Įkraunama...
Įkraunama...

Mėsos vyniotiniai

QUOTE(harmonija... @ 2010 10 04, 19:27)
tai su tais vyniotiniais man visgi baigesi taip, kad skanus vidus, bet pjaustant byra... o daryta is karkos ir gerai paslegta... nusivyliau  verysad.gif

Byra del to, kad mazai paslegta arba mesyte labai neriebi, riebaliukas surisa geriau. O del paslegimo, tai man mama patare, kad kai isvirs, is naujo siulus pervynioti, nes atsipalaiduoja verdant ir tada slegti, tai antras blynas , po jos patarimu, gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kakajedze @ 2007 02 01, 17:35)
Atreportuoju ir as...
dariau pirm karta...tai kaip pirmas kartas, tai man  thumbup.gif
bet dariau is maltos mesos, tai gal kas ir pasigincys, kad cia vyniotinis, bet vistiek prie uzkandziu priskaitau, o ir dariau, pagal jusu aprasyta buda...
Paemiau maziau nei 1kg maltos vistienos (tiek teturejau  tongue.gif )...isviriau morka ir smulkiai supjausciau...manau jei mesa pacios malate, tai galima kartu morkyte sumalti...i mesa idejau druskos, pipiru, cesnakines druskos, baziliko...ka radau , ta sukroviau  biggrin.gif  imusiau kiausini, iberiau truputi dziuveseliu (bijojau, kad neististu)...viska ismaisiau...sugrudau i silciu poka, prikisau dziovintu abrikosu (tik daugiau galejau prigrusti, nes man labai skanu  ax.gif  ax.gif )...uzlanksciau kaip dovanle, aprisau siulu ir i puoda (dejau i paprasta, nes greitpuodzio neturiu)...vandens buvo gal apie puse, gal daugiau, gal maziau, bet man isvire...viriau apie 1val...tuomet i saldytuva nakciai...


thumbup.gif
QUOTE(pincius @ 2008 07 21, 09:48)
VISTIENOS VINIOTINIS

REIKALINGA:
VISTA
MORKA
PAPRIKA
PRIESKONIAI
vista nuimti nuo kaulu,itrinti prieskoniais su druska ir palikti porai val.paskui paimti maistines pleveles isdeti ant jos vistiena,per viduri isilgai i kelias dalis perpjauta morka,paprikos juosteliu ir sussukti,pavynioti maistine plevele ir virti garuose 1,5val.isvisrus paslegti.gaunasi net su drabuciais thumbup.gif

thumbup.gif kaip tik turiu garu puoda isigijusi,super dziaugiuosi radusi sia tema,ismoksiu kazko naujo,bandysiu,ant savaidgalio ax.gif
Atsakyti
Pagaliau tema atgijo thumbup.gif
Atsakyti
ar kas nors esate dare vyniotini is zverienos kepenu?as snd bandysiu daryti pirma karta.niekur neradau recepto g.gif
Atsakyti
Nu niekaip nesuprantu, kaip ta karka reikia "istiesint", kad butu galima isukti kokios kitos mesytes ir susukti vyniotini g.gif gal kas vaizdines medziagos turit? o gal jau sioj temoj buvo? nes perskaiciau tik kokius paskutinius 8 puslapius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 12 20, 03:02)
Nu niekaip nesuprantu, kaip ta karka reikia "istiesint", kad butu galima isukti kokios kitos mesytes ir susukti vyniotini  g.gif gal kas vaizdines medziagos turit? o gal jau sioj temoj buvo? nes perskaiciau tik kokius paskutinius 8 puslapius  blush2.gif

Fregata,
galiu parašyti tik tiek ,kad perkant,karką reikia pirkti priekinė dali,tuomet geriau,išeina.
Na,bet,kad ten nėra taip jau sunku,aš visad paprašau,kad iškaulėtų perkant.
Reikia gražiaiįdėti tą kitą norimą mėsytę ir smarkiai surišti,kad gerai susoispaustų.
Manau,kad nėra taip sunku.
Gerų vyniotinių,bandykit ir pasiseks. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 12 20, 03:02)
Nu niekaip nesuprantu, kaip ta karka reikia "istiesint", kad butu galima isukti kokios kitos mesytes ir susukti vyniotini  g.gif gal kas vaizdines medziagos turit? o gal jau sioj temoj buvo? nes perskaiciau tik kokius paskutinius 8 puslapius  blush2.gif

Sunkiausia iskaulinti, o po to ipjaukite iki skurytes, jos nepazeidziant, taip, kad ta karka issitiestu, po to pamuskite plaktuku mesai musti, o veliau dekite mesyte ir sukite mirksiukas.gif Reikia tik daryti, nera sunku 4u.gif
Atsakyti
Visiškai nekanus man išėjo. Sausas kaip pjuveninis. Tiek tas suyvyniotas, tiek ir tas iš pokelio. To pokelinio kraštai bent jau žele aplipę buvo, na , tai dar pusė bėdos, bet viduriukas irgi pjuveninis.
Dariau iš kumpio. Va kaip čia
http://www.mamyciukl...esos-vyniotinis

Vaizdas išėo panašus, bet jau skonis...... blink.gif Nu., ir ką man dabar su juo daryt? g.gif Nei valgyt, nei išmest....
Atsakyti
QUOTE(kulka1 @ 2010 04 25, 19:55)
sveikos,pasidalinsiu ir aš savo firminiu vyniotiniu.reikia kiaulienos nugarinės gabale,išpjauti skylę,išpjauta mėsa sumalti ar sukapoti,įdėti kiaušinį,pagardinti prieskoniais,prieš tai,nugarines šonus,ištrinus druska,pipirais palaikyti,kokia dienelę smile.gifI faršą,dėti slyvų ar abrikosų ir sukisti į nugarinę.suvynioti i plėvelę ar merlę,surišti ir kepti orkaitėje,SKANAUS

kaip tik toki ketinu siandien - rytoj issikepti smile.gif isivaizduoju, kad skanus turetu buti biggrin.gif
O sakykit su kuo perrisate vysniotinius? ar kazkokia spec. virvele, ar tiesiog siulu?
Atsakyti
as perrisineju storesniu spec. siulu ir vynioju i maistine plevele, beje praeita karta dariau is uzpakalnio kumpio tai jau toks sss. gavosi.... schmoll.gif
Atsakyti
kodėl čia taip tuščia g.gif

QUOTE(JURGIDAR @ 2010 11 10, 23:35)

thumbup.gif  kaip tik turiu garu puoda isigijusi,

sakykit, gal kas praktikuoja vyniotinių virimą garuose, ar gali būti taip, akd išverda greičiau nei paprastam puode g.gif

QUOTE(naura14 @ 2010 12 20, 17:50)
Sunkiausia iskaulinti, o po to ipjaukite iki skurytes, jos nepazeidziant, taip, kad ta karka issitiestu, po to pamuskite plaktuku mesai musti, o veliau dekite mesyte ir sukite  mirksiukas.gif Reikia tik daryti, nera sunku  4u.gif

kad aš anksčiau būčiau paskaičius apie tą mušimą plaktuku doh.gif savaitgalį baisiai vargau kol didokos karkos vyniotinį susukau, mėsos daugoka buvo, net netoptelėjo, kad galiu pamušti lotuliukas.gif
Atsakyti
O as vis dar ieskau to specialaus siulo... Nemaciau nei vienoj pardej. Kur jo reikia ieskoti ir kaip jis atrodo? g.gif
Atsakyti