Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir baseinas

kiek kartu per savaite lankote baseina
Atsakyti
Bent jau Klaipedoje visi uzsiemimai spec. nesciosioms po 2 k. i sav.
Atsakyti
Vilniuje lankydavau 2 kartus per savaite Northway centre, siaip patiko, bet jau artejant gimdymo terminui kazkaip islipus is baseino labai kietedavo pilvas, o kelis kartus atrode, kad zemyn net nukrito jis g.gif nors baseino deka mazius apsiverte zemyn galva, o galvojau, ka djau reiks cezario smile.gif
Atsakyti
o kuriame baseine lankosi vilnietes ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R_e_n_c_e @ 2011 11 30, 12:02)
o kuriame baseine lankosi vilnietes ?  smile.gif



man taip pat aktualu? noreciau lankyti taip pat baseinuka...
Atsakyti
As lankausi Impulse, ten ir uzsiemimai busimoms mamytems buna 2 kartus, baseine vienas tik. Siaip plaukioti patinka, tik kad nuobodoka, nes negalima nei i sauna nei jakuzi. Su grupiniais uzsiemimais idomiau, nes ten prigalvoja trenere ivairiu pratimu, o tu darai pagal savo galimybes. Tik vanduo ne visada buna tos pacios temperaturos, kartais buna saltesnis, o kartais siltesnis.
Atsakyti
Kuriame? blush2.gif
Atsakyti
Plaukti nemoku, bet ruosiuosi eiti i baseina nors isikibus i sonus pasimankstinti kiek. labai skauda nugara, bet speju nemokant plaukti naudos nelabai daug..
Atsakyti
Gal kas lankote baseina tiesiog pasiplaukiojimui?, o ne specealiai aerobika vandenyje nestukems? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avieteee @ 2011 12 05, 19:13)
man taip pat aktualu? noreciau lankyti taip pat baseinuka...


As lankau Northway - baseinas nera didelis, persirengimo kambarys taip pat nedidukas, nera mases zmoniu, todel man patinka. Ruosiuosi pabandyt - Sugiharos g., pries keleta metu ten buvau - patiko, taciau nzn kokia situacija ten siandien.
Atsakyti
Labukas smile.gif O gal kas lanket/lankotes Lazdynu baseine, Vilniuje? Noreciau isgirsti atsiliepimus. Ir dar, ar yra ten uzsiemimai specialiai besilaukiancioms? Nes kazkaip neuzmaciau ju el.svetainej tokios info...
Atsakyti
kaip ten bebutu,bet musu baseinai nera pritaikyti nestukems, per daig ten ,,blogio" yra, uzsikresti galima, tai gydytoja sake,nebent kas savo turi,tik tada galima
Atsakyti