Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir baseinas

Lankiau nesciuju manksta baseine nuo 34 sav iki 38. Labai patiko. Po manktos jausdavausi atsipalaidavus. Ir as esu linkusi manyti, kad butent del siu mankstu pagimdziau greitai ir lengvai. Su sekanciu nestumu tikrai lankysiu ir nuo anksciau.
Atsakyti
laba diena,

labai noriu lankyti nėščiųjų sportą kaune tiek vandenyje, tiek su kamuoliais sakykime. tik nežinau, kur rasti viską vienoje vietoje g.gif girdėjau 2 ligoninėje yra ir sporto klube Linija. gal yra lankiusių, ar ketinančių ir gali patarti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merilda @ 2012 12 13, 12:34)
laba diena,

labai noriu lankyti nėščiųjų sportą kaune  tiek vandenyje, tiek su kamuoliais sakykime. tik nežinau, kur rasti viską vienoje vietoje  g.gif girdėjau 2 ligoninėje yra ir sporto klube Linija. gal yra lankiusių, ar ketinančių ir gali patarti  ax.gif

as irgi noriu nesciuju sporta lankyt ir baseina, tik nezinau kur dar...as is silainiu, tai man ll ligonine tiktu, bet tiksliai nieko ir as nezinau g.gif tik zinau kad ll ligoninei vyksta nesciuju kursai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
o iki kelintos nėštumo savaitės yra saugu lankyti mankštas baseine? Aš lankau nuo 27, dabar jau 33 savaitės vaikeliui.
Atsakyti
Jei savijauta gera, galima sportuoti iki pat gimdymo. Jei išeina gleivių kamštis, baseino reikėtų atsisakyti kad išvengtumėte infekcijos
Atsakyti
Labas vakas. Pradejau lankyti baseina. Buvau tiks kelis kartus, nestuke.gif 16sav. ISbunu kokias 30-50min. bet pastebejau , kad po pasiplaukiojimo pilvukas sukieteja ir maudzia g.gif Gal as per ilgai bunu g.gif Ar buvo taip kam nors ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2013 02 18, 21:44)
Labas vakas. Pradejau lankyti baseina. Buvau tiks kelis kartus,  nestuke.gif  16sav. ISbunu kokias 30-50min. bet pastebejau , kad po pasiplaukiojimo pilvukas sukieteja ir maudzia g.gif  Gal as per ilgai bunu  g.gif  Ar buvo taip kam nors ?  4u.gif



Laikas čia tikrai neturi įtakos. Gal tiesiog tau toks krūvis yra per sunkus. Gal yra kokios kontraindikacijos sportui (neleidžiama sportuoti esant tam tikroms nėštumo situacijoms) , ar prižiūrinti gydytoja leidžia sportuoti, ar instruktorius tinkamai parinko krūvį, ar visi atliekami pratimai tinkami nėštumo metu.
Viskas turi būti įvertinta ir tuomet parinktas krūvis.
Atsakyti
QUOTE(trenere @ 2013 02 19, 09:37)
Laikas čia tikrai neturi įtakos. Gal tiesiog tau toks krūvis yra per sunkus. Gal yra kokios kontraindikacijos sportui (neleidžiama sportuoti esant tam tikroms nėštumo situacijoms) , ar prižiūrinti gydytoja leidžia sportuoti, ar instruktorius tinkamai parinko krūvį, ar visi atliekami pratimai tinkami nėštumo metu.
Viskas turi būti įvertinta ir tuomet parinktas krūvis.

Gydytojas baseina leido ir rekomendavo del kasdieniu nugaros skausmu. Vaikstau savavaliskai i paprasta baseina. Kaip bebutu keista Londone arti nieko neradau. Tad pati sau lengvai pasiplaukioju 4u.gif
Atsakyti
Žadu plaukioti ir besilaukdama. Manau, tik į naudą bus.
Atsakyti
Sveikutes :)as taip pat nuejau vilniuje impulse i nesciuju manksta baseine, bet issigandau kai paskui kelias minutes man bega vanduo prisikaupes kazkur kaklely, makstyje. Pasakiau gydytojau tai sako geriau neik, kad kokios infekcikos negautum.
Omir pati baiminsiuosi kiekviena syki galvodama ar tai baseino chloriotas vanduo bega ar vaisiaus vandenys.
Atsakyti
QUOTE(jausma @ 2013 03 11, 12:05)
Sveikutes  :)as taip pat nuejau vilniuje impulse i nesciuju manksta baseine, bet issigandau kai paskui kelias minutes man bega vanduo prisikaupes kazkur kaklely, makstyje. Pasakiau gydytojau tai sako  geriau neik, kad kokios infekcikos negautum.
Omir pati baiminsiuosi kiekviena syki galvodama ar tai baseino chloriotas vanduo bega ar vaisiaus vandenys.


Man iki nėštumo po vonios vandenukas po kiek laiko išbėgdavo blush2.gif O po baseino nieko tokio nejaučiu, labai retai kada keli lašai užsibūna. smile.gif Man vanduo patinka, puikiai jaučiuosi mankštų metu ir po jų blush2.gif
Atsakyti
sweikos mamytes, gal galit pakonsultuoti? noriu su savo dukryte eiti i baseina, negilu, vaikuciams skirta, bet mano nestumas tik 5 savaites..ar saugu eiti i baseina pirmo trimestro metu? g.gif
Atsakyti