Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius su nuotraukomis

Bet ar visur atspausdintu savo padaryta kalendoriu? Nes as parsisiunciau kazkokia programa MyPhotoCalInstaller, pasidariau 12 men kalendoriu su savo nuotraukom, tai jo formatas .cal Gal nesant spausdinti reiktu ir ta programa isirasyti i cd kartu su savo kalendorium, o tai neatidarys jiems failo be programos? ir is vis kur geriausia nesti spausdinti kad ir ta spirale isuktu ir normaliai atspausdintu ir nebrangu butu, ir dar Vilniuje? Help doh.gif
Atsakyti
Nuoroda ti sita http://www.digi-labs.net/
bet reiks apsisarvuoti kantrybe, bo man ilgai atidarinejo ir po to siuntesi ilgai.
Po to dar kai supratau kaip ten daryti, siaip nesunku, bet vis tiek dvi dienos bandymams nuejo, o dar lelius mazas pas mane doh.gif siaip faina programa, nesunku ten daryti, tik nezinau ar kas atspauzdins tokio formato ir kur nesti
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 11 15, 14:29)
Nuoroda ti sita http://www.digi-labs.net/
bet reiks apsisarvuoti kantrybe, bo man ilgai atidarinejo ir po to siuntesi ilgai.
Po to dar kai supratau kaip ten daryti, siaip nesunku, bet vis tiek dvi dienos bandymams nuejo, o dar lelius mazas pas mane doh.gif  siaip faina programa, nesunku ten daryti, tik nezinau ar kas atspauzdins tokio formato ir kur nesti

na ir su šita programa dariau, bet man labai greit pasidarė, tikrai nereikėjo 2 dienų. Tik ir labai abejoju dėl to atspausdinimo
Atsakyti
QUOTE(renatukasss @ 2007 11 15, 16:26)
na ir su šita programa dariau, bet man labai greit pasidarė, tikrai nereikėjo 2 dienų. Tik ir labai abejoju dėl to atspausdinimo



O klausti dar nebandei pas nieka del atspausdinimo? nezinau ar verta tada daryti toliau, jei nebus imanoma atspausdinti
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 11 15, 16:47)
O klausti dar nebandei pas nieka del atspausdinimo? nezinau ar verta tada daryti toliau, jei nebus imanoma atspausdinti

maN viena mamytė daro kalendorių, tai ji spausidna Vaibroj. pabandyk pasiteirauti. jei nepavyks, galesiu duot tos mamytes tel, pasiklausi. tik rašyk į az, nes galeiu nepamatyt.
Atsakyti
Sveikutės,
pabandžiau ir aš daryti savo šeimos kalendorių, tik man pavyzdžiui nerodo atmintinų datų pačiame kalendoriuje. Gal jos vėliau atsiras? Gal kas darė gali pasidalinti patirtim. blush2.gif
Atsakyti
Na aš pasidariau namie nuotraukas su programa ta prasme į foną įvairiausia įdėjau nuotraukas ir nunešiau, kad padarytų Copy1, tikiuosi nereikės nusiviltiir gražiai atrodys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 11 26, 11:52)
Na aš pasidariau namie nuotraukas su programa ta prasme į foną įvairiausia įdėjau nuotraukas ir nunešiau, kad padarytų Copy1, tikiuosi nereikės nusiviltiir gražiai atrodys  biggrin.gif


na ir kaip su Copy1? nunusivylei?
mane labai sudomino tie kalendoriai, bet neturiu net, maziausios idejos, kaip atsispausti g.gif
Atsakyti
Štai Copy1 kalendorius
Copy1
Atsakyti
QUOTE(simuliuxe @ 2007 11 27, 18:53)
Štai Copy1 kalendorius
Copy1

o kažin ar neatspausdintų tokių, kur 12lapų ir ant kiekvieno mėn būtų skirtinga nuotrauka g.gif įdomu kokia kaina būtų?
Atsakyti
Susiraskit per google ar per imones LT (pagal savo miesta) firma, kuri uzsiima skaitmenine spauda, gali buti maza leidybine firma. stai kiek ismete firmos Vilniuj
tokios spausdina kad ir po viena A4.
Kainos uz A3 (tai du A4) seniau apie 7 Lt vnt, taip kad spausdinant 12 vnt lapu dideliu- kaina labai padori gaunas. dabr galvos neguldau kas ir uz kiek spausdina - nutolus nuo kainu.

irisineja plonom metalinem spiralem tikrai - VIlniuje tai tikrai.

popierius- invercote geriausia - jis is saves turi blizgesi.

taip kad siulau kreiptis i artimiausia foto servisa ar skaitmenine spauda turinchia imone. be problemu atspausdins viena, du , ar penkiolika lapu,. tp. ir su kalendoriukais 4u.gif

Del programu. kie kteko susidurt su spauda (o tai kasdienis darbas) geriausia yra pdf, jpg, tiff, cdr failai.
mazai zinomi formatai gali buti kelblumas nuskaitant informacija butent spaustuvese
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babetta: 27 lapkričio 2007 - 22:27
mergaites!!! tik neikit i copy1 doh.gif doh.gif doh.gif
pasiemiau siandien savo kalendoriu verysad.gif verysad.gif verysad.gif reiks bandyt paciai grazinti.. labai prasta kokybe ir dar ilaminavo nuotrauka nekokybiskai... kai pasakiau kad blogai tai tipo iskarto "bet pigiai" blink.gif o agenturoj kalendorius 23lt ir dar uz dizaina nuo 60lt blush2.gif bet cia ne man kainos blush2.gif
Atsakyti