Įkraunama...
Įkraunama...

Universitetinė Antakalnio klinika (AK)

QUOTE(geroji @ 2007 03 16, 07:42)
rimtai manau, kad vienintelis sprendimas yra vienvietės palatos - mokamos, nemokamos, ne taip jau svarbu.


O man vienvietės kažkaip nelabai. Gerai, jei tėtukas yra pasirengęs ištisą parą padėti mamai. O ką daryti, jeigu tėtis dirba? Daug ramiau išeiti į tualetą ar dušą, kai žinai, kad bent jau kaimynė užmes akį į tavo lelių... blush2.gif Aišku, nekalbu apie daugiavietes, bet dvivietė palata, mano nuomone, yra visai normalus variantas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2007 03 15, 21:31)
Vilniuje tai berods vienintele gimdykla be mokamu palatu g.gif


Aš tai siūlyčiau atlaidžiau žiūrėti - juk tai respublikinis centras, o ne eiliniai gimdymo namai. Vardan profesionalesnio "aptarnavimo" galima ir kažkiek komforto paaukoti blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 19, 12:45)
Aš tai siūlyčiau atlaidžiau žiūrėti - juk tai respublikinis centras, o ne eiliniai gimdymo namai. Vardan profesionalesnio "aptarnavimo" galima ir kažkiek komforto paaukoti  blush2.gif

Komfortas nereikalingas drinks_cheers.gif
Komplikuoto gimdymo atveju tiesiog reikalingas slaugytojas.
Cia nepalikta net menkiausios galimybes slaugyti vos gyva moteri.
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2007 03 19, 22:40)
Komfortas nereikalingas drinks_cheers.gif
Komplikuoto gimdymo atveju tiesiog reikalingas slaugytojas.
Cia nepalikta net menkiausios galimybes slaugyti vos gyva moteri.


Slaugyti yra med. personalo darbas, o ne lankytojų tongue.gif Kitas klausimas, kad seselių ir slaugių yra mažiau negu reikia, nespėja visų apšokinėti, nėra tokios švelnios ir rūpestingos kaip nuosavas vyras ir pan. Bet tai jau naujo ginčo pradžia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 20 kovo 2007 - 11:14
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 20, 11:13)
Slaugyti yra med. personalo darbas, o ne lankytojų  tongue.gif  Kitas klausimas, kad seselių ir slaugių yra mažiau negu reikia, nespėja visų apšokinėti, nėra tokios švelnios ir rūpestingos kaip nuosavas vyras ir pan. Bet tai jau naujo ginčo pradžia  lotuliukas.gif

nu jus cia pasakete thumbup.gif
sesele tipo maitins, ves i WC ir dusa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2007 03 20, 10:05)
nu jus cia pasakete thumbup.gif
sesele tipo maitins, ves i WC ir dusa lotuliukas.gif


Taip, nes jų toks darbas tongue.gif Keista, ar ne? bigsmile.gif
O jeigu rimtai, visa tai iš tikrųjų yra seselių ir slaugių darbas. Juk jos ten ne tik tam, kad vaikus po palatas išvežiotų ar košės iš virtuvės atneštų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 20 kovo 2007 - 15:39
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 20, 15:37)
Taip, nes jų toks darbas tongue.gif Keista, ar ne?  bigsmile.gif
O jeigu rimtai, visa tai iš tikrųjų yra seselių ir slaugių darbas. Juk jos ten ne tik tam, kad vaikus po palatas išvežiotų ar košės iš virtuvės atneštų...

Man rodos jus gyvenate svajoniu karalysteje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2007 03 20, 17:24)
Man rodos jus gyvenate svajoniu karalysteje ax.gif


Galima pamanyti, kad tos, šalia kurių po komplikuoto gimdymo nebudi vyras, į tualetą nevaikšto ir nesiprausia g.gif Gaunasi kaip su šaukštais - jei savo neturi, tai jau be pietų liksi? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
oj negasdinkit jus manes...man dar dvynukiskas gimdymas pries akis, o visai nenoreciau kelias pirmas dienas vyra matyti tik tam skirtomis valandomis blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2007 03 21, 10:31)
oj negasdinkit jus manes...man dar dvynukiskas gimdymas pries akis, o visai nenoreciau kelias pirmas dienas vyra matyti tik tam skirtomis valandomis  blink.gif  doh.gif

Galiu patarti kaip galima prasmukti nepastebetam 4u.gif
Rubine dirba visa para.
Koridoriuje yra suolai ant kuriu galima persirengti (nors ten irgi gali grasinti: ar neradote kitos vietos?).
Svarbiausiai nustatyti nieko nesuprantanti kiaules snuki tease.gif
Apsivelkat balta chalata, slepetes(tikras slepetes), sudedat batus i maiseli ir atiduodat rubineje kartu su paltu.
Tada rubininke pagal nutylejima mano, kad atvykote gimdyti.
Toliau leidziates i rusi ir islendate pro soninius laiptus.
Kadangi busite su chalatu ir slepetemis IIa. pogimdyviniam koridoriuje niekas nesikabines.
Taciau tiksliai turite zinoti kur eiti, kad neatkreiptumete personalo demesio.
Siulau lankymo valandomis (8-10 ir 16-20) issinagrineti vaiksciojimo trajektorija lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2007 03 21, 13:00)
Galiu patarti kaip galima prasmukti nepastebetam 4u.gif
Rubine dirba visa para.
Koridoriuje yra suolai ant kuriu galima persirengti (nors ten irgi gali grasinti: ar neradote kitos vietos?).
Svarbiausiai nustatyti nieko nesuprantanti kiaules snuki tease.gif
Apsivelkat balta chalata, slepetes(tikras slepetes), sudedat batus i maiseli ir atiduodat rubineje kartu su paltu.
Tada rubininke pagal nutylejima mano, kad atvykote gimdyti.
Toliau leidziates i rusi ir islendate pro soninius laiptus.
Kadangi busite su chalatu ir slepetemis IIa. pogimdyviniam koridoriuje niekas nesikabines.
Taciau tiksliai turite zinoti kur eiti, kad neatkreiptumete personalo demesio.
Siulau lankymo valandomis (8-10 ir 16-20) issinagrineti vaiksciojimo trajektorija lens.gif


ne nu sakes lotuliukas.gif lotuliukas.gif vos ne kriminalas gaunasi biggrin.gif
o as nelabai suprantu, kam gimdyvei zinoti tuos slaptus kelius? gi vyras gimdyt negali ir jeigu apsimaus ta chalata su tapkem, tai niekas jo nepalaikys gimdyve biggrin.gif biggrin.gif ko pasekoje jis bus isvarytas biggrin.gif
aj nu bet vistiek kazkokia nesamone...galu gale kitos moteriskes gali pasiskusti ir tada vyrui net slapti isejimai nepades rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2007 03 21, 12:06)
ne nu sakes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  vos ne kriminalas gaunasi  biggrin.gif
o as nelabai suprantu, kam gimdyvei zinoti tuos slaptus kelius? gi vyras gimdyt negali ir jeigu apsimaus ta chalata su tapkem, tai niekas jo nepalaikys gimdyve  biggrin.gif  biggrin.gif  ko pasekoje jis bus isvarytas  biggrin.gif
aj nu bet vistiek kazkokia nesamone...galu gale kitos moteriskes gali pasiskusti ir tada vyrui net slapti isejimai nepades  rolleyes.gif

cia plana juk vyrui surasiau !!!
Atsakyti