Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

Išbandžiau Močiutės mielinę tešlą jau antrą kartą. Nu tikra jėga ta tešla... Tik antrą kartą darydama sužinojau, kad ji šaldytuve dar ir pakyla blink.gif (pirmą kartą kažkodėl nekilo, nors buvo skanu) .... Visi nustebinti baisiai, kad mielinę tešlą reikia šaldyti ir ji dar pakyla bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2006 12 15, 16:25)
Vakar pasidariau torta su krekeriais ,tai dabar sedziu cia su kava ir tortuka valgau  tongue.gif ..neisivaizduojat kaip skanu tongue.gif ,o svarbiausiai labai jau greit padaromas ir nesaldus  thumbup.gif ...Taip kad bus ir sis tortukas mano meniu sarase  biggrin.gif

oi, kaip įsivaizduojam , nes pati dariau šeštadienį, o vakar visą šeimyną valgė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai, labai-labai greit pagaminamas torčiukas ir labai skanūs thumbup.gif thumbup.gif

g.gif nesaldus? man saldus, bet mėgstu saldžiai pavalgyti - tai man kaip tik thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

user posted image

QUOTE(Katu @ 2006 12 15, 16:48)
Visada naudoju Musu svelnaija (kur po 185 g buna supakuota). Atrodo, dariau su liesa (melyna) ir dejau biski ramos creme kazkokio ten to biggrin.gif Nes musu surelio neradau pirkt IKI PC... Ir man keista, kad ta varske tokia balta Tavo keksiuke - pas mane ji buvo ryskiau geltona :)Na, gal nepavyko is pirmo karto, ga lper daug teslos ant virsaus uzvairavau... dar meginsiu kada nors smile.gif

schmoll.gif aš jau 2 kartus dariau, gal nereikėjo ant viršaus dėti tos tešlos (nes sonatinos nuotraukoj matosi, kad nėra tos tešlos), o aš pagal receptą dėjau g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Tai ta kondensuota piena dar virti reikejo blink.gif g.gif Nieko as neviriau hihihi.gif ir gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Vakar gaminau modelių kojytes. Labai skanu ir įdomiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai šiandien vakare gastroliuosiu, tai užprogramavau orkaitę, kad mano vyrams zuikį su sūriu iškeptu. Tik faršą pati dariau kiaulienos-jautienos, manau tiks.

O man su saldumynais nelabai sekasi, kai su vaiku tuo pat metu reikia užsiimti doh.gif . Bandžiau greitąjį krekerių tortą. Vietoj grietinės dėjau jogurto, tai per ilgai krekeriai sumirko jogurte ir gavosi gryna košė. Skonis tai neblogas, bet vaizdas blink.gif . Žodžiu kartais visai nepakenktų apsilankyti skyrely Beviltiška virtuvėj blush2.gif

Gal dar man kuri pasakysit, kiek gramų želatinos telpa į 1 arbat. šaukštelį? Kiek bandau daryti ką nors, vis per mažai įdedu. Dariau elementarią želė iš kompoto, 750 ml. skysčio dėjau du arbat. š. su kaupu želatinos ir vis tiek mažai buvo cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2006 12 18, 12:57)
O man su saldumynais nelabai sekasi, kai su vaiku tuo pat metu reikia užsiimti doh.gif . Bandžiau greitąjį krekerių tortą. Vietoj grietinės dėjau jogurto, tai per ilgai krekeriai sumirko jogurte ir gavosi gryna košė. Skonis tai neblogas, bet vaizdas  blink.gif . Žodžiu kartais visai nepakenktų apsilankyti skyrely Beviltiška virtuvėj blush2.gif


Jogurtas neriebus (kaip grietinė), tai turbūt su juo nereiktų net laikyti kambario temperatūroje-ir taip susigertų į krekerius.

Noriu to krekerinio torto-tik nenusprendžiu, kurį gaminti. Kas ragavot-siūlykit. Ir kiek laiko reikia kondensuotą virti? Tiesiog dėti jį į puodą su verdančiu valdeniu ar šaltu ir tada užkaisti? Bijau, kad nesprogtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyneta @ 2006 12 18, 14:12)
Jogurtas neriebus (kaip grietinė), tai turbūt su juo nereiktų net laikyti kambario temperatūroje-ir taip susigertų į krekerius.

Noriu to krekerinio torto-tik nenusprendžiu, kurį gaminti. Kas ragavot-siūlykit. Ir kiek laiko reikia kondensuotą virti? Tiesiog dėti jį į puodą su verdančiu valdeniu ar šaltu ir tada užkaisti? Bijau, kad nesprogtų doh.gif


As gaminau torta. Skanus, man per saldus - kita karta deciau maziau cukraus. Sudejau 500 g grietines, du bananus ir 600 g krekeriu... Siaip labai greita, labai skanu tik saldoka thumbup.gif

Kas dare su jogurtu, manyciau, kad joreikejo maziau det arba idet kazkoki standikli (kad ir zelatinos truputi ar grietineles tirstiklio)

Del zelatinos - manau, kad ant 750 ml reiketu det gerokai daugiau nei du saukstelius. As deciau gal net kokia 30 g... Kiek tai sauksteliu, net neisivaizduoju. Na, kokius 4 sausktus ivaryciau, nes man patinka kieta zele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 12 18, 09:20)


g.gif nesaldus? man saldus, bet mėgstu saldžiai pavalgyti - tai man kaip tik thumbup.gif  thumbup.gif




as truputuka maziau cukraus dejau ,nei recepte buvo parasyta ,nes as saldziai nemegstu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyneta @ 2006 12 18, 13:12)
. Ir kiek laiko reikia kondensuotą virti?

galima pirkti "Rududu", sako jis jau yra kaip virtas bigsmile.gif

QUOTE(Katu @ 2006 12 18, 13:51)
Skanus, man per saldus -
Kas dare su jogurtu, manyciau, kad joreikejo maziau det arba idet kazkoki standikli (kad ir zelatinos truputi ar grietineles tirstiklio)

ir man saldoka gavosi, ir manau kad kita karta desiu želatinos blush2.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif padariau varskes tingini, bet naudojau varske ne Musu svelnaja, o namini, tai aisku, tiek skyscio nera, kaip suprantu turetu buti, prasau pagalbos, ka ipylt, kad sausainiai suminkstetu (dar yra man 1 val. laiko) ax.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 12 18, 19:50)
help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif padariau varskes tingini, bet naudojau varske ne Musu svelnaja, o namini, tai aisku, tiek skyscio nera, kaip suprantu turetu buti, prasau pagalbos, ka ipylt, kad sausainiai suminkstetu (dar yra man 1 val. laiko) ax.gif  unsure.gif


Gal kokio sirupo? Kaip manai? Jei suaugę ją valgys, tai gal net likeriuko?
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 12 18, 20:15)
Gal kokio sirupo? Kaip manai? Jei suaugę ją valgys, tai gal net likeriuko?

aciuks.gif
tikrai tiktu sirupas, bet gaila neturiu (rasau i pirkiniu sarasa ateiciai), ipyliau traultines thumbup.gif nezinau, kaip turi buti, bet jau gerai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 18 gruodžio 2006 - 20:48