Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 2

I dalis buvo čia
Tęsiam toliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipse: 25 lapkričio 2006 - 12:24
sokam ir dainuojam user posted image




naujokai, skaitantys si foruma, meilai kvieciami apsilankyti mano daineliu dezuteje rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
aciu uz tavo dainu dezute, jau sokam thumbup.gif
Atsakyti
As irgi jau rytoj klausysiuos, pora valandu prasedejau kol isiseivinau daineles - tai ryt klausysimes ir dainuosim thumbup.gif
Atsakyti
kokia faina temele atradau thumbup.gif AINA, nuosirdziausias aciukas uz tokias daineles wub.gif thumbup.gif 4u.gif

cia taip pat gaima rasti ne tik muzikos, bet ir video mirksiukas.gif ftp://88.222.81.193/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipshe: 02 gruodžio 2006 - 14:35
merginos, nepykit, kad ziopla, bet niekur nerandu Tele bim bam dainos KALEDOS, gal galetumete atsiusti man i pasta 4u.gif
gintarece@gmail.com
jei turite kitokiu lietuvisku-vaikisku-kalediniu daineliu, tai irgi prikabinkite, labai jums aciu wub.gif
P.S. kokias radau Jusu daineliu dezuteje, tai jau visas klausausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine-pantera @ 2006 12 03, 22:54)
merginos, nepykit, kad ziopla, bet niekur nerandu Tele bim bam dainos KALEDOS, gal galetumete atsiusti man i pasta 4u.gif
gintarece@gmail.com
jei turite kitokiu lietuvisku-vaikisku-kalediniu daineliu, tai irgi prikabinkite, labai jums aciu wub.gif
P.S. kokias radau Jusu daineliu dezuteje, tai jau visas klausausi thumbup.gif

i daineliu dezute dar nei puses nesukeliau ka turiu blush2.gif . ikelsiu kasdien po kelias 4u.gif
Atsakyti
jei reikia kokiu nors daineliu skubiai, rasykit, ikelsiu pirmumo eile 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipshe @ 2006 12 02, 15:28)
kokia faina temele atradau  thumbup.gif  AINA, nuosirdziausias aciukas uz tokias daineles  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif

cia taip pat gaima rasti ne tik muzikos, bet ir video  mirksiukas.gif ftp://88.222.81.193/


kipshe , aciu, kad daliniesi ir tu savo nuorodomis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipshe @ 2006 12 02, 14:28)
kokia faina temele atradau  thumbup.gif  AINA, nuosirdziausias aciukas uz tokias daineles  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif

cia taip pat gaima rasti ne tik muzikos, bet ir video  mirksiukas.gif ftp://88.222.81.193/

norint parsisiusti sitam saite praso vardo ir slapyvardzio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 12 04, 16:42)
norint parsisiusti sitam saite praso vardo ir slapyvardzio g.gif


o man siunciasi normaliai, nieko nepraso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 12 04, 23:56)
o man siunciasi normaliai, nieko nepraso  g.gif

jau supratau kur problema smile.gif . siunciasi ir man 4u.gif
Atsakyti