Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius su nuotraukomis

Aš darau su Ulead Photo Express, bet jo iš interneto neatsisiųsi, nes, kad maketuot kalendorius reikia turėt šios programos kompaktą.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patieška: 04 gruodžio 2006 - 23:29
QUOTE(Goniuke @ 2006 11 29, 14:21)
bet foto salone padarys ant foto popieriaus ant kurio kitoj pusej bus uzrasai  doh.gif kurie gali nelabai tikti, ypac jei atvirutei schmoll.gif


Tai jus nedarykit foto salonuose reikia nesti i spaustuves arba kas uzsiima reklaminiais bukletais ir panasiai. Kaune pvz "picoline" ten viska atspausdina ka nori ir atirutes ir kalendorius ir kokio nori formato ir ant kokio nori popieriaus ir kokybe gera, na turi buti ir pati foto kokybiska. As pati dariausi ir esu patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliux @ 2006 11 30, 00:59)
Tai jus nedarykit foto salonuose reikia nesti i spaustuves arba kas uzsiima reklaminiais bukletais ir panasiai. Kaune pvz "picoline" ten viska atspausdina ka nori ir atirutes ir kalendorius ir kokio nori formato ir ant kokio nori popieriaus ir kokybe gera, na turi buti ir pati foto kokybiska. As pati dariausi ir esu patenkinta  bigsmile.gif

O kiek kainuoja pvz 1 dydziu didesnis nei A4 kalendoriaus spausdinimas?sad.gif nesigaudau tuose formatuose bet labai idomu
Atsakyti
thumbup.gif pagal duota nuoroda pasidariau keleta kalendoriu... nors jie tokie biski saldaininiai bet kaip uz dyka tai super 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, Kaune rekomenduoju įmonę LIPNŪS PRODUKTAI. Ten ir maketuoja ir spausdiną visais formatais ir šiaip gražiai padaro...

QUOTE(ostra @ 2006 12 03, 18:17)
O kaip kainos?

Labai įvairios, priklauso, ko norėsi, kiek maketuoti reikės. Pigiausiai gal kokie 30-40Lt.
Atsakyti
Kišeniniai kalendoriukai Kaune biggrin.gif

Garliavoje, Vytauto g. 69, tel. 39 30 31;
Veiverių g. 150, parduotuvėje ,,Iki:, tel. 8-686-96-884;
,,Taupyk" Mokyklos g. 1 Noreikiškės;
Instituto g. 1, Raudondvaris
Jei kalendoriuką daro iš negatyvų (kompakto, juostelės, disketės), tai kaina tikrai 2 Lt. Jei fone kažką keičią, bet nedaug, kaina būna apie 3-4 Lt, jei gana daug keičia, tada kaina didėja. Jei kalendoriuką daro iš nuotraukos, tada kaina 5 Lt, nes skenavimas ir t.t.. Aš dariausi iš kompakto ir nieko fone nekeičiau, tai mokėjau 2 Lt padaro per 2-4 dienas.

Daro ir didelius ant sienos, bet kainos nežinau smile.gif
Atsakyti
Jei norite tik sau tokio žavaus kalendoriuko, tai galite pačios pasidaryti su programa Fotoexpress
Atsakyti
Aš draugei sumaketavau kalendorių, jinai įsirašė į diską ir nunešė į artimiausią foto saloną. Padarė ant tokio slidaus blizgaus popieriaus, kur skrajutės būna. Darė A4 formato, mokėjo apie 5litus 4u.gif
Atsakyti

 i 
Forume draudžiami
8. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše).
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt
Atsakyti
Aš norėčiau padaryti kalendorių. Gal žinote puslapių ar programų kurios padėtų išspręsti man šią problemą? Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=185429

http://www.supermama...howtopic=148015

ir dar daugiau yra, dabar tingiu ieškot, pažiūrėkit čia
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2007 11 11, 20:34)
Aš norėčiau padaryti kalendorių. Gal žinote puslapių ar programų kurios padėtų išspręsti man šią problemą? Būčiau labai dėkinga.

Atsidarai google ir ieškai wink.gif Gali pabandyti čia Gali bandyti parsisiųsti per mainų programas kokias nors tam skirtas priemones. Tikrai galima gražiai pasidaryti: ir nemokamai, ir kūrybinis džiaugsmas ir savo rankų darbas smile.gif
Atsakyti