Įkraunama...
Įkraunama...

Ar žadinti naktį maitinti

Pirmą savaitę žadinau, dabar nebežadinu smile.gif
Atsakyti
Pirma savaite teko zadinti, o dabar pats keliasi ir keliasi doh.gif buna ir 3 ir 4 kartus doh.gif
Atsakyti
MP maitinu, tai pirmas savaites zadindavau, kad pavalgytu. O dabar parpiam iki ryto, labai retai kada prabunda nakti. ax.gif
Atsakyti
Jei gerai užtektinai priauga svorio, tai tikrai nereikia žadinti. Vadinas mažyliui užtenka maistuko smile.gif Man taip buvo su pirmu. O su antru vaiku, tai vis per mažai svorio priaugdavo, tai žadindavau ir naktim ir dienom, kad pavalgytų smile.gif
Atsakyti
As tai zadinu savo mergyte, nes visa nakti iki ryto gali ismiegot, kazkaip gaila vaikiuko, tiek laiko kainevalgo:)
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2007 07 07, 19:35)
as manau, kad tikrai nereikia zadinti vaikiukas pats prasines, kai nores valgyti, as tai niekada nezadinu ir dziaugiuosi jei ismiega visa nakti smile.gif o diena valgom kas ę val ir isitenkam grafikiuke kuo puikiausiai, maitinu MP smile.gif


Pritariu wink.gif
Atsakyti
Pirmas keletą dienų žadinom, o po to pats kaip laikrodukas mėnesį kas tris valandas kėlėsi valgyt bigsmile.gif Tada laikrodukas persisuko į 4 valandas, ir taip po šiai dienai thumbup.gif Naktimis nesikelia nuo mėnesio.
Atsakyti
Kiek gydytojų klausinėjau, tai visi sakė nežadinti, nors ir turėjom problemų su svoriu... ax.gif
Stengiamės vakare padažninti maitinimą.
Atsakyti
Nei vieno vaiko nezadindavau nakti. o kam?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 08 07, 18:48)
"Gydytoja bemat nusiuntė pas kolegę į gimdymo skyrių. Toji mano kūdikį dar kartą pasvėrė, liepė duoti mišinuko ir nusiuntė į ligoninę. Čia prabuvome penkias dienas. Vaikutis naktimis ramiai miegojo, o dienomis valgė mamos pieną ir priaugo 500 gramų." Ir be naktinio maitinimo priaugo 500 g, kai dieną tvarkingai maitino ir be mišinuko kaip suprantu. Tiesiog reikėjo rėžimo, o ne naktinio valgymo.


tolesnis sakinys: "Čia prabuvome penkias dienas. Vaikutis naktimis ramiai miegojo, o dienomis valgė mamos pieną ir priaugo 500 gramų. Taip pat išmokau naktimis išgirsti, kada mažylis pabunda – bent tokia to apsilankymo nauda. Ligoninės gydytoja irgi barė, kodėl aš nežadinu vaiko naktimis kas 3 valandas. "
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2015 04 09, 14:23)
tolesnis sakinys: "Čia prabuvome penkias dienas. Vaikutis naktimis ramiai miegojo, o dienomis valgė mamos pieną ir priaugo 500 gramų. Taip pat išmokau naktimis išgirsti, kada mažylis pabunda – bent tokia to apsilankymo nauda. Ligoninės gydytoja irgi barė, kodėl aš nežadinu vaiko naktimis kas 3 valandas. "

čia po to, kai pabuvo ligoninėj taip sakė, nes reikėjo svorį ataugint?
Atsakyti
as niekada nekeldavau ir niekada nelaukdava kada prades verkti,mazylis miegojo su manimi ,kai noredavo valgyti pradedavo cepseti ir ieskoti kruties,pazysdavo miegodamas pakeisdavau sauskelnes ,paguldydavau ant sono ir toliau miegodavo,ilgesnio laiko tarpo kaip 3 valandos nebudavo,kudikeliai turi daznai valgyti kad normaliai augtu,juk ju skrandukai mazuciai kiek gi ten pienelio telpa blush2.gif jei ismiega visa nakti nera ko dziaugtis ,gali buti zenklas kad mazylis nusilpes ir neturi jegu reikalauti pienelio doh.gif
Atsakyti