Įkraunama...
Įkraunama...

ar ruošiat vyrui pietus?

Jei ši tema  jau kažkur buvo, prašom informuoti 8)
Savo vyrui pietų nedarau beveik niekada. Va kokia netikusi žmona ;D Virtuvė išvis ne mano amplua wink.gif Tiesa, anksčiau stengdavausi, bet mano vyro apetitas... :-/ Jam vis reikia tūkstantį darbų padaryti, o apie maistą dažniausiai prisimenama apie vidurnaktį, tada, kai viskas seniai atšalę ir nebeskanu. Tai nutariau pagailėti produktų ir savo laiko ( juolab, kad mūsų kulinariniai skoniai absoliučiai skiritngi). Laisvu laiku verčiau išeinu su vaiku paisvaikščioti, užsiimu moksliais ar tiesiog bendrauju su jumis šiam forume tongue.gif O ir vyras šiuo klausimu visiškai "netradicinis", jam labiau reikia manęs kaip įdomios pašnekovės, asmenybės nei geros kulinarės tongue.gif O kai jau labai norisi ko nors skanaus, užsisakom maisto į namus smile.gif
O kaip jūsų šeimose? Ruošiat pietus? O gal einat valgyti į miestą ar užsakinėjat?
Atsakyti
Zvirbliuke, gal cia apie mane pasakoji??  ;D man vyras dar pries vestuves sake: man nereikia virejos ir namu seimininkes, as ir pats viska galiu pasidaryti. Man reikia tiesiog drauges salia.
Atsakyti
Kai as uzsibunu per ilgai virtuveje, tai vyras tada sako, kad jis nenori, kad as valgyt daryciau  ;) Siaip as irgi ne visada jam darau pietus.
Atsakyti
as,tai pagaminu vakariene ir laukiu sugriztant vyro is darbo,na kartais ir nepagaminu,bet isimtinais atvejais... ;Dsiaip arba gaminam kartu,arba valgom bet ka,vakar uzsimanem bulviniu blynu,tai vyrelis sutarkavo,o as iskepiau biggrin.gifo be to,kai jau dukros valgo ta pati ka ir mes,tai ir pagamini visiems wink.gif
Atsakyti
Beje...Čia gal bus ir nelabai į temą, bet...Manau, kad gavau vieną svarbią pamoką - niekada nereikia aukotis dėl vyro. Na, pvz., man laikas, praleistas  virtuvėje atrodo prarastas laikas, todėl aš ir neruošiu pietų ( vaikui verdu wink.gif), jei gaminti man patiktų ir atrodytų prasminga - aišku, tada būtų kitas reikalas smile.gif Bet dabar aš tiesiog aukočiausi, o moters aukos joks vyras nesupras ir neįvertins.  :-X Gal toks požiūris atėjo iš mano tėvų šeimos - visą gyvenimą tėtis aplink mamą šokinėjo, jai valgyt gamino, visokius siurprizus ruošė, ir dabar, žinoma, be galo myli ir gerbia biggrin.gif
Atsakyti
Na, man tai nesusipriesina zmona - gera pasnekove, drauge -, su zmona, skaniai ruosiancia valgyti. Man smagu mylima zmogu pradziuginti skaniais pietumis - juk valgyti tai vistiek reikia! ;D ;D. Pietus ruosiu kiekviena diena - gal daug kam is jusu tai skamba kaip kosmaras.  :o Zinoma, galeciau ta laika isnaudoti kitaip, galbut prasmingiau, bet...musu gyvenime dabar toks etapas, kai skaiciuojam kiekviena lita sad.gif sad.gif. O ir vyro darbas salia namu, taigi, tas pietu gaminimas savaime suprantamas. Be to, ipratau greitai prasisukti virtuvej wink.gif (Zvirbliuke, as kaip ir tu, esu muzikante, iprastusi leisti laika daugiausiai studijoms. Ir pradzioj man virtuvej buvo labai sunku sad.gif sad.gif )
O del aukos - as manau, kad du mylintys zmones daugiau maziau vistiek kazka aukoja del kito. Nera teisinga paciam visiskai nesiaukojant to tiketis is kito, tada, argi tai meile ???.  (nors pietu darymo tikrai nelaikau auka. Jeigu vyro pareiga yra siuo metu pilnas finansinis seimos aprupinimas, tai manau, mano pareiga yra nors ji pamaitinti.wink.gif
Atsakyti
Kadangi abu dirbam ir pietaujam darbe, o dukra - darzely, tai gaminames tik vakariene. As, tixliau sakant, gaminu. Maniskis tik i parduotuve sulaksto ko truksta. Nors vakarais tikrai neturiu upo kurti kulinarijos sedevrus, tai ir maitinames- desreles, koldunai, blynai... O jei manes vakare namie - tai sumustiniais vyras minta arba baronkelemis su pienu  :) O sazines grauzimo tai visai nejauciu, nes nemanau, kad verta gaisti virtuveje 2-3 val po darbo, vietoj to, kad per 15 min isvirti koldunu ir pavalgyti, o po to bendrauti su dukra ir vyru...
Atsakyti
Winner, žinoma, jei tavo vyro darbas netoli namų ir jis grįžta namo papietauti (ir tuo pačiu pabendrauti su tavimi wink.gif), valgio gaminimas yra visai prasmingas. Bet va jei aš didesnę dalį laiko praleidžiu virtuvėje, ruošdama maistą, o paskui tas maistas šąla iki dvylikos nakties, paskui atidedamas rytojui
(nes vakare geriau užkąsti ko nors lengvo), o kitą dieną  - ir vėl viskas iš pradžių..Argi ne bereikalinga auka?  ;)
Atsakyti
Na is manes tai kulinare tikrai siaip sau... :-/
Nemegstu as to sukiojimosi apie puodus...Tiesa, kai turi vaika, tai nori nenori turi jam kazka isvirt..Todel savatgaliais pvz. visada verdu sriuba(iskart dviem dienom), na ryte kepu blynus..
O siaip vyras turbut net dazniau padaro valgyt, tik nori, kad as salia virtuvej pabuciau-ji palinksminciau, ka nors patauskeciau ar spaudos apzvalga pravesciau ;D
Pietaujam mieste, dukra darzelyje..
Savatgali irgi daznai bent viena diena einam i kokia kavine..
Atsakyti
Mano ir vyro toks poziuris, kad jeigu gali ka nors nusipirkti gatavo, tai ir perkam. Kam gaisti laika, jeigu gali ji praleisti daug turiningiau nei prie puodu. Todel mums puikiai sekasi suderinti valgio gaminimo/negaminimo klausima. Prie to, ka parasiau ankstesniame poste reikia priduri, kad jei jau gaminam valgyti, tai kiekvienas sau. Nes dazniausiai valgom skirtingu laiku (pvz as grizus is darbo nenoriu, o jis nori). O ir skoniai skirtingi, kiekvienam patinka kazkoks kitoks paruosimo budas. Tai taip ir gaunasi, kad vyras sau darosi, as sau. Nu savaitgaliais kartais bendra patiekala  ;)
Atsakyti
o maisto pristatymas i namus - isvis nuostabus dalykas  ;)
Atsakyti
QUOTE
o maisto pristatymas i namus - isvis nuostabus dalykas  wink.gif


ir dar su vienkartiniais indais  ;) nei gaminti, nei plauti  ;)
Atsakyti