Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas...

turiu ir programėlę ir filmuotos medžiagos nemažai...nu,tas pačias vietas įsimenu,o tik pasikeičia maršrutas ir šakės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2006 11 17, 23:32)
turiu ir programėlę ir filmuotos medžiagos nemažai...nu,tas pačias vietas įsimenu,o tik pasikeičia maršrutas ir šakės lotuliukas.gif


nesijaudink, ismoksi mirksiukas.gif reikia tik dazno vazinejimo gatvemis ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 11 17, 22:38)
nesijaudink, ismoksi mirksiukas.gif  reikia tik dazno vazinejimo gatvemis ir viskas bus thumbup.gif

...labai tikiuosi,turiu,nes kolegė išeis nuo gruodžio atostogų,tai nebus kada važinėjimams,kai viena arsiu,po to šventės prasidės....tai nusikels i sausį jau turbūt...nieko gero tokia pertrauka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 17 lapkričio 2006 - 21:43
gal kuri žinot, ar yra skirtumas, kada sumoki už teises per tas dvi savaites ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2006 11 17, 20:10)
Sveikinu orange,papildzius vairuotoju gretas! thumbup.gif O tau vikuxe sekmes laikant egza!


Sako, uz palinkejima sekmes negali dekot blush2.gif Tai aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orange @ 2006 11 17, 18:23)
Bet va dabar noriu pasidalinti savo dziaugsmu, nes liejas jis per krastus, tai nusprendziau parasyti  smile.gif Vakar as islaikiau vairavimo egzamina regitroj. Pavyko is pirmo karto, teorija irgi is pirmo karto issilaikiau dar rugsejo men. Esu be galo laiminga smile.gif

Labai labai sveikinu 4u.gif thumbup.gif Tave dar kartą lotuliukas.gif Labai pažįstamas tas jausmas, kuris liejasi per kraštus lotuliukas.gif Ir labai smagu, kai kitiems irgi pavyksta ploja.gif
Fun, kad skaitei viską, ką čia rašinėjam ir kad pati nepatingėjai parašyt good.gif

Bėgu Tau į AŽ rašyt, kad chat'as nesigautų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 11 18, 13:14)
gal kuri žinot, ar yra skirtumas, kada sumoki už teises per tas dvi savaites ?  ax.gif


Nelabai supratau klausimo... tai nueik ir sumokek i banka, kur problema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 11 18, 17:52)
Nelabai supratau klausimo... tai nueik ir sumokek i banka, kur problema? g.gif

dėl to probemų nėra ax.gif Nežinau kaip čia tiksliau paklaust doh.gif Na ar nėra taip, kad teises pradeda daryt tik tada, kai sumoki pinigus ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 11 18, 19:20)
dėl to probemų nėra  ax.gif  Nežinau kaip čia tiksliau paklaust  doh.gif  Na ar nėra taip, kad teises pradeda daryt tik tada, kai sumoki pinigus ?  4u.gif

Jie tikrai neseka, kas kada sumokėjo schmoll.gif
O šiaip, juk padaro greičiau, nei per tas 2 savaites, tai ir mokėk sužinojusi, kad jau padarė - pakeliui sumoki, kvituką atneši, teises gauni, pasirašai, tada tiesiai į pardę ir šventi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2006 11 17, 22:32)
turiu ir programėlę ir filmuotos medžiagos nemažai...nu,tas pačias vietas įsimenu,o tik pasikeičia maršrutas ir šakės lotuliukas.gif

Labukas.Kai jau pakankamai turesi igudziu,tai visai bus nebaisu ir naujas marsrutas biggrin.gif Po kiekvieno neislaikymo man instruktorius liepdavo vaziuoti vis kitais marsrutais,kazkaip tada pradejau geriau orentuotis keliuose ir matyti zenklus.Tuo paciu keliu nuolat vazinejant,manau atbunu siek tiek,nes gaunasi mechaniniai veiksmai,jau kaip ir nereikia galvoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2006 11 19, 11:21)
Labukas.Kai jau pakankamai turesi igudziu,tai visai bus nebaisu ir naujas marsrutas biggrin.gif Po kiekvieno neislaikymo man instruktorius liepdavo vaziuoti vis kitais marsrutais,kazkaip tada pradejau geriau orentuotis keliuose ir matyti zenklus.Tuo paciu keliu nuolat vazinejant,manau atbunu siek tiek,nes gaunasi mechaniniai veiksmai,jau kaip ir nereikia galvoti g.gif


aš jau nevilty.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuxe @ 2006 11 17, 20:52)
Sveikute smile.gif As irgi tokia pat nematoma sio forumo dalyve  blush2.gif  Kita savaite manes irgi laukia egzaminas  ax.gif Labai smalsu, kokiu marsrutu vaziuot pakliuvo? Kas nors ypatingo juose yra?  blush2.gif


Dekui mergytes ir moterytes uz grazius jusu sveikinimus smile.gif Jau po truputi apsiprantu su ta mintim, kad islaikiau visus egzaminus, ir jau dingo ta euforija, nusiraminau smile.gif
Del marsruto - tai jis buvo labai trumpas ir neatitiko nei vieno is regitros marsrutu. Matyt jie ten degalus taupo, bet man nuo to tik geriau tongue.gif
Pabandysiu nupasakoti. Isvaziavus is regitros teritorijos suku i kaire i Lentvario gatve, tada prie sankryzos su sviesoforu suku i kaire i Kirtimu gatve (reikejo palaukti 3 sviesoforu ciklus, nes buvo nemaza eilute masinu sukanciu i kaire). Toliau vaziuoju tiesiai ir pries Savanoriu pr. viaduka suku i kaire (cia man buvo sunkiausia vieta, nes nelabai zinojau, kurioje vietoje atsistoti ir laukti kol nebus masinu, nors as dariau kaip dare pries mane buvusios 2 masinos, bet jos spejo nuvaziuoti, o kol as praleidinejau tiesiai vaziuojancias masinas, atvaziavo viena masina priespriesais nuo Gariunu ir irgi norejo ta pati daryti ka ir as tik i priesinga puse, tada ji pradejo pries mane bordiurais lipti, as isigandau, pradejau galvoti kad ne vietoj stoviu, ir maciau, kad egzaminuotojas kazka uzsirase, bet nezinau ka). Toliau pasukus i kaire, labai nedaug pavazioju tiesiai ir tada suku i desine, paskui truputi pavaziavus tiesiai turiu isilieti greitejimo juosta i Savanoriu pr. Toliau sutinu Savanoriu pr. Paskui nemazai pavaziavus suku i desine (isvaziuoju letejimo juosta) ir tada isilieju i Galves gatve. Tada vaziuoju tiesiai Galves gatve iki Galves ir Kirtimu sankryzos, ja pravaziuoju tiesiai ir is karto uz jos sustoju Lukoil degalineje. Cia mes apsikeitem vietom ir iki regitros milzinisku greiciu vairavo egzaminuotojas. As tik isdrisau paklausti ar islaikiau, nes pradejau dvejoti, gal kur ka pridirbau, nes buvau kazkur skaiciusi, kad jei i regitra parveza egzaminuotojas, tai reiskia, kad neislaikei. O jis man sako: "aisku, kad islaikete, jei butumete neislaikiusi, butume sustoje ir aptare visas klaidas". Nuo tada as jau buvau rami. Bet siaip per visa egza tai sutinau kaip reikalas, tik pamatau, kad baigiasi Vilnius arba greitis 70, tai ir varau. Jau ziuriu 75 vaziuoju, tada priletinu ir vel spaudziu smile.gif Jau prikibti, kad per letai vaziavau, tikrai negalejo, nebent, kad per greitai smile.gif Nes irgi kazkur skaiciau, kad jie pyksta jei velkiesi egzo metu... Tai tiek ir visas mano egzas. Sakau, kad labai trumpas biggrin.gif
Atsakyti