Įkraunama...
Įkraunama...

Mėsos vyniotiniai

QUOTE(slyva @ 2011 04 13, 08:23)
O as vis dar ieskau to specialaus siulo... Nemaciau nei vienoj pardej. Kur jo reikia ieskoti ir kaip jis atrodo? g.gif


Slyva, tai yra maistui skirtas siūlas.


jis būna supakuotas maišelyje ,pasižiūrėk P.C.

aš tai esu pirkusi senokai,jis yra baltas stiprus siulas,aišku savaime tik tai ne siuvamas.


Jeigu neatrasi parduotuvese,pasižiūrek turguje,kur prekiauja tokiomis prekėmis.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 04 13, 08:44)
Slyva, tai yra  maistui skirtas siūlas.
 

    jis būna supakuotas maišelyje ,pasižiūrėk P.C.

      aš tai esu pirkusi senokai,jis yra baltas stiprus siulas,aišku savaime tik tai ne siuvamas.
 

Jeigu neatrasi parduotuvese,pasižiūrek turguje,kur prekiauja tokiomis prekėmis.

Ieskojau skyriuose kur virtuviniai irankiai visokie... Ir prismoj, ir maximoj, ir iki... Arba ne visose buna, arba as akla... Jau net etiketes su kainom isskaiciau ir tai neradau doh.gif Nu gal dar pasiseks biggrin.gif
Atsakyti
aš atsimenu buvau užmačius ebay silikoninius tokius kaip spaustukus

va, radau, tokie: http://cgi.ebay.co.u...#ht_4031wt_1139


kažin su jais gerai būtų, nes man paprastu siūlu rišti nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
kai paruošiau vyniotinį kepimui, pamačiau, kad neturiu to siūlo, tai tiesiog atkirpau kelias kepimo rankovės juosteles (maždaug 1,5 cm pločio) ir puikiausiai susirišo tas vyniotinis. nepanikuokit. sėkmės kepant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2011 04 13, 07:23)
O as vis dar ieskau to specialaus siulo... Nemaciau nei vienoj pardej. Kur jo reikia ieskoti ir kaip jis atrodo? g.gif


As pirkau maistines virveles Mados Iki.
Atsakyti
Aš rišu su Špagatu ax.gif Tik aišku ne tuo, kur iš ankščiau žinom. Būna, kur rusiškos prekės, toks baltas blizgantis, jo nemaža špūlė yra, ir kainuoja atrodo apie 6 lt g.gif , Paklausit bobulyčių kurios prekiauja ir jos jau žino. Kaune yra bazėje 5 sand.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2010 10 05, 11:25)
Byra del to, kad mazai paslegta arba mesyte labai neriebi, riebaliukas surisa geriau. O del paslegimo, tai man mama patare, kad kai isvirs, is naujo siulus pervynioti, nes atsipalaiduoja verdant ir tada slegti, tai antras blynas , po jos patarimu, gavosi  thumbup.gif


teisybe, mesyte buvo labai liesa smile.gif pries savaite dariau is labai riebios karkos, ir paslegiau tame paciame puode, kuriame viriau su tuo vandeniu. Tai pjaustesi labai gerai ir viskas labai gerai susiriso thumbup.gif Dabar keliaujam i parduotuve, ieskosiu tarpinio varianto: neperriebios karkos biggrin.gif
dar bandysiu daryti vistienos, zuvies vyniotinius g.gif
kad tik nesusikleckint si karta, nes svarbi svente- dukrytes pirmasis gimtadienis thumbup.gif

tiesa, mano senele pasakojo, kad ji pirmiausia mesa isvirdavo, ir tik tada i vyniotini susukdavo viska ir paslegdavo, sako visada gaudavosi, bet man baisu bandyti doh.gif
Atsakyti
niu va noriu paklausti, jau visai susimakalvau pirkau kumpi ir nzn kuri priekini ar uzpakalini, kiba jau sakau visai alzhaimeris pavasari uzpludo mane:( tik kumpyje daug mesos ir nera kremzliu kaip kada su toiais ale siulais buvau nusipirkus, noriu vel vyniotinis gaminti, ir pirkau maltos kiaulienos, gal kas mane paprotins na kumpis tai toks bajevas, kaip daryt net nezinau doh.gif esu syki darius su zirneliais ir morka dabar pirkau maltos mesytes, lauksiu patarimu is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 04 20, 19:14)
niu va noriu paklausti, jau visai susimakalvau pirkau kumpi ir nzn kuri priekini ar uzpakalini, kiba jau sakau visai alzhaimeris pavasari uzpludo mane:( tik kumpyje daug mesos ir nera kremzliu kaip kada su toiais ale siulais buvau nusipirkus, noriu vel vyniotinis gaminti, ir pirkau maltos kiaulienos, gal kas mane paprotins na kumpis tai toks bajevas, kaip daryt net nezinau doh.gif esu syki darius su zirneliais ir morka dabar pirkau maltos mesytes, lauksiu patarimu is anksto dekoju


Galima issikepus omleta su spinatais i vidu deti tik jis geriau susisklijuoja jeigu omleta deti ne ant grynos mesos o bet ant farso paklotuko, dar galima grybu mases ( grybai malti su svoguniuku ir pipiriuku) ideti tik zinia ploniau paskleidus, man labai skanu ant farso paklotuko deti morku su svogunais pakepintu, dar kas megsta slyva ikrauna i morku mase ( bet genda greiciau vyniotinis)... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(harmonija... @ 2011 04 20, 18:07)
teisybe, mesyte buvo labai liesa smile.gif pries savaite dariau is labai riebios karkos, ir paslegiau tame paciame puode, kuriame viriau su tuo vandeniu. Tai pjaustesi labai gerai ir viskas labai gerai susiriso  thumbup.gif Dabar keliaujam i parduotuve, ieskosiu tarpinio varianto: neperriebios karkos

kaip jus karka surisat?kaula is jos isemiau,idariau malta mesa,o suristi jos nejo.tad viskas keliavo i orkaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(na_ir @ 2011 04 21, 13:56)
kaip jus karka surisat?kaula is jos isemiau,idariau malta mesa,o suristi jos nejo.tad viskas keliavo i orkaite biggrin.gif

Reikejo ivynioti i maistine plevele. As vynioju i svaria medziaga ir susuku siulais.
Atsakyti
na va iskaulinau, mesyte paklojau graziai vakar, nu su kaulu kankinaus kaip niekad pusvalandi net doh.gif , na paprieskoniavau dar siandien pastoves ryt isvirsiu is ryto ir paslegsiu, farso zinoma turiu reiks daryt su morkom, svogunais ir slyvuke, nes manau tiks velykiniam stalui, kadangi visa seima sergam iskrite ir seneliai pas kuriuos metai is metu praeidavo velykos tai tiesiog na bus kaip bus....
Atsakyti