Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

tai nemaitink biggrin.gif
Atsakyti
pasiūlymas labai taiklus blush2.gif reikia baigti tas isterijas del tų papų. kokius turiu, tokius turiu. sutvarkysiu juos po poros metų. o po gimdymo metus pakentėsiu su baisiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 07 10, 13:35)
bliauti noriu  verysad.gif jau dabar isivaizduoju, kokie papai bus pagimdžius... dideli ir nukare  verysad.gif nieko baisiau isivaizduoti negaliu. kažkaip pora riebaliuku ant pilvo pakesti dar galeciau, bet bjauri krūtinė - tai jau per daug... bus gėda pries vyrą pasirodyti  verysad.gif blyn... noriu operuotis jau dabar  unsure.gif

Tai ir neįsivaizduok irnesakyk.gif , juk nežinai kaip bus. Kai aš pirma gimdžiau dar tik pirmieji kremukai atsirado, ir nelabai veiksmingi jie buvo palygint su dabartiniais. Dabar dar visokių monų atsirado, po poros metelių išvis nežinia kas bus, o tu išanksto panikuoji blink.gif . Kai bus tada ir galvosi, o dabar galvok apie dabar mirksiukas.gif .
Atsakyti
nu as ir taip manau, o be to, kai vaiku turesi, ne tik papai galvoj bus.
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 10, 15:31)
nu as ir taip manau, o be to, kai vaiku turesi, ne tik papai galvoj bus.


Va,būtent.
Aš anksčiau labai buvau nepatenkinta,kad mano krūtinė maža (man liemenėlės praktiškai nereikia nešioti, nes tik speneliai dideli matosi), nors visus tris vaikus ilgai maitinau, bet dabar nusiraminau visiškai. Argi tai problema? va, jei tuose papuliuose koks auglys lizdą susisuktų, tada jau būtų bėda...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 11, 22:47)
Va,būtent.
Aš anksčiau labai buvau nepatenkinta,kad mano krūtinė maža (man liemenėlės praktiškai nereikia nešioti, nes tik speneliai dideli matosi), nors visus tris vaikus ilgai maitinau, bet dabar nusiraminau visiškai. Argi tai problema? va, jei tuose papuliuose koks auglys lizdą susisuktų, tada jau būtų bėda...


tpfu tpfu tpfu rolleyes.gif
Atsakyti
Nusipirkau ta Weyergans intensyvios biusto priežiūros priemonę ir jau pabandžiau. Įsigėrė tai labai gerai, susitepė tai daugogai, čia turbūt kaip pimą kart. Nelabai patiko tas aplikatorius, nes reik atsigulus teptis arba stringa. Na gal čia ir įgudimo reikalas. Po patepimo turbūt man akyse wacko.gif , nes atrodo kad papukai padailėjo, ne tai kad pasikėlė, bet odytė šiek tiek aptemtesnė pasidarė (panašiai kaip prieš MS).
Man sakė kad tuo pat metu galim ir kremuką naudot, bet nelabai suprantu kada čia betept, jai du kartus su tuo geliu tept reik g.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2007 07 12, 10:57)
Nusipirkau ta Weyergans intensyvios biusto priežiūros priemonę ir jau pabandžiau. Įsigėrė tai labai gerai, susitepė tai daugogai, čia turbūt kaip pimą kart. Nelabai patiko tas aplikatorius, nes reik atsigulus teptis arba stringa. Na gal čia ir įgudimo reikalas. Po patepimo turbūt man akyse wacko.gif , nes atrodo kad papukai padailėjo, ne tai kad pasikėlė, bet odytė šiek tiek aptemtesnė pasidarė (panašiai kaip prieš MS).
Man sakė kad tuo pat metu galim ir kremuką naudot, bet nelabai suprantu kada čia betept, jai du kartus su tuo geliu tept reik g.gif .


blink.gif oho koks staigus efektas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2007 07 12, 10:57)
Nusipirkau ta Weyergans intensyvios biusto priežiūros priemonę ir jau pabandžiau. Įsigėrė tai labai gerai, susitepė tai daugogai, čia turbūt kaip pimą kart. Nelabai patiko tas aplikatorius, nes reik atsigulus teptis arba stringa. Na gal čia ir įgudimo reikalas. Po patepimo turbūt man akyse wacko.gif , nes atrodo kad papukai padailėjo, ne tai kad pasikėlė, bet odytė šiek tiek aptemtesnė pasidarė (panašiai kaip prieš MS).
Man sakė kad tuo pat metu galim ir kremuką naudot, bet nelabai suprantu kada čia betept, jai du kartus su tuo geliu tept reik g.gif .


tai tik pradzioje strigs- tu stipriai pakratyk zemyn kelis kartus pries tepant, kad ant galvutes tos apibegtu ta zele. ir tada gerai eis. nereikia to kremo po to, ir taip bus gerai. man nerekomendavo to kremo, sake, uzteks sio.

o reiketu isdziuvus sitam krema tept.
mano krutine tai tikrai pastangrejo ir net papilnejo kazkaip - vyro zodziai, tik jis kremu to netiki, sako, neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2007 07 12, 09:57)
Nusipirkau ta Weyergans intensyvios biusto priežiūros priemonę ir jau pabandžiau.

o kiek jis kainuoja g.gif
kaip supratau ji galima tik Klaipedoje ir Palangoje isigyti
Atsakyti
180 lt
kaune ir klp tai tikrai galima
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 07 13, 14:48)
180 lt
kaune ir klp tai tikrai galima


dekui 4u.gif
Atsakyti