Įkraunama...
Įkraunama...

Viršuliškės: "Puriena"

QUOTE(auksineblondine @ 2009 11 25, 23:59)
Buvau uzejusi i darzeli daikteliu keliu pasiimti, tai boruziuku grupeje langus deda. Sake lanko tik dvi mergytes  doh.gif Greiciau jau pasaltu, biskuti virusa apramintu.

Ne į temą- bet iki gruodžio vidurio nežada šalnų. rolleyes.gif
Atsakyti
jo, kai noris, kad pasaltu, tai silta ilgiausiai doh.gif visai vaikas darzeli pamirs sad.gif
idomu yra gripo atveju musu darziuke? negirdejot? manau dauguma neleidzia is baimes g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2009 11 26, 11:23)
jo, kai noris, kad pasaltu, tai silta ilgiausiai doh.gif  visai vaikas darzeli pamirs sad.gif
idomu yra gripo atveju musu darziuke? negirdejot? manau dauguma neleidzia is baimes g.gif

na gi neaisku kuo tie vaikai serga, niekas gi netiria dabar, nebent mirsta. Man atrodo, kad mes sirgome tuo gripu, vaikas nuo 17 susirgo, apkrete paskui mane ir mociute, tai mes iki siol sveikstame, bjauri liga unsure.gif vaikas dar atsikosineja karkalus, bet aciu Dievui jau daug geriau 4u.gif as apskritai su tempe auksta gal pries kokius 7 metus gulejau, o mociute jau ir nepamena kada taip sirgo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliana: 26 lapkričio 2009 - 10:33
QUOTE(Viliana @ 2009 11 26, 10:32)
na gi neaisku kuo tie vaikai serga, niekas gi netiria dabar, nebent mirsta. Man atrodo, kad mes sirgome tuo gripu, vaikas nuo 17 susirgo, apkrete paskui mane ir mociute, tai mes iki siol sveikstame, bjauri liga  unsure.gif vaikas dar atsikosineja karkalus, bet aciu Dievui jau daug geriau 4u.gif as apskritai su tempe auksta gal pries kokius 7 metus gulejau, o mociute jau ir nepamena kada taip sirgo doh.gif



siaubas, kaip gydetes? kiek dienu auksta tempa laikosi?
Atsakyti
na manau cia ne tema tokiom diskusijom, jei nori parasysiu i az mirksiukas.gif
Atsakyti
mano maziams savaitgali uzkilo temperatura virs 40, baisiai issigandau, bet musem temperatura ir nuo kosulio vaistus gerem, kai pirmadieni nepagerejo, palaukiau vakaro ir i ligonine visus nuveziau, paprasiau kad padarytu visus tyrimus. Pasirodo, jei nori tai pagal pageidavima gali istirti nuo kiauliu gripo, mes ta ir padarem, o kad netiria tai nesamone, gydytoja sake, kad taip nuskalambijo, kad zmones nepultu visi tikrintis, nes ale darbo bus labai daug, kai ir dabar virsvalandzius dirba.
Tai va mums tik persalimas - aciu Dievui! ir jau antra diena temperaturos nebera thumbup.gif
Atsakyti
na ligonineje gal ir tiria, mes irgi buvome penktadieni santariske, bet tiek serganciu vaiku buvo, kad nutareme vaziuoti namo, kadangi visi ligoniukai buvo priimamajame, ir eile judejo laaaabai letai, todel nutareme nerizikuoti, nes galejome dar kokiu virusu uzsikresti.

o as tikiuosi, kad mes prasirgome kiauliu gripu ir daugiau jo nesirgsim smile.gif kraujyje buvo labai mazas leukocitu kiekis - o tai zenklas, kad gripas.

saugokites komplikaciju, mums ketvirta diena prasidejo kosulys baisus, perejo i bronchita, jau bijojau, kad i plaucius nepereitu unsure.gif man ir mamai iskart 2 diena i bronchita perejo, laiku pradejom gert antibus 4u.gif

beje greitai pas jus tyrimai atkeliavo, nes siaip Lt netiria, siuncia i Londona mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliana: 26 lapkričio 2009 - 13:33
QUOTE(Viliana @ 2009 11 26, 14:31)
beje greitai pas jus tyrimai atkeliavo, nes siaip Lt netiria, siuncia i Londona  mirksiukas.gif


Tiria Lietuvoj, atsakymai ateina per kelias dienas.
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 11 26, 13:31)
na ligonineje gal ir tiria, mes irgi buvome penktadieni santariske, bet tiek serganciu vaiku buvo, kad nutareme vaziuoti namo, kadangi visi ligoniukai buvo priimamajame, ir eile judejo laaaabai letai, todel nutareme nerizikuoti, nes galejome dar kokiu virusu uzsikresti.




Mes Koralu poliklinikoje esam, todel mums Marcinkeviciaus ligonine priklauso, atvaziavome pirmadieni iskart kai tik prasidejo vakarinis budejimas, priemimas buvo tuscias, mes pirmi pas gydytoja ir papuolem thumbup.gif , bet kol pasidarem tyrimus, priimamasis priguzejo zmoniu doh.gif

o atsakyma del kiauliu gripo gavome treciadieni ax.gif
Atsakyti
mes irgi ten nuvaziavome po santariskiu, zmoniu buvo 2, bet paklausiusi del kiauliu gripo, daktaras nepasake mums apie tai, pasake, kad simptomai nelabai panasus i gripa, bet kita diena pats atvaziavo i namus patikrinti vaiko, mes su vyru net issigandome, pasake, kad jau labai blogas kraujas budingas siam gripui, todel reikia stebeti, kad i plaucius nepereitu, beto sestadieni negirdejo jokiu skrepliu, o pirmadieni, mes persirasem pas kita daktare, isejom is koraliniskiu, ir ji rado daug skrpeliuku, ypac plauciuose, na ne nuostabu, nes kosulys buvo toks gylus...zodziu doh.gif
Atsakyti
Ar yra mamyčių, kurių vaikiukai šiuo metu lanko darželį? Idomu kokia ten situacija ar daug vaikučių g.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTIS @ 2009 11 26, 16:54)
Ar yra mamyčių, kurių vaikiukai šiuo metu lanko darželį? Idomu kokia ten situacija ar daug vaikučių g.gif


Nedaug vaikučių, vieni serga, kiti ''bando'' sirgti , kitų neveda , kad neužsikrėstų (daugumos manyčiau) .
Atsakyti