Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai restoranai Kaune.

QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 11 25, 19:34)
kur initas, prie soboro. stilius? nzn, nebuvau dar. Bet interjeras prabangus. Grojo inculto, biplan, ketvirtadieni bus KTU dizaino fakulteto renginys LEDI 08 (sauniausios Lietuvos studentes rinkimai) ir po jo ryralio. Sestadieni Tabami goes QUEEN. Ziauriai noriu, tik kainos kandziojas sad.gif

ačiū už atsakymą, tik kžkaip keista g.gif aš ktu ledi rinkimuose šiemet jau buvau....Combo klube, tai ką jie kelis kartus renka tą pačią ledi? rolleyes.gif
Atsakyti
Tai tu buvai KTU LEDI rinkimuose, o cia buvo LEDI rinkimai. Isrinkta KTU ledi atstovauja KTU univerui, visos Lietuvos sauniausios studentes rinkimuose, kur kiekviena univera atstovauja po viena studente.

Tai va, buvau PASAKOJ, man nepatiko kainos ir publika biggrin.gif

ech, nu nors savo bara kurk. avily gal ir smagu - alus skanus, tik aplinka niuri labai, bet kazko idomaus veikt ner. nes va butu smagu rast kazka, kur ne tik valgymas gerimas ir poklbis vyksta, o dar kazkas. Uzsieni man patiko - barai pilni stalo zaidimu - imk kuri nori, ir zaidi sau prie staliuko. aluti geri, kaljana rukai. Fantastika.
Atsakyti
Ai, si sestadieni po pusmecio pertraukos vel buvau ramziII.
Kadangi akropoly uzdare, tai dabar viskas tik dviguba doze vyksta senamiescio ramzy biggrin.gif

linksminomes nenormaliai. sokejos kas 10 min soka (tai su arkliu, tai ant bugnelio uzsilipe, tai su kupranugariu, tai siaip pakratuskes, besisukantis dervisas, pernu sokiai. zodziu balaivojom itin linksmai. dabar padavejai - du bernai, "teroristai", kaip mano drauge vadina biggrin.gif
labai mandagus, labai faini. sambuka gerem, tai su visai fokusais marokusais smile.gif liuks. labai rekomenduoju, tik rezervuokites pries savaite.
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 12 08, 21:19)
Ai, si sestadieni po pusmecio pertraukos vel buvau ramziII.
Kadangi akropoly uzdare, tai dabar viskas tik dviguba doze vyksta senamiescio ramzy biggrin.gif

linksminomes nenormaliai. sokejos kas 10 min soka (tai su arkliu, tai ant bugnelio uzsilipe, tai su kupranugariu, tai siaip pakratuskes, besisukantis dervisas, pernu sokiai. zodziu balaivojom itin linksmai. dabar padavejai - du bernai, "teroristai", kaip mano drauge vadina biggrin.gif
labai mandagus, labai faini. sambuka gerem, tai su visai fokusais marokusais smile.gif liuks. labai rekomenduoju, tik rezervuokites pries savaite.


Nieko negaliu pasakyt apie linksmybes, bet kai buvom pavalgyt uzeje, tai turbut neskaniau neesu valgius, uzsisakiau troskini su darzovem-atnese bulviu kose folijoj su keliais pievagrybiais ir kazkokiu kepsniu nuopjovom, be to matyt visas sitas geris buvo sildytas mikrobangej, nes viduj saltas. o maniskis valge astria vistiena su riesutais ale kinietiskai, tai gavo kelis vistos gabaliukus uzpiltus kazkokiu pigiu pomidoru padazu su cili blink.gif zodziu isejom pasibaiseje...
Atsakyti
blink.gif
gal atsimeni koki patiekalai - kaip vadinos?

Nes esu valgius labai daug kartu ir viskas skanu buvo, nors siaip as labai isranki. net zuvi valgiau, nors siaip man ji veeee.
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 12 09, 13:07)
blink.gif
gal atsimeni koki patiekalai - kaip vadinos?

Nes esu valgius labai daug kartu ir viskas skanu buvo, nors siaip as labai isranki. net zuvi valgiau, nors siaip man ji veeee.



Ta vistiena man atrodo, taip ir vadinosi "Vistiena kinietiskai" o troskinys, nelabai pamenu, bet kazkas lyg "keliautojo, piemenio" ar kazkaip panasiai. Tai va taip ir nezinau ar cia tik mum taip nepasiseke, kazkaip daugiau nebenoriu eit ten kazka bandyt g.gif
Atsakyti
Nu reiks pabandyt, nes savaitgali valgem labai daug patiekalu - jautienos troskiny, riesutu tepama suri, zuvies "maiselius" tesloje, zuvi su ryziais ir lesiais uzkepta suriu, vistienos vertinukus ir saldumynu miksa. tai visi 10 sedejom pirstus apsilaize.
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 12 09, 14:09)
Nu reiks pabandyt, nes savaitgali valgem labai daug patiekalu - jautienos troskiny, riesutu tepama suri, zuvies "maiselius" tesloje, zuvi su ryziais ir lesiais uzkepta suriu, vistienos vertinukus ir saldumynu miksa. tai visi 10 sedejom pirstus apsilaize.



Gal tikrai reikia zinot ka ten valgyt ax.gif arba tuo metu nekokia vireja dirbo lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, kas dar koki idomesni restoraneli zino? kazkaip visur tik atsigert ir pavalgyt gali. O jeigu programa - tai popsas ant scenos biggrin.gif
Atsakyti
Sunku su tais idomesniais restoranais Kaune, matyt krize daro savo... As siaip daznai einu i kinu restorana senamiestyje, berods sicuan vadinasi. Man ten labai skanu kiaulienos mushu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 12 02, 10:12)
Tai tu buvai KTU LEDI rinkimuose, o cia buvo LEDI rinkimai. Isrinkta KTU ledi atstovauja KTU univerui, visos Lietuvos sauniausios studentes rinkimuose, kur kiekviena univera atstovauja po viena studente.

ax.gif Ačiū už paaiškinimą, dabar jau supratau
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2008 11 23, 13:09)
Ketvirtadieni bandysiu eit i nekluba "PASAKA". Kazkoks naujas. Labai jau interjeras grazus. Tik reiks ytariu peiskot, nes labai suprantu per kur ten ieit pas juos biggrin.gif

Na, man asmeniskai tik pirma sale ju nieko, o siaip eilinis klubas, o ir kainos labai dideles mazo mineralinio buteliukas 6lt blink.gif
Muzika nieko, bet kita syki geriau rinkciaus latino bara, ten muzika super, tik va vietos mazai blush2.gif
Atsakyti