Įkraunama...
Įkraunama...

Mėsos vyniotiniai

QUOTE(georgiana @ 2011 04 22, 07:47)
na va iskaulinau, mesyte paklojau graziai vakar, nu su kaulu kankinaus kaip niekad pusvalandi net doh.gif , na paprieskoniavau dar siandien pastoves ryt isvirsiu is ryto ir paslegsiu, farso zinoma turiu reiks daryt su morkom, svogunais ir slyvuke, nes manau tiks velykiniam stalui, kadangi visa seima sergam iskrite ir seneliai pas kuriuos metai is metu praeidavo velykos tai tiesiog na bus kaip bus....

Bus viskas puiku, tik gerai paslegti reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikios,na o aš būsiu blondinių blondinė nors ir juoda doh.gif kaip į sulčių pakelį sukišti faršą ax.gif na kaip sukišti suprnatu,bet ar jis virdamas neišbėgs jei pakelis bus perkirptas g.gif padėkite nevėkšlai biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,drąsiai galit naudot baltą siūlą skirtą nėrimui vašeliu,kuo storesnį,aš nežinau nr,bet jį naudoju,nes užsilikę iš tų laikų,kai reikėdavo dukrai mokykloje mokytis.O vyniotinį įdedu į kepimui skirtą rankovę ir joje verdu,nes tai maistinė plėvelė,siūlą vynioju ant viršaus,vyniotinis gaunasi nesausas,išardyti irgi labai patogu,o norint taip padarytą galima ir kepti,o po to paslėgti.Sekmės. smile.gif
Atsakyti
Pabandziau ir as velykoms pasidaryti vyniotini.Viskas gavosi gerai,bet tik vienas minusas.Kadangi as taip pat vyniojau i kepimo rankove,tai kai ji viriau ant mesos gavosi tokie,kaip apnasos.Na kaip verdam mesa tai buna puode atsiranda nuo mesos kresuliai plaukioja,tai va jie liko visi man ant mesos.Tai kaip jus verdate vyniotinius,kad ju neliktu ir vyniotinis isvyniojus butu svatus.Na tikiuosi suprasit ko noriu paklausti,nes nezinau kaip ir paaiskinti. blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi Velykoms vyniotinių padariau. thumbup.gif Viskas gavosi geriau nei tikėjausi.

Dėl apnašų, tai nežinau g.gif Man jų tikrai nebuvo...
Atsakyti
Dar vienas mažas patarimas vyniotinį reikia dėti į verdantį vandenį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2011 04 26, 22:11)
Dar vienas mažas patarimas vyniotinį reikia dėti į verdantį vandenį smile.gif

Aisku.As dejau i neverdanti doh.gif ,tai del to mesa isskyre sultis ir susidare apnasos nuo ju.Kita karta laikysiuos jusu patarimo. 4u.gif
Atsakyti
Super minciu pazeret del to siulo thumbup.gif Ypac nuo rankoves atkirpti! Reikes isbandyti.
Ir dar, visad vyniotini kepdavau orkaitej, kad ir folijoj ar rankovej, gaudavosi sausoki. O jus verdat puode? Kiek laiko? Reikes isbandyti ir sita reikala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2011 04 26, 21:11)
Dar vienas mažas patarimas vyniotinį reikia dėti į verdantį vandenį smile.gif


O aš ne į verdantį dėjau. g.gif Bet jokių apnašų nebuvo. g.gif

QUOTE(slyva @ 2011 04 27, 08:29)
Ir dar, visad vyniotini kepdavau orkaitej, kad ir folijoj ar rankovej, gaudavosi sausoki. O jus verdat puode? Kiek laiko? Reikes isbandyti ir sita reikala smile.gif


Aš viriau, bet jei mėsytė be jokio riebaliuko - tai ir man truputį sausokas gavosi - aš nugarinę susukau su faršu ir kiaušiniu. Galvoju, kad gal ilgiau pamarinuoti reikėjo, nes tik 2 val paprieskoniavusi palaikiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alls @ 2011 04 27, 10:12)
O aš ne į verdantį dėjau. g.gif Bet jokių apnašų nebuvo. g.gif


Na nezinau kaip pasakyti apie tas apnasas.Jos grynai pasidaro nuo mesos paleistu sulciu.Gal priklauso nuo mesos.As dariau su kumpio gabaleliais,farsu ir morkomis.
Atsakyti
Vyniotinio plėvelėje galus užrišu,tai verdant viduje būna sulčių ,kurios tampa paslėgus drebučiais ,vidus išlieka nesausas,nesvarbu ką bedėtumėt, ar įdarui faršą,ar mėsytę.Aš paprastai paruošiu iš vakaro su prieskoniais, o ryte susuku ,įvynioju ir verdu pasū.dytame vandenyje su norimais prieskoniais.Virimo laikas priklauso nuo dydžio.Pvz.užpakalinės karkos vyniotinį su kalakutienos faršu ir dž.slyvom verdu apie dvi su puse valandos.Tada išėmus uždedu lentele,paspaudžiu rankom ,kd įgytų plokštesnę formą ir dedu paprastai plytą baltą celofone įvyniotą.Laikau kol mėsa atšala,o tada jau nakčiai dedu į šaldytuvą ir ryte išvyniotas jau ant stalo.Beje, pjaustyti reikia irgi plonu, aštriu peiliu.Sekmės gaminant.
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2011 04 27, 12:28)
Vyniotinio  plėvelėje galus užrišu,tai verdant viduje būna sulčių ,kurios tampa paslėgus drebučiais ,vidus išlieka nesausas,nesvarbu ką bedėtumėt, ar įdarui faršą,ar mėsytę.Aš paprastai paruošiu iš vakaro su prieskoniais, o ryte susuku ,įvynioju ir verdu pasū.dytame vandenyje su norimais prieskoniais.Virimo laikas priklauso nuo dydžio.Pvz.užpakalinės karkos vyniotinį su kalakutienos faršu ir dž.slyvom verdu apie dvi su puse valandos.Tada išėmus uždedu lentele,paspaudžiu rankom ,kd įgytų plokštesnę formą ir dedu paprastai plytą baltą celofone įvyniotą.Laikau kol mėsa atšala,o tada jau nakčiai dedu į šaldytuvą ir ryte išvyniotas jau ant stalo.Beje, pjaustyti reikia irgi plonu, aštriu peiliu.Sekmės gaminant.

O per plevele isigeria druska? rolleyes.gif
Atsakyti