Įkraunama...
Įkraunama...

Siaubingiausias augintinio "pokštas"

dbr turiu du siamo katinus (mama ir jos sunus) ...sunelis tai toks padykes...kai suskamba zadintuvas tai jis atbeges ziuri ar keliuos jei ne,tai pradeda trankyt is letynyciu per veida man:D ot spokas (be nagu) bet toks mielas..kol nepabuciuosi pries iseinant i darba tol neatsikabina ..miauksi rekia ant manes.du kartus buvo koja isikabines.tai pakeliau ir pabuciuoju..tada paleidziu..ir jis ramiai nuzygiuoja biggrin.gif o viena karta kai nepabuciavau,tai net nepasitiko.liudna tada pasidare man.o jis gulejo sau.paziurejo nusisuko ir toliau guli sad.gif bet poto susitaikem. blush2.gif doh.gif bigsmile.gif
o siaubingiausia tas,kad jis megsta zalia mesa.tai pastoviai bandi pavogt..dbr jau praso.atbega ant taburetes sedi ir miauksi garsiai ir letena praso ,kaip suo biggrin.gif tada duodu gabaliuka.o viena karta pamaciau kaip jis tyse per grindis mesgali.uh supykau.bet reikejo matyt. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 29 rugpjūčio 2008 - 14:40
Mano katukas tai labai megsta vazonus ridenti, ir zibuciu ziedus kramtyt. Ir pastoviai - kas savaite sudauzytas vazonas, ka jau bekalbeti kai kasdien gryzti is darbo - tai randi po pora vazoneliu (dabar didzioji dalis ju plastmasiniu) ant zemes. Turiu tokia kaktusine gele be spygliu, tai kaip rytas - taip jinai ant zemes, o palange zememis nuseta. Ir taip kas dien !!!
Megsta jis ir pazvejoti - o vienos zvejybos metu - sugebejo ilekti i akvariuma ir issimaudyt lotuliukas.gif Taciau nuo to laiko ant akvariumo retai belipa ir dangti atidarineja thumbup.gif
Na apie uzuolaidas nera ka ir bekalbeti... nauju geru tikrai nepasikabinsi, o dar ne per seniausiai su visais karnizais ant zemes nusivare doh.gif
Dabar baudziu - iseinant i darba palieku tik koridoriuje ir vienam kambaryje bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 06 rugsėjo 2008 - 21:20
bigsmile.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Paskaitinejau dalies jusu aigintiniu pokstus ir nusivyliau, kad maniskio is visu mano skaitytu baisiausias doh.gif Jusu tik juokingi poksta, kuriuos prisiminus juoktis galima. O vat mano isdykele sugalvojo remontais uzsiimti, doh.gif Tik beda, kad ji mes patys ir be sunelio pagalbos nesenia darem doh.gif Maniskei nzn kodel, bet itin vienas sienos kampas patrauklus, ji patoviai grauzia. Kol buvo senas izoplenas ir planavom remonta, tai taip baisiai i galva neemem. Bet kai pasidarem remonta ir snd grizus namo radau atplestus tapetus, na man net rankos nusviro verysad.gif Labai myliu savo suniuka, bet nzn ka su ja daryti, kaip man elgtis, kad ji atprastu kramtyti sienas ir lupti tapetus verysad.gif HELP, nes remontu kas savaite tikrai nedarysim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2008 10 23, 22:04)
Paskaitinejau dalies jusu aigintiniu pokstus ir nusivyliau, kad maniskio is visu mano skaitytu baisiausias  doh.gif  Jusu tik juokingi poksta, kuriuos prisiminus juoktis galima. O vat mano isdykele sugalvojo remontais uzsiimti,  doh.gif  Tik beda, kad ji mes patys ir be sunelio pagalbos nesenia darem doh.gif  Maniskei nzn kodel, bet itin vienas sienos kampas patrauklus, ji patoviai grauzia. Kol buvo senas izoplenas ir planavom remonta, tai taip baisiai i galva neemem. Bet kai pasidarem remonta ir snd grizus namo radau atplestus tapetus, na man net rankos nusviro  verysad.gif  Labai myliu savo suniuka, bet nzn ka su ja daryti, kaip man elgtis, kad ji atprastu kramtyti sienas ir lupti tapetus  verysad.gif  HELP, nes remontu kas savaite tikrai nedarysim  verysad.gif

gali jums tekti naudoti narvą...
tik nesigąsdinkit ir neskubėkit, yra temų ta tema, kaip teisingai elgtis, turėtumėt pasinaudoti paieška "Šunyse" ir atidžiai pasiskaitinėti būtent apie kambarinius šunų narvus, po kiek laiko visi būsite patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Gal čia truputi ne į temą, bet kaip reikia mažą katytę pripratinti prie kaimo unsure.gif . Juk vis tiek ji ten gyvens laisvai. Taigi nenoriu kad ji pabėgtų, ir dar ten yra kitų gyvūnų, katė, katinas. Dėl kitų gyvūnų tai nelabai bijau cool.gif .
Atsakyti
Mūsų katinas mėgdavo spintas iskuist, atsidarydavo dureles iškuisdavo ir atsiguldavo. Tai teko rankenas gumytėm aprišt, kad neatidarinėtų doh.gif
Arba jei kalbėdavau telefonu, užlipdavo mano kojom aukštyn, atsisensdavo ant mano peties ir klausydavosi pokalbių.
Labai mėgdavo vazonuose tupėt...
Mes kai išvežėm katiną į kaimą paatostogaut, jis labai gerai gyveno ten, nes išeidavo į lauką kada norėdavo ( pro langą iššokdavo), bet į kitus kiemus neidavo (iškastruotas mūsiškis, pas mergas nereik eit). kazkada bande sekt paskui mus, kai kazkur iš kiemo ėjom, kai atsisuko, jis atsisedo ir dairėsi, tipo aš čia šiaip sau sėdžiu, vėl pradedam eit, jis vėl mus seka, vėl vaidina sėdintį. o kai grįžom į miestą, mūsų Murkis ant palangės iš išorės tupėdavo pripratęs pro langą šokinėt, bijojom kad neiškristų (penktas aukštas). Taip ir palikom saviškį kaime.
Turi mūsų katinas silpnybę sausainiams, tupi prie stalo ant kėdės, apsimeta, kad tiktai sėdi, o leteną vis aršiau sausainių stumia, tada greit griebia ir nusineša.
Atsakyti
Mano triusiuko didziausia isdaiga siaubingai nudraskyti tapetai. Viena diena patraukiu uzuolaida, o ten blink.gif Puse sienos nudraskyta verysad.gif Bet gerai kad uz uzuolaidos. Nesimato lotuliukas.gif
Atsakyti
musu baseto,kol dar jaunas buvo, bajeriukai- du i cizenas sudraskyti ciuziniai ir
sofa-vienas pasilikes namie ieskojo kurmio doh.gif , parejus namo is pradziu nesupratom kas nutiko- visur kaip prisnigta, porolonas tokiais gabaliukais suvarytas doh.gif ,
iskasas ka tik pasodintas rozynas ir t.t ir t.t., dabar tik jau ramybe, paseno ir aptingo tongue.gif
Atsakyti
Kai mano šuo buvo mažas tai tiek pokštų prikrėtė....
Pavyzdžiui keli :
Nugraužė mano brolio kompo laido kištuką,
Sugraužė mano šukas,
nugraužė laidinio telefono anteną,
sugraužė mano brolio kompiuterinę pelytę,
Sugraužė televizoriaus pultelį,
Sugraužė brolio tapkes....


Bet dabar jau iš tokių dalykų iššaugo. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
prisiminiau saviškės šunės dar vieną...
buvome motelyje, grįžome po žygio, ji buvo šlapia ir tik šiaip apiplauta, be jokių ten liuksiusinių šampūnų, nes tuomet nebuvo laiko, na ir kaip jau būdinga užsilipo ant lovos, ant baltų pagalvių doh.gif nuvijau ir tvarkausi, nematau, kad vėl užlipo, ateina moteliuko savininkas, o ji visa pavargus nešoksta link jo, kad pasisveikintų, o ramiai sau guli ant pagalvių, tik uodegą plaka doh.gif lotuliukas.gif na aišku, jis po mūsų išplovė tuos užvalkalus, bet vistiek nemalonu buvo blush2.gif bet žmogus geras, neužpyko, nieko nesakė, supratingas, nors pats ir neturi gyvūnų. Vis dar esame ten laukiami smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 02 rugpjūčio 2010 - 15:51
As auginu ziurke. tiksliau buvo du, vienas susirgo ir numire, dabar liko tik vienas. Vardu Fufkis. Siaip dziugus reikalas, tuo labiau, kad dresuotas, gudrus, ne koks chamiakas. Kaip sunelis, tik i lauka vest nereikia biggrin.gif

Siaip jokiu bajeriu su nugrauztais laidais ar pan tai ner - gudras - kam grauzt, jeigu tai nevalgoma biggrin.gif uztat maista vagia - juodai... bet cia turbut visu ziurkiu polinkis, vogt, nest ir sandeliuot, nes buna kiaura diena is indelio pirmame aukste zvejoja zirnius ir tempia i trecio auksto nameli. biggrin.gif

Poskstas ivyko tada, kai atidarem narva palakstymui - o anyta prisedo sumustini suvalgyt. Pasidejo ant stalo lekstej. Tai kol apsisuko kavos isipilt - ziuri sumustinis bega nuo stalo zemyn ant taburetes ir i narva biggrin.gif Tai dabar priziuriu, kad nebegtu kur nereikia biggrin.gif
Atsakyti