Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir baseinas

QUOTE(sigasss @ 2008 03 07, 20:29)
o butinai eiti tik i nestukems skirta baseina? Ar galima ir i bendra?  blush2.gif as tai labai noreciau, bet nezinau ar galima i bendra  doh.gif

4u.gif  4u.gif  4u.gif

ir mane tokia mintis kankina lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 03 07, 20:29)
o butinai eiti tik i nestukems skirta baseina? Ar galima ir i bendra?  blush2.gif as tai labai noreciau, bet nezinau ar galima i bendra  doh.gif

4u.gif  4u.gif  4u.gif


vanduo visur vienodas biggrin.gif tik ten kur eina nestukes , buna joms skirti uzsiemimai, jos atlieka vandenyje ivairius pratimus yra spec. programos
o del pasiplaukiojimo tinka betkuris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 03 07, 21:29)
o butinai eiti tik i nestukems skirta baseina? Ar galima ir i bendra?  blush2.gif as tai labai noreciau, bet nezinau ar galima i bendra  doh.gif

4u.gif  4u.gif  4u.gif



as irgi nezinojau, ar galima, bet pasirodo galima, nesciuju baseinuose labai mazai vietos verysad.gif

lininjoj pvz, vyksta bendram baseine manksta nesciosiom, kuria veda trenere, aisku jame zmoniu tuo metu kitu nebuna, o kai baigiasi manksta gali daryt ten ka nori, eit i srovini baseina, dziakuzi ar sauna, zodziu tavo pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš tik ką perskaičiau, kad nėštukėms skirti baseinai turi būti:
vanduo ne žemesnės kaip 25 laipsniu, o oro ar tai 20? O vanduo silpno chloravimo, bet pakankamai dezinfekuojamo poveikio, kad nedirgintų odos ir gleivinės.
Nors dabar tokius reikalavimus atitinka tikriausiai daugelis. smile.gif
Atsakyti
Reikalavimai baseinams nemaži keliami, bet, manau, vistiek reikia nuėjus pasiklausti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatyte: 21 kovo 2008 - 20:39
Sveikutes as tai lankau bedra, nes mano mieste spec. baseinuko nera. tai jau plaukioju senokai, gal du menesiai ir neseniai suzinojau kad nestuke.gif ar man lankyti tokiu paciu ritmu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2008 03 25, 18:54)
Sveikutes as tai lankau bedra, nes mano mieste spec. baseinuko nera. tai jau plaukioju senokai, gal du menesiai ir neseniai suzinojau kad  nestuke.gif ar man lankyti tokiu paciu ritmu? g.gif


Kaip sako gydytojai jei jautiesi gerai ir nera jokiu parodymu pries (cia gydytoja pasakys) tai nieko baisaus, galesi lankyti, o kruvi pasirinksi pati pagal savo organizma, jis dazniausiai pats sumazeja nes kol nestuke.gif buni daug atsargesne.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Plaukiojau baseine ir sugalvojau viena nesamone ax.gif O kas bus jei man vandenys nubegs baseine??? doh.gif ar as pajusiu kaip manote? nes man jau terminas i pabaiga ir pora karteliu dar liko tai net nezinau, noreciau sunaudoti visus kartus, nes labai man ten patinka. Bet va del tu vandenu dabar pradejau sau smegenis sukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 18, 08:51)
Plaukiojau baseine ir sugalvojau viena nesamone  ax.gif  O kas bus jei man vandenys nubegs baseine???  doh.gif  ar as pajusiu kaip manote? nes man jau terminas i pabaiga ir pora karteliu dar liko tai net nezinau, noreciau sunaudoti visus kartus, nes labai man ten patinka. Bet va del tu vandenu dabar pradejau sau smegenis sukt  doh.gif



Lankau Impulse nėščiųjų užsiėmimus, tai trenerė patarė paskutinėm 2 savaitėm jau nebelankyti baseino, nes gali nepajusti, kaip vandenys ištekės...
Atsakyti
QUOTE(dezma @ 2008 03 25, 18:54)
Sveikutes as tai lankau bedra, nes mano mieste spec. baseinuko nera. tai jau plaukioju senokai, gal du menesiai ir neseniai suzinojau kad  nestuke.gif ar man lankyti tokiu paciu ritmu? g.gif

Aš taip pat lankiau baseiną, kai sužinojau, kad nestuke.gif , bet nieko nekeičiau: lankiau ir toliau. Dabar man 30 savaičių ir viskas gerai. Manau, kad lankyk ir toliau, pati pajusi, kad plaukti sunkiau darosi tai plaukiosi mažiau ir tiek. Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2008 02 13, 22:12)
sveikutes,

gal yra kokiu ziniu apie sugiharos baseina? noriu pradet, o ten girdejau ramu...
nestuke.gif


As buvaiu kelis kartus Sugiharos baseine, rytais per uzsiemima prisirenka labai daug moteru, gal koks 20!... Zinant, koks ten baseinas, tai vietos mazoka... O ka jau kalbeti apie persirengimo kabinas ir dusus.. Po tokiu keliu "pasistumdymu" nusprendziau vaikscioti ne uzsiemimu metu, tuomet tikrai ramu, vos keli zmones (dienos metu). Sako, vakarais, kai vyksta uzsiemimai, maziau moteru susirenka, bet kadangi ne karto nebuvau vakare, negaliu pakomentuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 18, 09:51)
Plaukiojau baseine ir sugalvojau viena nesamone  ax.gif  O kas bus jei man vandenys nubegs baseine???  doh.gif  ar as pajusiu kaip manote? nes man jau terminas i pabaiga ir pora karteliu dar liko tai net nezinau, noreciau sunaudoti visus kartus, nes labai man ten patinka. Bet va del tu vandenu dabar pradejau sau smegenis sukt  doh.gif



Jei nubėgs vandenys tikrai pajusi, gali nebijoti... Aš net miegodama pajutau. Be to dažniausiai prasideda sarėmiai, o ne vandenys nubėga.
Atsakyti