Įkraunama...
Įkraunama...

Ar žadinti naktį maitinti

Man irgi gydytoja sake ilgesniu tarpu kaip 3 val. tarp maitinimu nedaryti netgi nakti - tai zadinu.
Atsakyti
nereikia žadinti schmoll.gif
Atsakyti
mes zadinome tik pirma savaite nes vaikelis del geltos nusilpes buvo, tai kisdavom uzpakaliuka po kranu, kad pabustu... blink.gif o jau po to kai sustiprejo tai nea smile.gif dabar laime kai ilgiau nakti ismiega smile.gif jei nakt visa pramiega, tai per diena uz tai prisivalgys biggrin.gif atsiims savo biggrin.gif
Atsakyti
Dičkio nežadindavau, pats naktį keldavosi kas 3-4 val. iki pusės metų kažkur. Dukrytės dabar irgi nežadinu, pirmom savaitėm pati keldavosi kas 3-4 val, vėliau tarpai didėjo, o dabar išmiega visą nakti, už savaitės bus 4 mėn.
Atsakyti
o tos, kurios nezadina, ar maitina MP? Ar su krutine bedu nera, jei visa nakti kaupiasi pienukas?
Atsakyti
maitinau MP ir nežadinau. Nuo pat gimimo taip, dėl pilnų krūtų problemų neturėjau, ryte kartais sunkesnės buvo ir tiek. O paskui pasiūla susireguliavo
Atsakyti
Zadindavau pirma menesi arba,kai krutine matydavau kad nusprogs,nes ant sono gulet budavo neimanoma. doh.gif
Paskui apsireguliavo tas reikalas savaime.
Nematau reikalo,kam zadint vaika valgydinimui,jei jis normaliai auginasi svori,yra sveikas ir guvus.Lai miega sau saldziai visa naktele smile.gif
Atsakyti
Aš irgi žadinau tik pirmą mėnesį, paskui pakakdavo vieno maitinimo per naktį, kai pats atsibusdavo.
Atsakyti
Žadindavau pirmas 3 savaites, po to, kai mažylis sustiprėjo, gydytoja davė žalią šviesą miegot visą naktį be jokio žadinimo.

QUOTE(deineze @ 2015 09 13, 12:38)
o tos, kurios nezadina, ar maitina MP? Ar su krutine bedu nera, jei visa nakti kaupiasi pienukas?

Kelias naktis buvo sunku, o po to tiesiog savaime susireguliavo.
Atsakyti
Niekada nežadindavau.
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2015 11 06, 11:21)
Aš irgi žadinau tik pirmą mėnesį, paskui pakakdavo vieno maitinimo per naktį, kai pats atsibusdavo.


Pas mus lygiai tas pats. Pirma menesi zadinau nakti karta ar net du, bijojau,kad mazai svorio priaugs. Priaugo per menesi 1kg. Antra menesi nebezadinau,priaugo 1,4kg. Maitindavau jei tik pats nubusdavo. Ryte krutine pilna pilna,bet pirmoj dienos pusej vaikutis istraukia visa piena ir susireguliuoja.
Atsakyti
Zadinau tik pirma men. kas 3 val, veliau jau ne, pats prabusdavo kas 4-5 val.
Atsakyti