Įkraunama...
Įkraunama...

Universitetinė Antakalnio klinika (AK)

bet negi tikrai nera kitu variantu Vilniuje kur butu galima dvynukus gimdyt? blink.gif nenoriu as i ta Antakalni...isvis as ten nebuvus ne karto, tai man kazkaip schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Supervyras @ 2007 03 21, 13:08)
cia plana juk vyrui surasiau !!!


as supratau lotuliukas.gif tik rasai, kad pagal nutylejima, galvos kad atvykote gimdyti ax.gif tai ir klausiu, negi nelankymo valandomis vyras ileidziamas tik tada jeigu gimdyt su zmona atvaziavo? ax.gif
bet tai blaskantis po koridorius, arba einant i palata, o ne gimdykla, vyras irgi gali buti pastebetas g.gif ar ten niekam neuzkliuna tokie dalykai?
nu kazkoks kosmaras zodziu...as jau isivaizdavau kaip vyras su manim diena nakti bus tas dienas ligonineje, o cia... doh.gif ir dar palatos ne vienvietes, tai isvis doh.gif nene, as ten nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2007 03 21, 12:08)
bet negi tikrai nera kitu variantu Vilniuje kur butu galima dvynukus gimdyt?  blink.gif  nenoriu as i ta Antakalni...isvis as ten nebuvus ne karto, tai man kazkaip  schmoll.gif

Nera pasirinkimo, uzburtas ratas.
Dvynukai savaime komplikuotas gimdymas.
Jei atsiras kokia problema vis viena atsidursi Antakalny.
Nebent, jei tiksliai bus cezaris tada didesnis pasirinkimas (isskyrus privacias klinikas).
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2007 03 21, 13:15)
Nera pasirinkimo, uzburtas ratas.
Dvynukai savaime komplikuotas gimdymas.
Jei atsiras kokia problema vis viena atsidursi Antakalny.
Nebent, jei tiksliai bus cezaris tada didesnis pasirinkimas (isskyrus privacias klinikas).


eik tu sau blink.gif nu tu cia mane nuliudinai verysad.gif nenoriu as ten.. verysad.gif
ot sudas...tada reik i Kauna vaziuot i KMUK ir tevai bus arciau ir kitu giminaiciu daugiausia Kaune ir teta gydytoja Kaune g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2007 03 21, 12:12)
as supratau  lotuliukas.gif  tik rasai, kad pagal nutylejima, galvos kad atvykote gimdyti  ax.gif  tai ir klausiu, negi nelankymo valandomis vyras ileidziamas tik tada jeigu gimdyt su zmona atvaziavo?  ax.gif
bet tai blaskantis po koridorius, arba einant i palata, o ne gimdykla, vyras irgi gali buti pastebetas  g.gif  ar ten niekam neuzkliuna tokie dalykai?
nu kazkoks kosmaras zodziu...as jau isivaizdavau kaip vyras su manim diena nakti bus tas dienas ligonineje, o cia...  doh.gif  ir dar palatos ne vienvietes, tai isvis  doh.gif  nene, as ten nenoriu  schmoll.gif

Kabinasi tik tada jei blaskotes nerasdami kelio.
Su baltu chalatu visi laiko kolega ir gerbia thumbup.gif
Apie buvima nakti pamirskite schmoll.gif
Jufikes vyras diena dvivieteje palatoje prigule ant kitos tuscios lovos, tai gerai, kad gyvas liko devil.gif
Papildyta:
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2007 03 21, 12:19)
eik tu sau  blink.gif  nu tu cia mane nuliudinai  verysad.gif  nenoriu as ten..  verysad.gif
ot sudas...tada reik i Kauna vaziuot i KMUK ir tevai bus arciau ir kitu giminaiciu daugiausia Kaune ir teta gydytoja Kaune  g.gif

Tai vienas is alternatyviu sprendimu thumbup.gif
Atsakyti
gimdziau as cia... nors laaaabaiiiiii nenorejau, nes jau tokiu cia blogu ir kai kur ,sakyciau, netgi fantastiniu atsiliepimu buvau prisiskaicius, bei prisiklausius .nu ir zinokit visai gerai- likau netgi labai patenkinta blink.gif - savo pacios nuostabai. tiksliau buvo atliekamas antras planinis cezaris. operavo lauzikiene ir balnis. nebuvau su niekuo isanksto susitarus, o ir po operacijos niekam jokiu pinigu nemokejau. prieziura tikrai negalejau skustis. AS LIKAU PATENKINTA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacobs @ 2007 03 21, 15:35)
gimdziau as cia... nors laaaabaiiiiii nenorejau, nes jau tokiu cia blogu ir kai kur ,sakyciau, netgi fantastiniu atsiliepimu buvau prisiskaicius, bei prisiklausius .nu ir zinokit visai gerai- likau netgi labai patenkinta blink.gif - savo pacios nuostabai. tiksliau buvo atliekamas antras planinis cezaris. operavo lauzikiene ir balnis. nebuvau su niekuo isanksto susitarus, o ir po operacijos niekam jokiu pinigu nemokejau. prieziura tikrai negalejau skustis. AS LIKAU PATENKINTA biggrin.gif

Daktarai cia tikrai vieni is geriausiu Lietuvoje thumbup.gif
Nors persiplesk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2007 03 21, 10:26)
Jufikes vyras diena dvivieteje palatoje prigule ant kitos tuscios lovos, tai gerai, kad gyvas liko devil.gif


Ir vėl galiu atvirkščią variantą papasakoti - palatos kaimynės vyras buvo atėjęs vaiką pasaugot (išleido mamą truputį namo, nes jie ligoninėj jau antrą savaitę tupėjo po Cezario ir vaiko geltos). Tai ir ant lovos prigulė, aišku ne su batais, ir pietus už mamą pavalgė lotuliukas.gif Ir niekas neužmušė biggrin.gif
Atsakyti
va kažkaip keistai nutinka - vieniems jei jau kas nepatinka, tai net ir vos ne skerdynių liudininkais būti tenka, o kitiems, kurie priekaištų ir šiaip neturi, tenka pamatyt kaip tėčiai mamų maistą valgo biggrin.gif Matyt toks tokį traukia.

Bufeto vedėja, labai siūlau susiimti ir nusiraminti. Antakalnis 100%ne viešbutis, bet tikrai ir ne getas. Įrankius duos, ko paklausi tikrai atsakys, lankytojų patikėk bus per akis. Ir vyro pagalbos kiek reikės tikrai užteks. O nelankymo valandomis jei jau jį išguis, sesutės tikrai nepaliks tavęs likimo valiai. Nes jau man beveik susidarė vaizdas kad jei tėčio šalia nėra, tai ramybės metu kauk vilku - mirštančiam niekas vandens stiklinės nepaduos. Juolab, pagimdžius dvynukus, priežiūros jums bus dvigubai. Taip kad siūlau pagalvot apie tai, kad tu ir kūdikiai bus profesionalų rankose ir nusiteikt teigiamai. Nuoširdžiai linkiu ramiai ir sėkmingai pagimdyt.
Atsakyti
QUOTE(geroji @ 2007 03 22, 12:43)
Nes jau man beveik susidarė vaizdas kad jei tėčio šalia nėra, tai ramybės metu kauk vilku - mirštančiam niekas vandens stiklinės nepaduos. Juolab, pagimdžius dvynukus, priežiūros jums bus dvigubai. Taip kad siūlau pagalvot apie tai, kad tu ir kūdikiai  bus profesionalų rankose ir nusiteikt teigiamai. Nuoširdžiai linkiu ramiai ir sėkmingai pagimdyt.

Va butent bigsmile.gif
Labai teisingai zodzius parinkote thumbup.gif
KAUK VILKU
Mano zmonai po gimdymo pirma nakti leido be vaiku pamiegot.
Bet kita diena jei suzino, kad turi pieno ir ketini kartu su kudikiais miegoti, tai pagalbos nebesulauksite.
Visa nakti nuo 24 iki 7 ryto dvinukai kauke ir niekas net vendens stiklines nepadave doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2007 03 23, 16:29)
Va butent bigsmile.gif
Labai teisingai zodzius parinkote thumbup.gif
KAUK VILKU
Mano zmonai po gimdymo pirma nakti leido be vaiku pamiegot.
Bet kita diena jei suzino, kad turi pieno ir ketini kartu su kudikiais miegoti, tai pagalbos nebesulauksite.
Visa nakti nuo 24 iki 7 ryto dvinukai kauke ir niekas net vendens stiklines nepadave doh.gif



Nesuprantu, o kas trukdė paprašyti pagalbos. Prisiskaičiusi tokių atsiliepimų, aš ir nerimavau kaip ten bus, buvau nusiteikusi, kad būsi pamirštas likimo valioj ir visokios valytojos staugs ant tavęs. Ir tikrai nieko panašaus nebuvo. Kai reikėdavo ko, visada sulaukdavau pagalbos, paprasčiausiai reikia paprašyti, o ne laukti kol kažkas išskaitys tavo mintis. Ir aplamai man atrodo, kad kaip šauksi, taip atsilieps.
Atsakyti
Na va, cia apie mane postringaujat smile.gif, t.y. mano nuotykius ligonineje lotuliukas.gif
Gera komedija iseitu bigsmile.gif
As siaip gyvenime esu pozityvi ir optimiste. Zinojau, kad nenoriu i Antakalni, kai gimdziau pirma, nuvaziavau i Jokubo ligonine, tai turejau salygas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif keturviete dviem:man su vyru. Nei vieno nemaldavome is anksto, suprantu ten ne konvejeris ir laisvu vietu buvo. Tai aciu Dievui, kad ten turejau salygas, kad viska galejo daryti vyras: sauskelnes keite, plove uzpakali, mane vede, kur reikejo - pati nepaejau, spaudimas buvo 90/50, visiskai zalia akyse atsistojus. Be vyro pagalbos kazkokios kitos superines neturejau, tik kruva vizitu. Ir dar buvo vienas nuotykis, kai vyras isvaziavo valgyt atnesti ir tuo metu vaiku gydytoja atejo, liepe keltis ir ziureti, ka ji ten daro... doh.gif As dar perklausiau, ar tikrai ji nori kad as kelciausi. Patvirtino, kad taip. Na ir nuejau - bet kitoj pusej palatos jau smukau zemyn ir tos pacios moterys issgandusios sako: "Eik gult". Visos kitos gydytojos(-jai) buvo geri, na netrukde/kai kur paaiskino mano vyrui kaip tvarkytis.
Jeigu taip butu buve si karta Antakalny, tai po antros paros butu galeje mane laidoti blink.gif As nuodugniai papasakojau gimdyma priemusiam gydytojui, kas buvo pirmo gimdymo metu, todel isvengiau tokiu paciu pasekmiu. Tos pacios dienos vakara jau galejau vaikscioti ir net laisvai nulinguoti iki WC. Antakalny yra 4vienvietes. Gavau 2-viete. 2 ir 3 naktis kai manieji klyke, kaimyne ir jos berniukas ramiai miegojo, islendu i koridoriu - ten ne gyvos dusios, nes tuoj 3val. ir man toks jausmas pusle plys. Tai gerai, aisku, kad 2viete, pazadinau kaimyne, kad pabutu su vienu is dvyniu, nes kitas ramiai tyrinejo, kol as subegiosiu. Jooo, Jokube maitinti pamokino, cia - niekas nepaklause, aisku zinojau, kaip, bet pats faktas- niekas nepasiteiravo. Pagalbos sociai nuo 7 iki 10val., nors rieskuciom semk mirksiukas.gif , o kitu laiku g.gif
Buvau nusiteikusi iskesti bet ka - tokia nuostata ir vaziavau i AK, nes pasirinkimo kaip ir neturejau, buvome nusprende gimdyti BAK, bet kai suzinojom, kad dvynukai - visi pasirinkimai prasmego kiaurai.
Apie gydytoju profesionala nieko blogo negaliu pasakyti. Tikrai thumbup.gif i tai ir koncentravausi, antraip ar ten galima buvo isgyventi - nezinau. Laukdavau ryto 7val, kaip isganymo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacobs @ 2007 03 21, 16:35)
gimdziau as cia... nors laaaabaiiiiii nenorejau, nes jau tokiu cia blogu ir kai kur ,sakyciau, netgi fantastiniu atsiliepimu buvau prisiskaicius, bei prisiklausius .nu ir zinokit visai gerai- likau netgi labai patenkinta blink.gif - savo pacios nuostabai. tiksliau buvo atliekamas antras planinis cezaris. operavo lauzikiene ir balnis. nebuvau su niekuo isanksto susitarus, o ir po operacijos niekam jokiu pinigu nemokejau. prieziura tikrai negalejau skustis. AS LIKAU PATENKINTA biggrin.gif

Mano daug pazistamu cia gimde ir tikrai atsiliepimai buvo geri. Cia nuo zmogaus priklauso, jei esi priekabi niurzga tai ir prasmatniose klinikose bus blogai. Kiek is draugiu girdejau ten tikrai bet kada nesvarbu diena ar naktis sulauksi pagalbos ir patarimu, tereikia paprasyti. Vienai draugei buvo komplikuotas gimdymas, tai jai ir vaikeliui buvo suteikta tikrai greita ir profesionali pagalba. Paskui kiekviena diena po kelis kartus ja palankydavo vaikuti priemes gydytojas ir naujagimiu skyriaus vedeja. Ji liko labai patenkinta, nes jautesi, kad ir vaikelis, ir ji pati buvo saugiose rankose. As irgi tikrai gimdysiu cia. Pakentesiu kelias dienas ir be ypatingo komforto smile.gif
Atsakyti