Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir baseinas

QUOTE(rircik @ 2012 01 16, 21:20)
kaip ten bebutu,bet musu baseinai nera pritaikyti nestukems, per daig ten ,,blogio" yra, uzsikresti galima, tai gydytoja sake,nebent kas savo turi,tik tada galima



Jau 18 metų dirbu su nėštukėmis baseine ir džiaugiames švariu vandeniu, adaptuotu nėščiosioms krūviu ir puikia nuotaika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(trenere @ 2012 01 19, 12:11)
Jau 18 metų dirbu su nėštukėmis baseine ir džiaugiames švariu vandeniu, adaptuotu nėščiosioms krūviu ir puikia nuotaika  smile.gif


O kurioj vietoj Jus taip dirbat? Galit ir i AZ atsakyt... Nes mane domina uzsiemimai... smile.gif
Atsakyti
lankau sugiharos uzsiemimus, esu labai patenkinta. Mazos grupes, manksta spec nesciosioms, pakankamai siltas vanduo, tiesa yra biski chloro, bet tikrai nedaug, gera kaina thumbup.gif o siaip baseina siulau visom, kuriom galima:) tikrai verta, taip atsipalaiduoji, pajudi mmmm... kaip gera 4u.gif ir ziuriu mano arbuziukui patinka, kartu sportuojame nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
as irgi esu uz baseina 100 proc, manau tikrai verta ir naudinga i ji pavaikscioti ir pasiplaukioti, atsipalaiduoji, paportuoja, netgi energijos pasisemi, sustipreji, tik su pirmu nestumu ejau , tiek ir dabar einu, ir esu labai labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Labai super jeigu yra galimybe lankyti baseina,tikrai geriau jauties, atsipalaiduoji, nusiramini...lankiau Sugiharoj
Atsakyti
Sveikos, gal zinot, kokiuose Kauno baseinuose buna uzsiemimai nesciosioms PO PIETU? smile.gif Tikrai labai noretusi, bet kiek randu, tai tik ryte.. Mazyly yra po pietu, bet nesinori ten, nes nera kur paplaukiot.. Ir masina statyt nepatogu arba brangu biggrin.gif
Dekoju uz ats, jei tokiu sulauksiu biggrin.gif Galima ir i pm wink.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
Aš radau, kad Kaune 2niais nuo 18 val. vyksta ARS medicoj, bet dar neskambinau, tai negaliu tiksliai pasakyti, gal mano info pasenus. Gal dar kas ką apie Kauną girdėjo?
Atsakyti
Šventai tikiu, kad mankšta nėščiai baseine yra super gerai 4u.gif
Iki nėštumo dievinau baseiną (eidavau į Impulsą).
Nėščia nusprendžiau eit į Sugiharos nėščių mankšteles. Trenerė pasaka, mankšta lengvutė, puikiai praleidau laiką. Deja, ant ryt atsikėliau užpūliavusiomis akimis. Šiaip ne p[irmas kartas gyvenima - tas pats impulse buvo nutikę, bet pakeitus vandenį baseino - iš kart praėjo. Vadinasi Sugiharoj tas vanduo buvo tikrai ne pats švariausias ir neaišku kiek laiko nekeistas... Daugiau nėjau, nes bijojau pasigauti infekciją.
Jei žinot saugų baseiną - žinoma eikit 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o kaip su maudynemis pirmojo trimestro metu? Man 8 savaite:nestuke, uz 10 dienu skrendu i Egipta. Ar galima maudytis?
Atsakyti
Sveikutes!
as i baseina pradejau eiti 14 savaiciu nestume. sako, kad galima nuo 12, bet truputi bijojau, tai palaukiau tas 2 savaites bigsmile.gif ir ejau iki 37 savaites kai jau nebeleido gydytojas, nes tada jau iskyla tikimybe gimdyti bet kuria diena ir nespastebesiu kaip nubega vandenys! nu zodziu man baseinas buvo geeeeeeeris thumbup.gif
Atsakyti

 ! 
(Savi)reklama, savo darbovietės reklama forume yra draudžiama. Už reklaminio pobūdžio žinutes jos autoriui/-ei bus skiriamos nuobaudos

Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai/parašas bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba turėti parašą. Taip pat gali būti visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
QUOTE(trenere @ 2012 09 13, 21:49)
Rašykit į až, viską papasakosiu  smile.gif , nes čia negalima skelbti  doh.gif
Papildyta:
Iki 12 savaitės sportuoti nerekomenduojama - vaisius turi įsitvirtinti gimdoje, tuomet yra saugu. Jei spotuojate bendroje grupėje - būtinai apie nėštumą informuokite savo trenerį ar istruktorių, kad jis galėtų adaptuoti krūvį. Maudytis galima, tik nepersistenk su akvarobikom...

Aciu uz atsakyma! Dar pasikonsultuosiu su savo gydytoja ir spresiu ka daryti smile.gif
Atsakyti