Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas...

QUOTE(orange @ 2006 11 19, 16:10)
Dekui mergytes ir moterytes uz grazius jusu sveikinimus smile.gif Jau po truputi apsiprantu su ta mintim, kad islaikiau visus egzaminus, ir jau dingo ta euforija, nusiraminau smile.gif
Del marsruto - tai jis buvo labai trumpas ir neatitiko nei vieno is regitros

Sveikinu 4u.gif tik norejau isreiksti nuostaba biggrin.gif , kad taip gerai prisimeni marsruta ir gatves net zinai, as tik prisimenu, kad vazivau misku, po to ne misku, po to vel misku, po to vel ne misku, o daugiau neprisimenu:)
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 11 19, 18:32)
as tik prisimenu, kad vazivau misku, po to ne misku, po to vel misku, po to vel ne misku, o daugiau neprisimenu:)

Hm, nu aš be žemėlapio gatvėm nesusakyčiau gal tiksliai, bet va pasiėmiau žemėlapiuką ir, nors nuo tos pasakiškos dienos prabėgo jau pusantro mėnesio, galiu surašyt gatvėm blush2.gif
Irgi nesutapo su nė vienu regitriniu schmoll.gif
Čia Vilniuj:
Iš Regitros teritorijos į kairę - Lentvario gatve iki šviesoforo, o ten į dešinę - per greitėjimo juostą į Kirtimų, tada prie šviesoforo į kairę - Galvės, tada po viaduku palendam į Savanorių (hm, žemėlapy kažkaip atrodo sudėtinga g.gif, nelabai pamenu kaip ten vyko, bet tikrai ten važiavau lotuliukas.gif ), tada Savanorių prospektu lėkiau lėkiau, į Gariūnų gatvę per greitėjimo juostą, prie turgaus prie šviesoforo apsisukau, tada po viaduku į Kirtimų (ten kažkur mane pralenkusi (hm, ten galima daugiau nei 70?) mašinytė aplaistė taip baisingai, kad ničnieko nesimatė), prie antro, atrodo, šviesoforo į dešinę - Lentvario, ir jau Regitra - į dešinę, kiemely išlipau rolleyes.gif Siūlė dar kažkiek pavežti jau ten visai į jų kiemą, bet atsisakiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olita: 19 lapkričio 2006 - 18:21
Baikit bajerius, as irgi nezinau tu gatviu pavadinimu smile.gif Jus ka??? Man apskritai sunku su gaudymusi mieste. Nors as Vilniuj gimusi ir uzaugusi, bet paklaustu mane kas nors kaip nuvaziuoti i kokius Naujininkus ar Vilkpede, tai net nezinociau kuriam cia miesto gale blush2.gif Mano draugas atvaziavo i Vilniu is mazo miesto, pagyveno 5 metus ir Vilniu jau zino 10 kartu geriau nei as blush2.gif O as zinau tik aplinkinius rajonus, kur gyvenu, dirbu, na aisku dar centras ir praktiskai viskas verysad.gif
Bet kadangi kazkuri klause, kokiu marsrutu teko vaziuoti, tai pasiemiau zemelapi, isijungiau Google Earth programa (ten kur vaizdas is palydovo), susiradau viska ir surasiau gatves, kuriomis vaziavau (aciu dievui siais laikais yra pakankamai moderniu priemoniu, kuriu pagalba gali susirasti reikalinga info).

Olita, musu marsrutai irgi panasus smile.gif Tik i priesinga puse. Pro kur tu grizai, tai as pro ten isvaziavau. Tik tiek, kad man neteko Gariunu gatve vaziuoti, o is karto pries viaduka sukau i kaire ir kilau ant Savanoriu pr. viaduko. Ir dar as egza uzbaigiau Lukoil'o degalineje, tai man neteko grizti pro ten, kur tu pradejai vaziuoti. O visa kita tas pats smile.gif Ar gali buti dar daugiau panasumu??? Ir beje, tu pirmoj sankryzoj prie sviesoforo sukai i desine (kai jau grizinejai i regitra). Antra sankryza, tai jau ne Lentvario ir Kirtimu sankryza, o jau Galves ir Kirtimu gatviu sankryza, Lukoil degaline. Jei ten pasuksi i desine, tai vaziuosi Traku link.
Atsakyti
QUOTE(orange @ 2006 11 19, 20:17)
Olita, musu marsrutai irgi panasus smile.gif Tik i priesinga puse.

Aha, pastebėjau mirksiukas.gif
QUOTE(orange @ 2006 11 19, 20:17)
Ir beje, tu pirmoj sankryzoj prie sviesoforo sukai i desine (kai jau grizinejai i regitra). Antra sankryza, tai jau ne Lentvario ir Kirtimu sankryza, o jau Galves ir Kirtimu gatviu sankryza, Lukoil degaline.

Pradžioj ir parašiau, kad pirmoj, o paskui susišvietė, kad ten po viaduko šviesoforas yra doh.gif , bet tikrai nėra blush2.gif
Atsakyti
cry.gif ....ir aš..kelią į darbą,namus,parduotuvę,polikliniką...toliau miškas verysad.gif ..instruktorius sako,kaip tu negali gatvių isidėmėt kuri tokia,o kuri anokia...nius..aš nemiestietė jam sakau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2006 11 19, 23:29)
cry.gif ....ir aš..kelią į darbą,namus,parduotuvę,polikliniką...toliau miškas verysad.gif ..instruktorius sako,kaip tu negali gatvių isidėmėt kuri tokia,o kuri anokia...nius..aš nemiestietė jam sakau  blush2.gif

Nu ateis su patirtim gal, nesijaudink, o pavadinimų tai tikrai nereik niekam įsimint mirksiukas.gif
Man tai irgi didžiausia bėda -absoliučiai nesiorientuoju mieste doh.gif Per pirmą savo važiavimą po egzoo bandžiau į Justiniškes nuvažiuot, nu iš 2 kartų nepavyko pasukt ten, kur reik, tai spjoviau ir namo nuvariau blush2.gif
Nesijaudink, gi ne taksiste ruošies būt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 11 19, 23:49)
Nu ateis su patirtim gal, nesijaudink, o pavadinimų tai tikrai nereik niekam įsimint  mirksiukas.gif
Man tai irgi didžiausia bėda -absoliučiai nesiorientuoju mieste  doh.gif  Per pirmą savo važiavimą po egzoo bandžiau į Justiniškes nuvažiuot, nu iš 2 kartų nepavyko pasukt ten, kur reik, tai spjoviau ir namo nuvariau  blush2.gif
Nesijaudink, gi ne taksiste ruošies būt  mirksiukas.gif



man jau bent išlaikyt...tada turbūt ir važinėt bus noras jau dingęs,jei ir toliau orentacijos bus nulis doh.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Kai man, kaunietei, reikėjo į Vilnių važiuoti, su žemėlapiu visą dieną prieš tai nedaviau ramybės vyrui, tėčiui. Galų gale išmokau savo maršrutą iki Antakalnio klinikos. Ir vistiek buvo labai sunku, gerai, kad mama šalia sėdėjo, būčiau nežinia kur atsidūrusi.
Ir dabar, tektų kur kitur nuvairuoti, nežinočiau, nė kurioj tai pusėj verysad.gif
Namie, Kaune, panašiai važiuoju - nuo taško A į tašką B... Noro paklaidžioti neatsiranda vis dar. O ir gatvių pavadinimų nžn visų, dažniausiai sakau "prie to...", šalia kito..."
Atsakyti
QUOTE(orange @ 2006 11 19, 20:17)
Baikit bajerius, as irgi nezinau tu gatviu pavadinimu smile.gif Jus ka??? Man apskritai sunku su gaudymusi mieste. Nors as Vilniuj gimusi ir uzaugusi, bet paklaustu

Oi, o as jau buvau issigandusi, kad esu visai be atminties blush2.gif
Atsakyti
agam,man irgi patogiausiai viską aiškintis,kai šalia koks nors orentacinis taškas yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Na man su gatviu pavadinimais tai irgi sunkoka.Kai vaziuoju viena,tai is karto pragalvoju iki smulkmenu marsruta,ir neduok dieve ten eismas sustabdytas,tai tada suku suku ratais aplinkui biggrin.gif
Atsakyti
ui...vairuotojos doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti