis norejo kalbetis ... dAR PASKAMBINAU jo motinai ir pasakiau kad jis jau kelis dienas nenakvoja namie ir geria . Tegul zinosi . Nenoriu kad ji galvotu , koks jis sventas , o as visada viska darau ne taip . Ji tik pasake kad gal cia pries vestuves depresija ....


O kam tu jo motinai skambinai? Lauki palaikymo? Be reikalo. Keistai tu čia pasielgei. Spresti problemas reikia jums, nevelk giminių į šitą dalyką. Na, čia tik mano pastebėjimas. Juk skirybų atvejų vis tiek tu kalta liksi(bent dažniausiai taip būna).
Atsakyti
aisku, klausimas kvailas, bet ...... kaip jautiesi? ar jis siandien su tavim?
verysad.gif na matau problema cia rimta, ir popieriai nekokie blink.gif
kad ir kaip ji myleciau, turbut vestuves atsaukciau g.gif pries manasias as irgi daug stresavau, saukiau, vadinau ji visokiais zodziais, o jis sedejo salia manes, ziurejo, apsikabines guode.......sake nesinervuok, mano mazute, viskas bus gerai, juk mylim vienas kita....tiesiog esam abu dabar labai pavarge nuo planavimo, rupesciu....
Ir is tiesu dabar sutariam puikiai...bet taip, kad namo negryztu, ar su draugais gertu blink.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikutė 4u.gif , matau tau sunku console.gif
nieko negaliu tau patarti. pati išsiaiškinsi, paklausyk ką sako protas ir širdies nepamiršk. mano pažystamai irgi buvo problemu dėl vestuviu, tai ji nuvažiavo i rotuše ir atidėjo kitai vasarai ir nieko nakainavo.
laikykis bye1.gif
Atsakyti