Įkraunama...
Įkraunama...

Siaubingiausias augintinio "pokštas"

QUOTE(AsataN<-- @ 2008 06 16, 13:46)
ziauru ismest... verysad.gif va turiu katineli pas vaikina:) tai jis daro ka nori smile.gif ant stalo vaiksto..vagia.tokias isterijas rodo..kad tenka uzsikimst ausis..bet blogo nieko nedaro..myli mane egoistas mazas:) kai noriu kad kartu miegotu tai bega pas mamyte (kate) ,kai trukdo,tai isitaiso neiprastoje vietoje ir trukdo:D bet nenuvarau,tai islepelis toks:D

tik pamokelei siokiai tokiai biggrin.gif biggrin.gif nieko jam gi neatsitiks porai dienu lauke,be to silta smile.gif be jai gyveni bute tai gal.be to masinos ...bet jei nuosavam name,toliau kelio tai nieko neatsitiks biggrin.gif
Atsakyti
As kai pamatau,tuos ismestus gyvunus..tai geda,kad tokioje Lietuvoje gyvenu.ismeta..ar pabega gyvunai.kokie nusmurge jie vaiksto.fe.bet ne apie tai si tema:)
Atsakyti
Pas mane tai triušis kokių išdaigų tik nėra iškrėtes... biggrin.gif
Ir vadovėlis sugriaužtas pusiau, senelės naujos basutės, sesės ausinės ir t.t doh.gif
Atsakyti
Mano šuniukas iškrėtė tokį pokštą. Vaikščiojom po Trakus, sugalvojom pereiti tiltą ir nužingsniuoti iki pilies. Žmonių masė tiltu eina palengva, sustoja mano šuo ir riebiai nusikakoja tiesiai ant tilto. Aišku, sustojo ir žmonės doh.gif , susidarė kamštis.
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 06 18, 13:46)
Mano šuniukas iškrėtė tokį pokštą. Vaikščiojom po Trakus, sugalvojom pereiti tiltą ir nužingsniuoti iki pilies. Žmonių masė tiltu eina palengva, sustoja mano šuo ir riebiai nusikakoja tiesiai ant tilto. Aišku, sustojo ir žmonės doh.gif , susidarė kamštis.

lotuliukas.gif
Atsakyti
mūsų ankstesnioji jūrų kiaulytė irgi sugebėjo baiką iškrėsti. atėjo mano draugė į svečius, reikėjo naują gyvūną apžiūrėti - pasiėmė ant kelių. o tas nieko nelaukęs ir pasisiojo jai ant kelnių... tai tokia gėda buvo doh.gif bėgo į vonią plauti dėmės ir džiovinom....
Atsakyti
QUOTE(rimkka @ 2008 06 19, 12:30)
mūsų ankstesnioji jūrų kiaulytė irgi sugebėjo baiką iškrėsti. atėjo mano draugė į svečius, reikėjo naują gyvūną apžiūrėti - pasiėmė ant kelių. o tas nieko nelaukęs ir pasisiojo jai ant kelnių... tai tokia gėda buvo  doh.gif  bėgo į vonią plauti dėmės ir džiovinom....

biggrin.gif...mano mamai ziurkenai anksciau pastovei apsisiodavo rankas.o reik palaukt,negriebt ,kai tik atsibudo smile.gif tai dbr viskas gerai..o ir kvapas koks fee..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 06 18, 13:46)
Mano šuniukas iškrėtė tokį pokštą. Vaikščiojom po Trakus, sugalvojom pereiti tiltą ir nužingsniuoti iki pilies. Žmonių masė tiltu eina palengva, sustoja mano šuo ir riebiai nusikakoja tiesiai ant tilto. Aišku, sustojo ir žmonės doh.gif , susidarė kamštis.

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
o is manes katinas vagia viska.maista atimineja,kojines..net i tula su manim bega.ir i vonia...
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2006 08 14, 15:40)
Nu jo, prisizvengiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Siaip turiu ir as sabakeviciu, toki nenuspejama smile.gif)
Cia kazkada buvo geras...Lyg sveciai pas mus turejo ateit ar dar kazkas, jau nelabai atsimenu, tik atsimenu kad su sese kuopem kambarius, valgyt darem, stala dengem, tiek plusom, tiek ruosemes:) galiausiai tas lemtingas skambutis telefono, kad nesuranda musu namo ir nezino kaip ateit (senamiestis, bisky klaidinga), na ka, nulekiau pasitikt (2min maximum), o sesuo i tulika (turbut didelio), nuvare biggrin.gif 4 min biggrin.gif, nu ka, mes laimingi visi issisiepe griztam namo, cia mazdaug sese "nu tai renkites, cia slepetes, cia galit paltus pasikabint, lai lai lai ..." , tik kazkaip savo suns pasigedau, ziuriu atsliauzia pakampemis snuki nuleides, nori dziaugtis, bet taip kuklinasi, lauzosi, nu ka...man bisky itarimas...Akurat!!!Sumustiniu ner, misraine isversta ant kilimo ir islaizyta, nu galvojau nukrisiu vietoj.Bet cia dar neviskas!jau pradejau tvarkyt ir uzuodziau dar viena nelaime!uz fotelio tokieeeee tortai du , nu imk ir karves dairykis...Zodziu, jau kaip geda buvo...

kita karta isvesit suni su ssavimi tongue.gif
Atsakyti
Pas mus irgi budavo visokiu cirku su tais gyvunais. Kai turejom suni, tai tas baisus vagis buvo. Ka tik rasdavo ant stalo, viska pavogdavo. Kiek kartu pries sventes kepsnius buvo pavoges, kiek triuksmo buvo. smile.gif Beto labai megdavo duris apdraskyt ir jei palikdavom viena namuose, tai is tos vienatves atsidarinedavo abieju tualetu duris ir isvyniodavo visa popieriu po visus namus.
Taip pat turejom labai protinga kate. Ji nieko blogo nedarydavo. Sysiu darydavo i musu tualeta. Jei niekas neisleisdavo jos laukan, tai pati nueidavo atsidarydavo tualeta, uzsokdavo ant klozeto ir darydavo. Pirma karta, kai pamaciau as ja taip uzdegus sviesa, tai vos nenugriuvau. doh.gif Ir svarbiausia niekas jos nemokino. O vandenuka lakdavo tik is virtuves krano. Be to buvo baisi medziotoja, gaudydavo viska, kas juda. Aplink namus jokiu pauksciu nesimatydavo. Ant zoles vis rasdavau, tai peles negyvas, tai varles. Net vabalus is po zemiu isknisdavo. Ir jei ja kalbindavau, visada man kazka savo kalba atsakydavo.. Taip jos ilgiuosi.. verysad.gif Gaila, kad kai issikraustem i naujus namus, neapsikentusi naujos vietos, issoko is astunto auksto... verysad.gif
Atsakyti
O mano rusiuko katuko megstamiausias dalykas yra panešiotos kojinės ir ypač jei ateina svečių. biggrin.gif jis tiesiog susilaikyti negali, joja raitas ant tų kojinių, mėto pats sau į viršų, pats gaudo.....o jei niekas dėmesio nkereipia, tai pradeda iš skalbiankės tįsti nešvarius apatinius. tada garantija kad šeimininkai sureguos ir bėgs jo gaudyti..... lotuliukas.gif dabar juokinga, bet kada tokia situacija, tai norisi į žemę sulįsti..... doh.gif blink.gif
Atsakyti