Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

QUOTE(Katu @ 2006 12 18, 13:51)
As gaminau torta. Skanus, man per saldus - kita karta deciau maziau cukraus. Sudejau 500 g grietines, du bananus ir 600 g krekeriu... Siaip labai greita, labai skanu tik saldoka  thumbup.gif

nusipirkau 4 pakelius krekerių po 150 g, 400 g grietinės, 2 bananus. o į košę sudėjau tik 3 pakelius krekerių - 4 nebetilpo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 12 18, 20:38)
nusipirkau 4 pakelius krekerių po 150 g, 400 g grietinės, 2 bananus. o į košę sudėjau tik 3 pakelius krekerių - 4 nebetilpo  doh.gif

taigi ir neturejo, nes jau butu 600 gr., as pirkau 450 ml. grietines ir 3 pakelius krekeriu ax.gif
Atsakyti
taigi aš Katu citavau - ji sudėjo 600 g krekerių.
dabar stovi šaldytuve, bandysim valgyti rytoj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 18 gruodžio 2006 - 20:59
QUOTE(krika @ 2006 12 18, 21:59)
taigi aš Katu citavau - ji sudėjo 600 g krekerių.
dabar stovi šaldytuve, bandysim valgyti rytoj


na, pamirsai pacituot, kad as sudejau maziausiai 500 ml grietines (dejau 400 g ir dardaugiau nei puse maziuko indelio, kur buna apie 200 g ar 250 g) smile.gif Tai man ir tie 600 g krekeriu tilpo laisvu laisvioausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2006 12 18, 14:51)
As gaminau torta. Skanus, man per saldus - kita karta deciau maziau cukraus. Sudejau 500 g grietines, du bananus ir 600 g krekeriu... Siaip labai greita, labai skanu tik saldoka  thumbup.gif

Aš irgi gaminau krekerių tortą su grietine-man irgi per saldu gavosi. Vyras patarė kitą kartą citrinos sulčių įspausti.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šeštadienį turėjom svečių, tai iš Sonatinos buvau paruošus sloksniuotos tešlos pyragėlius su kumpiu, sloksniuotos tešlos suktinukus su sūriu ir krekerių torčiuką, pastarasis daugiausiai ovacijų susilaukė thumbup.gif , pirktinis tortas taip ir liko supjaustytas gabaliukais ir neparagautas lotuliukas.gif Aš paskui lauktuvėms į namus jį sudėjau hihihi.gif Paskui sumuštinukus visada tepdavau tik kokiu margarinu ar sviestu arba dar kartais lydytu sūreliu, o dabar sumuštinukus su rūkyta kupre pertepiau pikantiška mišraine thumbup.gif (jei ne Sonatinos 3 sluoksnių sumuštiniai su lašiša, ar kažkaip panašiai, taip ir būčiau tepus su sviestu ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 12 18, 20:59)
taigi aš Katu citavau - ji sudėjo 600 g krekerių.
dabar stovi šaldytuve, bandysim valgyti rytoj

mirksiukas.gif ir 500 ml grietinės, o ne 400 ml.

QUOTE(Katu @ 2006 12 18, 21:21)
na, pamirsai pacituot, kad as sudejau maziausiai 500 ml grietines (dejau 400 g ir dardaugiau nei puse maziuko indelio, kur buna apie 200 g ar 250 g) smile.gif Tai man ir tie 600 g krekeriu tilpo laisvu laisvioausiai smile.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif

QUOTE(krika @ 2006 12 18, 21:30)

4u.gif
Atsakyti
vakar kepiau VARŠKINIUS RAGELIUS, tėvus vaišinau, tai mama iškart receptą užsirašė laugh.gif
dariau iš dvigubos porcijos - pats tas thumbup.gif viengubos būtų neužtekę.
patingėjau tešlą daugiau paminkyti, tai šiandien jaučiasi kietoki (kol šilti buvo, nesijautė).


o kad negalvotumėt, jog per tą laiką tik sausainius tesugebėjau iškept, tai pavardinsiu, ką dar jau išbandžiau smile.gif
Kiauliena korėjietiškai 1kartą, kiauliena marinuota sidre 1k., beliašai 3k., pyragas Trupinėlis 1k., pyragas su persikais ir uogomis 3k., Obuolių ruduo 3 k., Paukštienos burgeriai 1k.,Purūs kotletai 1 k., Risotto su vištiena 1k.,kreminė cukinijos sriuba 1 k., kotletai su sufle kepurėlėm 1k., kopūstų apkepas 2 k., šepardo pyragas 1 k., Rou bing paplotėliai 3k., balandėlių apkepas 2 k., kiaušinių faršo vyniotinis 3 k.,kalakutienos zuikis su sūriu 1k., makaronų lizdeliai 1k., blyneliai iš krabū lazdelių 2k., mėsos apkepas 1k., varškinis tinginys 1k, pyragas su grybais 1k., dar kaikuriuos ketinu kartoti, o kiek dar neišbandytų doh.gif biggrin.gif
visi receptai superiniai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
jei ne šie receptai, kažin ar kada gyvenime būčiau tiek daug išbandžius blush2.gif biggrin.gif
ačiū, Tau Sonatina, kad daliniesi aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 12 18, 20:17)
aciuks.gif
tikrai tiktu sirupas, bet gaila neturiu (rasau i pirkiniu sarasa ateiciai), ipyliau traultines thumbup.gif nezinau, kaip turi buti, bet jau gerai thumbup.gif  thumbup.gif


Na ir kaip skonis? Gal reikia tobulinti receptą ir visoms pilti trauktinės? lotuliukas.gif

QUOTE(Lindra @ 2006 12 19, 10:13)
o kad negalvotumėt, jog per tą laiką tik sausainius tesugebėjau iškept, tai pavardinsiu, ką dar jau išbandžiau smile.gif
Kiauliena korėjietiškai 1kartą, kiauliena marinuota sidre 1k., beliašai 3k., pyragas Trupinėlis 1k.,  pyragas su persikais ir uogomis 3k., Obuolių ruduo 3 k., Paukštienos burgeriai 1k.,Purūs kotletai 1 k., Risotto su vištiena 1k.,kreminė cukinijos sriuba 1 k., kotletai su sufle kepurėlėm 1k., kopūstų apkepas 2 k., šepardo pyragas 1 k., Rou bing paplotėliai 3k., balandėlių apkepas 2 k., kiaušinių faršo vyniotinis 3 k.,kalakutienos zuikis su sūriu 1k., makaronų lizdeliai 1k., blyneliai iš krabū lazdelių 2k., mėsos apkepas 1k., varškinis tinginys 1k, pyragas su grybais 1k.,  dar kaikuriuos ketinu kartoti, o kiek dar neišbandytų  doh.gif  biggrin.gif


Nu čia su tais kartais tai gerai tu čia lotuliukas.gif , tai tu dar ir užsirašai?
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 12 19, 11:03)
Na ir kaip skonis? Gal reikia tobulinti receptą ir visoms pilti trauktinės? lotuliukas.gif
Nu čia su tais kartais tai gerai tu čia lotuliukas.gif , tai tu dar ir užsirašai?

blush2.gif ragaut nebuvo kada, bet atrodo štai taip (tik iš šaldytuvo išėmus ax.gif )

user posted image
Atsakyti
Vakar kepiau Sultinga keksa su mėlynėmis thumbup.gif


Gavosi jega smile.gif Cukraus dejau puse normos, nes nemegsmatm saldziai labai, ir skonis buvo toks, kad galima pirstus nusikast wub.gif

Kaip man nemokanciai kept tokiu dalyku, taj buvo didelis pasiekimas, kad keksas isejo grazus, nesusmeges ir minkstas thumbup.gif
Atsakyti
na va, išsitraukiau aš tą pyragą su grietinės kremu. ir ką doh.gif ir vėl bananas lotuliukas.gif galvojau kad bus kitaip nei su bananiniais blynais, bet žiūrau, kad kažin ar aš įveiksiu - kas nori į svečius lotuliukas.gif
reikės į darbą rytoj neštis biggrin.gif

nu ryte kaip suėjo mano pyragaitis doh.gif net ir pati stebėjausi koks jis skanus prie kavos lotuliukas.gif
Atsakyti