Įkraunama...
Įkraunama...

Ar žadinti naktį maitinti

Pirmąjį mėnesį žadinau abu, paskui susireguliuodavo. Pirmasis išmiegodavo pilnai naktį be maitinimo, tai ryte gaudavo dozę, o antrasis kas tris valandas kaip laikrodis smile.gif.
Atsakyti
Niekada nezadinau, pats keldavosi, dar nebuvo nakties kad ismiegotu be pavalgymo
Atsakyti
Niekada nežadinčiau, nebent nepriaugtų reikalingo svorio 4u.gif
Atsakyti
Zadinimas nakti ypac svarbu norint, kad mazylis ,,uzsisakytu'' pakankamai pienelio ir norint zindyt ILGAI, o ne kelis men.. Jei bus tarp maitinimu nakti tarpai didesni nei 3val bus gautas signalas, kad vaikui pienuko uztenka ir letes pieno gamyba, ko pasekoje poto mamoms ,,dingsta'' pienas.. ir finale zindymas uzsibaigia 3men.. ne visi vaikai kelias.. Buna tinginiuku.. bet nereik ir dziaugtis, kad tik ka gimes ismiega visa nakti.. nes sveikas ir judrus vaikas turi pats atsikelt.. o jei to nedaro, tai gali but, kad per silpnas.. kalbu apie ka tik gimusi. Ir tas zadinimas ir daznas maitinimas nakti vel gi eina kalba apie ka tik gimusi.. veliau viskas susireguliuoja ir gali parpt sau skaniai, jei nori..
Papildyta:
QUOTE(Angola @ 2014 06 04, 12:55)
Naujagimiai tikrai ne visi. Žinau tris atvejus, kai vaikai po pirmo mėnesio svėrimo nuo leidimo miegoti atsiduria ligoninėje nuo išsekimo...

drinks_cheers.gif butent
Atsakyti
Aš žadinau tik pirmą savaitę ir tik po 5 valandų - jei pati neatsikeldavo.
Atsakyti
QUOTE(jolanta.stra @ 2017 01 03, 14:50)
Aš žadinau tik pirmą savaitę ir tik po 5 valandų - jei pati neatsikeldavo.

O jeigu nepaslaptis kiek laiko pati ismaitinot?
Atsakyti
Aš nežadinu, o paimu miegantį ir pamaitinu tada, kai pati einu miegoti, tada žinau, kad galėsiu kokias 5 val. ramiai išsimiegoti smile.gif
Atsakyti
Pirmasis mano vaikinas (dabar jau jam 10 metų bus vasarą) - grįžus iš ligoninės išmiegodavo visą naktį. Bet bandydavau jį kelti, kad pavalgytų, bet niekaip verysad.gif tas jo toks ilgas miegojimas (pavalgydavo 20 h ir miegodavo iki 7 ryto) baigėsi tuo, kad naktimis man degdavo krūtys, būdavo pilnos pieno, net varvėdavo iš jų. Mėgindavau nusitraukti, tada atsirasdavo guzų. Kiekviena naktis būdavo skausmo pilna, nes ir mano pačios temperatūra užkildavo nuo krūtų iki 40 laipsnių. Taip ir netekau po 3 mėnesių pienuko verysad.gif tikrai nereikia džiaugtis, kad vaikas nesikelia. Aš visaip žadindavau, kad nors kiek pavalgytų, niekaip... spjaudavo papą lauk.
Dabar laukiuosi antro, už poros savaičių turėtų išlįsti - aš net noriu, kad jis nemiegotų naktim, kad imtų papulį ir gertų mano pienelį smile.gif
Atsakyti
Niekada nežadinau ne vieno sūnaus, nes abu pabusdavo n kartų per naktį smile.gif Pirmasis iki dviejų metukų prabudinėdavo naktimis, todėl kai laukiausi antrojo slapta vyliausi, kad nu jau šitas tai tikrai miegos, o aš jo ir nežadinsiu. Nemiegojo biggrin.gif Dabar jam 9mėn, tai keliasi kas porą val naktį valgyti...
Atsakyti
Pirma men tikrai zadinu ir zadinsiu.. kai matysiu, kad normaliai priaugo svorio tada nezadinsiu.. coliuke pas mane.. ir jei nekelciau pati parptu visa nakti ir nusilptu.. finale ir iki lig galima taip daeit
Atsakyti
Kol pati maitinau iki beveik pusmečio žadinti nereikėjo, nes kabojo ir kabojo ant (.)(.), kai maitinimą mp nutraukiau (dėl sveikatos problemų), pati atsikeldavo kada nori. Ir dabar virš 7mėn.dukrytė naktį 1 kart nubunda pavalgyti...
Atsakyti
Aš klausau gydytojų nurodymų, tai sūnų pirmomis savaitėmis žadindavau, o dukrą - tik pirmas kelias paras. Sūnus buvo mažutis ir silpnutis, tad tik po mėnesio daktaras leido nebežadint, kai sustiprėjo, daug priaugo ir nebebuvo toks kūdena. Jis išmiegodavo visą naktį nevalgęs, maitinau truputį daugiau nei metus laiko. ax.gif O dukra stipri ir jau dabar rubuiliukė, tad gydytojas, kai grįžom iš ligoninės, iš karto pamatęs pasakė, kad žadinti nereikia. biggrin.gif Kol kas naktį būna įvairiai - prabunda kas 4-6h. smile.gif
Atsakyti