Įkraunama...
Įkraunama...

Viršuliškės: "Puriena"

Sveikos, na zuikuciu grupej jokiu pokyciu nemaciau, kaip visada eina ne visi vaikai, bet buvo nemazai, kokiu 10 gal vakar...ir ne per epidemija kartais maziau buna..
bet visgi galvoju ka daryt cia, jei labai sergamumas vilniuj padides, visgi pavojinga i ta darzeli eiti g.gif
o kas del mokejimo, nesupratau? juk jei vaikas eina tai ir moki, jei neina- nesi pazyma ir nemoki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2009 11 18, 10:10)
Sveikos, na zuikuciu grupej jokiu pokyciu nemaciau, kaip visada eina ne visi vaikai, bet buvo nemazai, kokiu 10 gal vakar

o kas del mokejimo, nesupratau? juk jei vaikas eina tai ir moki, jei neina- nesi pazyma ir nemoki smile.gif


Dar ''neužneštas '' nei paprastasis nei ''kiauliškasis '' gripas. Bet ateis ir į darželius........


Tikrai taip- atnešus pažymą už maitinimą nemokate.
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2009 11 18, 09:10)
Sveikos, na zuikuciu grupej jokiu pokyciu nemaciau, kaip visada eina ne visi vaikai, bet buvo nemazai, kokiu 10 gal vakar...ir ne per epidemija kartais maziau buna..
bet visgi galvoju ka daryt cia, jei labai sergamumas vilniuj padides, visgi pavojinga i ta darzeli eiti g.gif
o kas del mokejimo, nesupratau? juk jei vaikas eina tai ir moki, jei neina- nesi pazyma ir nemoki smile.gif


aš savo "boružiukės" jau antra savaitė į darželį neleidžiu, bijau ligų, nes kai tik nueinam tai po to serga pusę mėnesio.
Atsakyti
mes nuo antradienio sergame, nezinau tiksliai ko, atrodo tas pats garsusis gripas, bet kadangi tyrimu niekas nedare tai ir patvirtinti negalime verysad.gif tempe iki 40, nukrenta iki 38 trumpam, jei iki ryt nepageres keliausim i ligonine, daktare sake, kad visi vaikas mokyklose ir darzeliose serga panasiais simptomais gripo, bet reikia stebeti, bijau, kad i plaucius nepereitu. Svarbiausia tai kad vaistu nuo jo nera, antibai tik nuslopina simptomus, bet nepagydo verysad.gif
Atsakyti
Boružiukuose tik trys vaikučiai šiandien verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2009 11 18, 13:51)
Boružiukuose tik trys vaikučiai šiandien  verysad.gif

kaip liudna,kad musu auksiukai serga unsure.gif
Man dar kilo viena mintis(kazkaip siandien labai galvota pasidariau blush2.gif )Esu girdejusi kad jei vienas is tevu bedarbis tai pristacius pazyma is birzos moki uz tas dienas kurias lankai9nereikia jokiu pazymu).Gal kas ka girdejote?Aciu uz info.
Atsakyti
QUOTE(Tutev @ 2009 11 18, 13:07)
kaip liudna,kad musu auksiukai serga unsure.gif
Man dar kilo viena mintis(kazkaip siandien labai galvota pasidariau  blush2.gif )Esu girdejusi kad jei vienas is tevu bedarbis tai pristacius pazyma is birzos moki uz tas dienas kurias lankai9nereikia jokiu pazymu).Gal kas ka girdejote?Aciu uz info.


gali būti, čia gal auklėtoja galėtų žinoti.
Aš kadangi vis dar motinystės atostogose, tai leidžiu sau laikyti vaiką namuose, bet mokėsim kaip už lankymą, nes nesiskaitau kaip bedarbė ar dar kokių lengvatų neturiu.
Atsakyti
Dėl mokėjimų subtilybių užklauskit čia , bet šiaip juk nesunku paprašyti pažymos, pas savo gydytoją...... ax.gif
Atsakyti
Siandien gavau aukletojos zinute, kad del pandemijos galime nevesti vaiku i darzeli ir moketi nereikes uz maitinima tu dienu, tik uz ugdyma (1lt), tai va problema si issisprende, mes kolkas pasuojam nuo darzo doh.gif
Atsakyti
Nuo 11.17 - pažymų nereik, pabaigos data bus pranešta atskirai.
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 11 18, 10:43)
mes nuo antradienio sergame, nezinau tiksliai ko, atrodo tas pats garsusis gripas,

verysad.gif Sveikit 4u.gif

Maniskei abi ausys suskaudo doh.gif bet nei tempos ner tik sloga nedidele. Bet jau laikysiu namie kol aprims visa ta pandemija.
Atsakyti
Buvau uzejusi i darzeli daikteliu keliu pasiimti, tai boruziuku grupeje langus deda. Sake lanko tik dvi mergytes doh.gif Greiciau jau pasaltu, biskuti virusa apramintu.
Atsakyti