Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie puodus

[QUOTE=Valentinka,2004 10 20, 12:35] Isduokit paslapti, kur toki puoda - stebuklapuodi galima isigyti? Kiek jis kainuoja?? g.gif

Kainos tikslios nežinau.Apie 3500-4000 Lt.Galima lizingu per 1,5-2 metus."Puodas-ryte,pinigai -vakare".O užsakyti galima pas mano pažįstamą.
Skambinsiu jai ir prašysiu daugiau informacijos.Ji apie kotletus,vyniotinius kažkodėl neužsiminė.O gal dar nemoka visko?O gal ten ne toks...

[quote=Danguole55,2004 10 20, 12:46] Zinau kur ji gauti tongue.gif [/quote]

KUR????????Gal tu žinai tokį ,kur su stebuklingais stalčiais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritaa: 20 spalio 2004 - 12:49
Ritaa, mano puodas skiriasi nuo to nuotraukoje savo dizainu. Mano jau senas- visgi priesh keleta metu pirktas ... Reiktu to naujo puodo funkcijomis pasidometi. Jei jis daro ta pati- gal tie "stalciai" nera butini? Gal naujesnis dar geresnis, a?
Atsakyti
As ka tik puslapyje vokiskame EBAY ziurejau, kur tipo kaip aukcionas skelbiamas ir siulo kaina, kas paskutinis ta kaina pasiulo per tam tikra laika, tas ir nusiperka.

Tai tu puodu per akis, kainos prasideda nuo 1 EUR ir kol kas brangiausiais 111 EUR. Bet kainos vis keiciasi, idomu kiek bus brangiausias. clap.gif

Jei kam idomu: EBay

Reikia tik issiaiskinti kaip cia pirkti, ar atsiuncia, ar gali is bet kokios salies pirkti? O kaina jeijgu ir 1000 lt bus, tai pigiau negu cia lietuvoje. thumbup.gif

Nu ziuriu kaip cia yra ..... g.gif g.gif
Atsakyti
Vaje, kox stebuklas! Ir as noorriuuu! biggrin.gif
Bet ir kaina stebuklinga dry.gif

O tam ebay puslapy toks pat puodas? g.gif Jei taip, verta uzsukt. smile.gif Bet kiek zinau, norint apsipirkineti tuo budu, reikia turet pazsitamu uzsieny, kad ju adresu atsiustu, bo i LT nesiuncia unsure.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjau aš tą aukcioną,žinoma nieko vok.nesuprantu,BET 10 puslapyje kaina 830 EUR.TAČIAU ,mano manymu tie puodai skiriasi,nes prie žodelio "Thermomix" visokie prierašai yra.Taigi, ar nebus čia jų funkcijų skirtumai? Gal tie prierašai,skaičiukai ir reiškia,kad kiekvienas atlieka ne vienodas funkcijas , t.y. vienas tik maišo,verda o kiti,pvz. dar ir vyniotinius daro ????
Atsakyti
QUOTE (Ritaa @ 2004 10 20, 13:51)

KUR????????Gal tu žinai tokį ,kur su stebuklingais stalčiais?

Ten ne stalciai, o aukstais uzsideda bliudeliai. Ir vyniotiniu jis nesusuka, ir kotletu pats neformuoja.
Atsakyti
QUOTE (Danguole55 @ 2004 10 20, 13:25)
QUOTE (Ritaa @ 2004 10 20, 13:51)

KUR????????Gal tu žinai tokį ,kur su stebuklingais stalčiais?

Ten ne stalciai, o aukstais uzsideda bliudeliai. Ir vyniotiniu jis nesusuka, ir kotletu pats neformuoja.

blink.gif Nu labas rytas. Nera pas mane jokiu aukshtu ir bliudeliu. Yra kvadratiniai stalciukai, kurie susistumia i ta puoda kaip stalciai komodoje .
Ir vyniotinius suka, ir kotletus daro. Nereikia lia lia tapalia mad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega: 20 spalio 2004 - 13:28
Bet Vegai tai daro ir formuoja.Matyt,ne toks pas Danguolę55,na, matyt, ne tokį ir aš mačiau.O gaila...Jau buvau susigundžiusi.O dabar,kaip ta boba prie geldos,jau ir cariene užsimaniau būti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritaa: 20 spalio 2004 - 13:35
As kalbu apie puoda is 1 puslapio kur nuoroda buvo. Vadinasi jis Termomiksas, bet ju turbut irgi skirtingu buna wink.gif
Atsakyti
Vis tik kaip bebūtų, atkakliai ieškosiu "su stalčiais".Taigi,Vega, ar dar egzistuoja tavo"tiekėjas"?
O gal dar kas žino kur TOKĮ gauti? Mat jį bala, tegu ir tuos 6 gabalus kainuoja (o gal dabar ir mažiau?) .Jeigu išsimokėtinai...ir per kelis metus....
Tas puodas- juk stebuklas!!!!
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 10 20, 14:28)
QUOTE (Danguole55 @ 2004 10 20, 13:25)
QUOTE (Ritaa @ 2004 10 20, 13:51)

KUR????????Gal tu žinai tokį ,kur su stebuklingais stalčiais?

Ten ne stalciai, o aukstais uzsideda bliudeliai. Ir vyniotiniu jis nesusuka, ir kotletu pats neformuoja.

blink.gif Nu labas rytas. Nera pas mane jokiu aukshtu ir bliudeliu. Yra kvadratiniai stalciukai, kurie susistumia i ta puoda kaip stalciai komodoje .
Ir vyniotinius suka, ir kotletus daro. Nereikia lia lia tapalia mad.gif .

Idek savo puodo nuotrauka, tai tada manau visoms bus aiskiau apie koki kalbi wink.gif

Papildyta @ [mergetime]1098272805[[b]*Danguole55 rgetime] [/b]

As tai kalbu apie lygiai toki pat kaip sitas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 20 spalio 2004 - 13:54
Ne, ne toks.
Atsakyti