Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

Jo mergytės, man su krūtine taip pat rūpestėlis.Po gimdymo visa strijom nusėta, pabliuškus. unsure.gif Bandžiau tą Mirra liux balzamą, tai man ypatingo poveikio nesimatė, po to nusipirkau jų ampulę, tiesa tik vieną, tai poveikis geresnis.Planuoju pirkti dar.Be to tepdama krūtinę vienu ar kitu kremu įlašinu rozmarino et. aliejuko.Tai va įtariu, kad jis padeda daug, man kosmetologė taip siūlė daryti. bigsmile.gif Dar sako, jog gerai grynu vitaminu A tepti, bet nžn. kur jo gauti.Va tiek, ateity bandysiu Jūsų siūlytus kremus, tik dar neapsisprendžiau kuris tikrai geras- gal tas Green mama, o ar brangus jis?
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 09 17, 19:22)
pas mane yra D dydis,tai niekas man nepasake kad negalma be liemenesles vaikscioti ,tai db mano krutine zemyn ziuri nukaro:verysad: 

pasiskaiciau ,kad labai jums patiko green mama , mirra lux tai sakiau reiks eit ieskoti .gal dar ka tokio zinote? avon vienos sako kad labai gerai ,kitos kad visai nieko gero.... verysad.gif  tai kaip db apsisprest???kuri imt? noretusi nelabai brangaus nes finansai neleidzia


O tai tau pačiai nebuvo nepatogu su D dydžiu be liemenėlės vaikščioti blink.gif ?

Dėl Mirra Lux tai galiu pasakyti, kad formos nepakeis, bent jau balzamas. Ampulės tikriausiai veiksmingesnės, jų aš nebandžiau. Bet balzamas D dydžiui įtakos tikrai neturi. Gal tik palaikyt esamą formą padeda. Tą patį galiu pasakyti apie Avon, tikrai nepirk, pinigai į balą bus. O Eveline gali pabandyt, jisai visai nebrangus, gal 12 ar 13 Lt, o poveikis, sakyčiau, gal net geresnis nei Mirra Lux.
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 09 18, 08:04)
O tai tau pačiai nebuvo nepatogu su D dydžiu be liemenėlės vaikščioti  blink.gif ?

Dėl Mirra Lux tai galiu pasakyti, kad formos nepakeis, bent jau balzamas. Ampulės tikriausiai veiksmingesnės, jų aš nebandžiau. Bet balzamas D dydžiui įtakos tikrai neturi. Gal tik palaikyt esamą formą padeda. Tą patį galiu pasakyti apie Avon, tikrai nepirk, pinigai į balą bus. O Eveline gali pabandyt, jisai visai nebrangus, gal 12 ar 13 Lt, o poveikis, sakyčiau, gal net geresnis nei Mirra Lux.


na kazinau nebuvo jau taip nepatogu be tos liemeneles, na aisku as taip vaiksciodavau tik po namus,bet kai namuose daug budavau ,tai taip ir gavosi. o siaip tai jausdavosi toks kazkoks tempimas, ir makaluodvosi viskas bet kazkaip as durna nekreipdavau demesio doh.gif .na aisku be liemeneles daug jau nejudedavau ,nes fizikai nelabai imanoma. bet tragiskiausia buvo kai dar svorio numeciau ,krutines dydis nelabai sumazejo (nes dydi nesioju ta pati blink.gif ) jie pradejo zemyn ziuret (nors jauciasi kad oda aplink tai kieta ,tampri,bet kazkokios kaip rauksles atsirado,gal daugiau kaip grioveliai. nu vien zodz baisu ......
aciu labai labai uz patarimus del kremu ,sutaupiau pinigu ,vis geriau kai kas kitas pasako ,nei pati zaidi zaidi ir nieko nesigauna
tikrai reiks eveline bandyti, o gal zinote kaip tiksliau vadinasi ,ir kur jo ieskoti? droge ? eurokos?ir ar jis riebokas ,nes mano oda siaip sausa labai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 09 18, 18:29)
aciu labai labai uz patarimus del kremu ,sutaupiau pinigu ,vis geriau kai kas kitas pasako ,nei pati zaidi zaidi ir nieko nesigauna
tikrai reiks eveline bandyti, o gal zinote kaip tiksliau vadinasi ,ir kur jo ieskoti? droge ? eurokos?ir ar jis riebokas ,nes mano oda siaip sausa labai.  verysad.gif


Nėra už ką 4u.gif čia tik mano patirtis, gal kitai visai kitaip pasirodyt gali...
Eveline kremą pirkau Eurokose, bet, man regis, ir Droge yra. Parašyta, kad galima ir labai jautrią odą tept. Nepasakyčiau, kad labai riebus, bet nesausins odos tikrai.
O nebandei kokių nors ten masažų su ledukais pasidaryt? Stangrina odą...
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 09 19, 12:21)
Nėra už ką  4u.gif čia tik mano patirtis, gal kitai visai kitaip pasirodyt gali...
Eveline kremą pirkau Eurokose, bet, man regis, ir Droge yra. Parašyta, kad galima ir labai jautrią odą tept. Nepasakyčiau, kad labai riebus, bet nesausins odos tikrai.
O nebandei kokių nors ten masažų su ledukais pasidaryt? Stangrina odą...



nea nebandziau dar jokiu proceduru ,bet kazkaip ledukai labai drastiska priemone atrodo.o padeda kazin?

siandien isziurejau droga neradau nieko krutinei ,bet eurokose radau ,tik nzn ar tas g.gif ,vadinasi kazkaip Eveline 3D ,ar ne tas cia? kainuoja 12.48
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 09 19, 19:15)
siandien isziurejau droga neradau nieko krutinei ,bet eurokose radau ,tik nzn ar tas  g.gif ,vadinasi kazkaip Eveline 3D ,ar ne tas cia? kainuoja 12.48


Tikriausiai tas, rožiniam tokiam "tiubike"...

Atsakyti
Ir as siulau pabandyti ledukais, is pat pradziu buvo ohoho, bet zinok paskui pripratui ir dabar viskas normaliai, o efekta pajauciau, tad tesiu toliau eksperimenta toliau smile.gif
Tas pats buvo ir su dusu, prisiskaiciau sitame forume, kad teigiamai veikia kontrastinis dusas ir masazas, tad pirmi bandymai ziauriai atrode, o dabar be problemu issimaudau siltai, o paskum saltoku vandeniu aplieju kuna ir pamasazuoju krutine. Ir jaustis pradejau geriau, nes kiek teko skaityti pasirodo saltesnis vanduo raumenis geriau atpalaiduoja, tad jei kas turit problemu su nugaros skausmu, tiksliau raumenu itempimu, tad rekomenduoju pabandyt atpalaiduot raumenis saltesnio vandens dusu.
Kremu nebandziau, bet labai noreciau isbandyti, tik nelabai is forume esanciu pasisakymu suprantu kokius vertetu pabandyti toms kuriu krutine tiesiog negraziai susiformavusi, o ne pakitusi nuo maitinimo?
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2007 09 20, 16:14)
kokius vertetu pabandyti toms kuriu krutine tiesiog negraziai susiformavusi, o ne pakitusi nuo maitinimo?


Kremai įgimtos formos nepakeis...
Atsakyti
[quote=jolitka@yahoo.com,2007 09 20, 17:14]
Ir as siulau pabandyti ledukais, is pat pradziu buvo ohoho, bet zinok paskui pripratui ir dabar viskas normaliai, o efekta pajauciau, tad tesiu toliau eksperimenta toliau smile.gif

Galima pabandyti ta leduka i koki medziagos gabaliuka susukti,tada ne taip ohoho bus 4u.gif
Atsakyti
Maciau yra gera nuolaida Avon kremukams krutine stangrinantiems. Laaabai gundausi. Sugalvojau kad reikia palepinti savo D krutine. Ypatingo poreikio nera, bet profilaktsihkai noretusi. Jau taip ja myliu, tokia grazi, tik nepalepinu niekad. O vertetu. Galbut smile.gif
O siaip padarau atsispaudimus beveik kasdien. saltu dushu nekankinu, geros liemeneles nepapmirstu. Gal net nereikia kokiu spec priemoniu? Ka pasakys ismanancios ir labiau patyrusios?
Atsakyti
oi, mieloji, tik ne AVON. Tai visiskai neveiksminga. Siulau Clarins. Manoji buvo net E dydzio, tai lieknedama tepiau. Aisku, malonumas nepigus - 50 ml perkant is braskiu isejo 125 Lt. Bet tikrai rekomenduoju, man patiko.
Atsakyti
kas kiek laiko su ledukais krutine masazuoti?
Atsakyti