Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukė ir baseinas

QUOTE(nule @ 2008 01 17, 09:40)
O i pirtelia ar einate apsilti?

Protingai ir su saiku galima. Aš kiekvieną savaitę prieš vandens aerobiką kelioms minutėms (3-5) įlįsdavau pasikaitinti ax.gif
Atsakyti
vanduo tai manau is vis teigiamas dalykas zmogui, o ypac nestukei. kadangi kai as buvau nescia buvo vasara, tai vos ne iki gimdymo mirkau karjeruose, ezeruose. kiekviena vakara varydavau maudytis. tai manau tik todel kai nuvaziavau gimdyt jau buvo 7cm atsidarymas, nes visa savaite atsidarinejo po biski ir kazkodel man atrodo, kad nuo to plaukinejimo. jei tik yra galimybes tai eikit i baseinus.
Atsakyti
Man tik idomu kaip ten su tom burbulinem voniom- djakuzi... Ar nestukems galima g.gif ar ne per silta tenais sedint leliams?
Atsakyti
QUOTE(Ingule20 @ 2008 01 06, 16:27)
Butinai lankykit-pagimdysit lengviau, pilvo presas bus stipresnis  smile.gif  as, kaip ir mano mama, plaukike. Ji sake, kai gimde, tai as islindau gal per pora sekundziu (tokius neblogus raumenis ji turejo), gydytojas vos spejo pagauti  biggrin.gif Dabar treneris man specialia programa sudares, neapsunkina, bet sake, dar ir varzybose sudalyvausiu  biggrin.gif  biggrin.gif


o kuri baseina lankai Kaune.. as manau man jau laikas pradreti, o tai visai nusivelinau
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 01 22, 18:42)
Man tik idomu kaip ten su tom burbulinem voniom- djakuzi... Ar nestukems galima  g.gif  ar ne per silta tenais sedint leliams?

as gydytojos savo klausiau tai jokiu burbuliniu neleido man unsure.gif
Atsakyti
As jau laukiu nesulaukiu, kada galesiu eiti pasiplaukioti. Bet gyd patare visgi luktelt dar iki kokios 16 sav ax.gif Bet man siek tiek gal nejauku - dauguma eina i specialius baseinus nestuke.gif jau budamos "gerokai" nestuke.gif , kiek suprantu, maziausiai 2 trimestro pabaigoje - 3 pradzioje. O ant manes dar beveik ir nesimato, kad nestuke.gif Ir siaip smulki esu, tai atrodysiu kaip nykstukas pries kitas nestuke.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudzijama @ 2008 02 11, 15:57)
As jau laukiu nesulaukiu, kada galesiu eiti pasiplaukioti. Bet gyd patare visgi luktelt dar iki kokios 16 sav  ax.gif Bet man siek tiek gal nejauku - dauguma eina i specialius baseinus  nestuke.gif jau budamos "gerokai"  nestuke.gif , kiek suprantu, maziausiai 2 trimestro pabaigoje - 3 pradzioje. O ant manes dar beveik ir nesimato, kad  nestuke.gif Ir siaip smulki esu, tai atrodysiu kaip nykstukas pries kitas  nestuke.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Gali tikrai nepergyventi, yra tokių nestuke.gif , kurios tik sulaukę 12 sav iš karto ateina sportuoti. biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,

gal yra kokiu ziniu apie sugiharos baseina? noriu pradet, o ten girdejau ramu...
nestuke.gif
Atsakyti
Norejau paklaust kas tas gleiviniu kamstis, ir kada jis "dingsta"? Nes kaip supratau tuomet kai jo jau nera, didesne galimybe pasigauti kokia infekcija plaukiojant baseine g.gif o nesinoretu... schmoll.gif
Gal kas galetu rekomenduoti arba siaip papasakoti is praktikos kur Vilniuje gali paplaukioti nestuke.gif ? Eisim atostogu thumbup.gif , tai nesinori laika leisti vien namuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilty @ 2008 02 27, 14:53)
Norejau paklaust kas tas gleiviniu kamstis, ir kada jis "dingsta"? Nes kaip supratau tuomet kai jo jau nera, didesne galimybe pasigauti kokia infekcija plaukiojant baseine  g.gif  o nesinoretu...  schmoll.gif
Gal kas galetu rekomenduoti arba siaip papasakoti is praktikos kur Vilniuje gali  paplaukioti  nestuke.gif ?  Eisim atostogu  thumbup.gif , tai nesinori laika leisti vien namuose  ax.gif



Kiek žinau gleivių kamštis "dingsta" (pasišalina) gimdymo metu. ax.gif
Mes Vilniuje plaukiojam (ir aktyviai mankštinamės smile.gif ) vaikų ir jaunimo centre esančiame baseine. Kadangi pradėjom maždaug nuo 18 sav., tai šitą baseiną pasirinkom dėl patogaus laiko (būsimųjų mamyčių mankšta vandenyje vyksta nuo 18 val.) O ir iki šiol ten mankštinamės ir esam labai patenkinti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

va as labai norejau i baseina, dar ir gydytoja parekomendavo, nuejau pries pora savaiciu, man visai patiko
taciau nuo pat mazens esu linkus i slapimtakiu infekcijas ir uzdegimus, tas jautrumas per nestuma dar padidejo ir po baseino stipriai susirgau

gydytoja man uzdraude eit, nes pasirodo man negalima... verysad.gif

nusipirkau abonementa, tai liko 9 kartai, gal kam is kauno reikia?
cia linijos sveikatingumo centre
Atsakyti
o butinai eiti tik i nestukems skirta baseina? Ar galima ir i bendra? blush2.gif as tai labai noreciau, bet nezinau ar galima i bendra doh.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti