Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

o man patiko "Tulpes" proceduros thumbup.gif fainas baseinukas, kuris man kvepejo citrina, o chlorkarkes neuzuodziau schmoll.gif ir pirtis visai thumbup.gif as emiau kompleksa "Lijone", tai man thumbup.gif tik maitinima su nakvyne siulyciau rinktis kitur ax.gif
Esu buvusi ir "SPA Vilnius", bet kainu nera ko ir lyginti mirksiukas.gif Man Birstone patiko, sakyciau kaip uz tokia kaina, atsigavau nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
GALVOJU VAŽIUOTI Į TULPE,TAI NORECIAU SUŽINOTI KODĖL BLOGAS GYVENIMAS TEN ,NES KAIP PAŽIŪRĖJAU TAI TULPĖJE PIGIAUSE
Atsakyti
Aš ką tik grįžau iš ,,Tulpės". Patiko,nes seniai buvom kur išvukę tik su vyru dviese. Mes užsisakėm tik trumpas sveikatingumo atostogas.Kadangi važiavom pirmą kartą, todėl papildomų neužsisakėm.Bet be reikalo. Gyveno ir maitinomės tulpėje.Gyvenom paprastam dviviečiam kambarį su tualetu ir dušu.Buvo televizorius. Maistas tai prastas. Bet pažiūrėkit į kainas.Atmetus procedūrų ir gyvenimo sumą maistui ne kas lieka. Nuėjom vakare į Audenį, nes daugiau nėra kur ir nueiti. Jeigu norit linksmo savaitgalio praleidimo tai neapsimoka važiuoti,nes ten ramu, graži gamta, tylu.Atrodo,kad visai žmonių nėra.Nuo vasario 8d. bus atidaryta nauja gydykla(mačiau reklamą), tai bus daugiau procedūrų, pirčių, bus ir kavinė. Jeigu norit daugiau procedūrų,tai užsisakykit būtinai papildomų,nes ten tik penkios procedūros per 2paras. Mažoka.Bet pailsėjau klasiškai.Džiaugiausi vyru,daug vaikščiojom. Galima bus vėl nerti į darbus. Kadangi pirmą kartą buvau tokioj įstaigoj,tai patiko.O ir kainos nesikandžioja.
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2007 01 21, 22:10)
Aš ką tik grįžau iš ,,Tulpės". Patiko,nes seniai buvom kur išvukę tik su vyru dviese. Mes užsisakėm tik trumpas sveikatingumo atostogas.Kadangi važiavom pirmą kartą, todėl papildomų neužsisakėm.Bet be reikalo. Gyveno ir maitinomės tulpėje.Gyvenom paprastam dviviečiam  kambarį su tualetu ir dušu.Buvo televizorius. Maistas tai prastas. Bet pažiūrėkit į kainas.Atmetus procedūrų ir gyvenimo sumą maistui ne kas lieka. Nuėjom vakare į Audenį, nes daugiau nėra kur ir nueiti. Jeigu norit linksmo savaitgalio praleidimo tai neapsimoka važiuoti,nes ten ramu, graži gamta, tylu.Atrodo,kad visai žmonių nėra.Nuo vasario 8d. bus atidaryta nauja gydykla(mačiau reklamą), tai bus daugiau procedūrų, pirčių, bus ir kavinė. Jeigu norit daugiau procedūrų,tai užsisakykit būtinai papildomų,nes ten tik penkios procedūros per 2paras. Mažoka.Bet pailsėjau klasiškai.Džiaugiausi vyru,daug vaikščiojom. Galima bus vėl nerti į darbus. Kadangi pirmą kartą buvau tokioj įstaigoj,tai patiko.O ir kainos nesikandžioja.


O ta nauja gydykla bus "Tulpeje"? Mes vazžiuojam vasario 10-11 d., tai jau gal naujame baseine pliuškensimės g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2007 01 22, 08:16)
O ta nauja gydykla bus "Tulpeje"? Mes vazžiuojam vasario 10-11 d., tai jau gal naujame baseine pliuškensimės  g.gif  smile.gif

tai jau gal ir naujam nuskils drinks_cheers.gif aš už tai dar ir nerezervuoju procedūrų, laukiu ką naujo pasiūlys
Georgiana noriu paklausti, lygtais tu buvai įmetus Tulpės kažkokį mob telef, perverčiau visą temą, nu niekaip nerandu, kiba kas ištrynė, jei turi, mestelk, bus didelis ačiū.
kai skambinau paprastu telef į registratūra, tai nelabai jau ten noriai su manim kalbėjo, sakau gal ten tas telef kokio vadybininko, gal su juo geriau pasiseks susikalbėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2007 01 21, 15:47)
o man patiko "Tulpes" proceduros  thumbup.gif  fainas baseinukas, kuris man kvepejo citrina, o chlorkarkes neuzuodziau  schmoll.gif  ir pirtis visai  thumbup.gif  as emiau kompleksa "Lijone", tai man  thumbup.gif  tik maitinima su nakvyne siulyciau rinktis kitur  ax.gif

tai gal tiek kvapai per metus pasikeite bigsmile.gif
Atsakyti

O ta nauja gydykla bus "Tulpeje"? Mes vazžiuojam vasario 10-11 d., tai jau gal naujame baseine pliuškensimės g.gif smile.gif
[/quote]
Taip ji bus Tulpėje.
Atsakyti
[quote=Ligičiukas,2007 01 22, 17:14]
O ta nauja gydykla bus "Tulpeje"? Mes vazžiuojam vasario 10-11 d., tai jau gal naujame baseine pliuškensimės g.gif smile.gif
[/quote]
Taip ji bus Tulpėje.
[/quote]


skambinau, sakė dar niekas neaišku ar vasario 10-11 d. užsakytos paslaugos bus atliekamos naujojoje gydykloje g.gif
Atsakyti
[quote=Vaka,2007 01 22, 18:01]
Taip ji bus Tulpėje.
[/quote]
skambinau, sakė dar niekas neaišku ar vasario 10-11 d. užsakytos paslaugos bus atliekamos naujojoje gydykloje g.gif
[/quote]

sveikute, kolkas tai dar abejoniu kelia ar spes, bet as manau kad ryt pasitikslinsiu ir visa info sudesiu i az, nes siandien labai daug darbuko turiu gerai, ikiukas
Atsakyti
[quote=georgiana,2007 01 23, 16:22]
skambinau, sakė dar niekas neaišku ar vasario 10-11 d. užsakytos paslaugos bus atliekamos naujojoje gydykloje g.gif
[/quote]

sveikute, kolkas tai dar abejoniu kelia ar spes, bet as manau kad ryt pasitikslinsiu ir visa info sudesiu i az, nes siandien labai daug darbuko turiu gerai, ikiukas
[/quote]

oi, labai šaunu drinks_cheers.gif
lauksiu žinių smile.gif
Atsakyti
[/quote]
sveikute, kolkas tai dar abejoniu kelia ar spes, bet as manau kad ryt pasitikslinsiu ir visa info sudesiu i az, nes siandien labai daug darbuko turiu gerai, ikiukas
[/quote]
tai gal tą visą info mestelk tiesiai čia į temą, nes ne viena Vaka tuo domisi mirksiukas.gif ačiukas drinks_cheers.gif
arba tu Vaka paskui ir man į ausytę pašnibždėk ką gero sužinosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristeu: 23 sausio 2007 - 15:32
oi tikrai pasidalinsim info visos
aš tiesiog jau anksčiau labai domėjausi smile.gif
Atsakyti