Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir baseinas

ne tik verta bet butina. baseinas nesciosiom geriausias sportas. as plaukioju kasdien thumbup.gif
Atsakyti
labukas,
mes irgi noretume pasilepinti baseinu, bet klaipedoje kiek girdejau tik spa centre tera verysad.gif ...gal kas buvo?kaip ten? g.gif
Atsakyti
Gal kas nors lankot baseiną ar šiaip mankšteles Forum palace? ax.gif Mane labai domintų atsiliepimai apie šį sporto klubą smile.gif
Atsakyti
Butinai lankykit-pagimdysit lengviau, pilvo presas bus stipresnis smile.gif as, kaip ir mano mama, plaukike. Ji sake, kai gimde, tai as islindau gal per pora sekundziu (tokius neblogus raumenis ji turejo), gydytojas vos spejo pagauti biggrin.gif Dabar treneris man specialia programa sudares, neapsunkina, bet sake, dar ir varzybose sudalyvausiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
būtinai lankysiu thumbup.gif ...tik reikia sulaukti gines leidimo smile.gif kada jau bus galima nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O jeigu aš lankysiu be jokio leidimo ax.gif Kaip manot jo paprašys baseine manęs? g.gif Jei aš gerai jaučiuosi, nėštumas daugiau kaip 12 savaičių, tyrimai geri smile.gif
Atsakyti
Jei gerai jautiesi, plaukiok thumbup.gif juk plaukiojimas-puikiausia manksta nestukei smile.gif o baseine turetu prasyti leidimo? blink.gif Tavo reikalas, kokia tu plaukioji-nescia, ar ne. Patikek, ten niekam, isskyrus tave tai neidomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingule20: 06 sausio 2008 - 22:18
O jei man 6 nestumo savaitei grese persileidimas ar veliau galiu lankyt baseina jei gerai jausiuos
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2008 01 13, 16:15)
O jei man 6 nestumo savaitei grese persileidimas ar veliau galiu lankyt baseina jei gerai jausiuos


Jeigu gydytoja leis ir tikrai gerai jausies nuo 12 sav. manau, kad galėsi (man panašiai buvo, dabar plaukioju).
Atsakyti
as pradejau lankyti...kaip gera nugaros skausmo nebera ir pilvukas toks ramus plaukioja...jam patinka 4u.gif man gresiantis prieslaikinis, bet gydytoja leido nes labai ramina vandenukas thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
O i pirtelia ar einate apsilti? As liekna ir grietai buna salta verysad.gif Pirtele Mastaiciu baseine(netoli Kauno)maloni jauki. nestuke.gif jau desimta savaite,jauciuos gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nule: 17 sausio 2008 - 07:42
QUOTE(nule @ 2008 01 17, 08:40)
O i pirtelia ar einate apsilti? As liekna ir grietai buna salta verysad.gif Pirtele Mastaiciu baseine(netoli Kauno)maloni jauki.  nestuke.gif jau desimta savaite,jauciuos gerai thumbup.gif


Į pirtelę tai nea , nebent minutei kokiai. Ten leliui gali pasidaryti per karšta. Geriau jau turbūt į kokią burbulinę įlipti ir pabūti keletą min
Atsakyti