Įkraunama...
Įkraunama...

Lytiniai santykiai po gimdymo

QUOTE(Antane @ 2008 01 21, 18:06)
O  as jauciuosi tokia pavargusi, kad net nenoriu  blush2.gif .

man irgi taip buvo, bet dabar jau viskas po truputį tvarkosi, jau nebevargina tas pastovus nedamiegojimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2008 01 21, 14:01)
Mane vyras po gimdymo labiau traukia negu pries  ax.gif



va va bigsmile.gif ir as jau noreciau paizdykauti su savuoju nors dar 12 d. po cezario... pati laikausi, bet ir maniskis matau nelabai nori...
kaip reikes cia ji suvilioti g.gif ?
dar klausimukas mamytems - o kaip mylites ar pienukas neteka is papuku?
Atsakyti
Toks jausmas kad tas potraukis niekada negris.. Jau 2.5 menesio po gimdymo, ir apie jokius isdykavimus net negalvoju..Na vyras vis kantriai laukia, padeda su maziuke, o as vis lauzausi kaip mergaite lotuliukas.gif Gal bijau to skausmo? Nes plysau visur kur tik galima plyst per gimdyma, vis dar jauciu diskomforta sededama ir sportuodama, tai kas bus mylintis? Ginekologe bande juokauti unsure.gif , kad pirma karta po gimdymo mylintis skausmas bus toks pat kaip pirmakart i tulika dideliam reikalui po gimdymo einant.. Tai nuo to jos palyginimo man plaukai pasisiause blink.gif Ir visi norai issisklaide kaip dumai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurusska @ 2008 01 22, 07:24)
Toks jausmas kad tas potraukis niekada negris.. Jau 2.5 menesio po gimdymo, ir apie jokius isdykavimus net negalvoju..Na vyras vis kantriai laukia, padeda su maziuke, o as vis lauzausi kaip mergaite  lotuliukas.gif Gal bijau to skausmo? Nes plysau visur kur tik galima plyst per gimdyma, vis dar jauciu diskomforta sededama ir sportuodama, tai kas bus mylintis? Ginekologe bande juokauti  unsure.gif , kad pirma karta po gimdymo mylintis skausmas bus toks pat kaip pirmakart i tulika dideliam reikalui po gimdymo einant.. Tai nuo to jos palyginimo man plaukai pasisiause  blink.gif Ir visi norai issisklaide kaip dumai  lotuliukas.gif

nu žinai ir sulygino blink.gif juk tikrai ne tas pats. Nu man neplyšo, bet palopijo biški. Na, pabandėm kai gavom daktarės palaiminimą, kad jau galima. Jaudinausi kaip pirmą kartą, na ir nieko, gerai buvo. Čia daugiau iš baimės gali skaudėti negu iš tikro. nebijok, viskas bus gerai. thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai labiau noriu mylėtis po gimdymo nei prieš. Iškart po gimdymo atsirado didelis noras, teko laukti gydytojos apziuros ir tada pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina @ 2008 01 22, 09:30)
nu žinai ir sulygino  blink.gif juk  tikrai ne tas pats. Nu man neplyšo, bet palopijo biški. Na, pabandėm kai gavom daktarės palaiminimą, kad jau galima. Jaudinausi kaip pirmą kartą, na ir nieko, gerai buvo. Čia daugiau iš baimės gali skaudėti negu iš tikro. nebijok, viskas bus gerai. thumbup.gif

na taip
as kiek pamenu tai tik po kokiu 2-3 men a gal dar ilgiau po gimdymo praejo
bet ir to pirmieji kartai buvo tikrai doh.gif pati pirma tai tik pabande ir as iskart schmoll.gif a paskui skaudejo kaip per pirma karta
bet kentet galima lotuliukas.gif na po biski po biski ir praeina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurusska @ 2008 01 22, 07:24)
Toks jausmas kad tas potraukis niekada negris.. Jau 2.5 menesio po gimdymo, ir apie jokius isdykavimus net negalvoju..Na vyras vis kantriai laukia, padeda su maziuke, o as vis lauzausi kaip mergaite  lotuliukas.gif Gal bijau to skausmo? Nes plysau visur kur tik galima plyst per gimdyma, vis dar jauciu diskomforta sededama ir sportuodama, tai kas bus mylintis? Ginekologe bande juokauti  unsure.gif , kad pirma karta po gimdymo mylintis skausmas bus toks pat kaip pirmakart i tulika dideliam reikalui po gimdymo einant.. Tai nuo to jos palyginimo man plaukai pasisiause  blink.gif Ir visi norai issisklaide kaip dumai  lotuliukas.gif

Aisku, svarbiausia nugaleti baime, nes kai busi pasirengusi TAM psichologiskai, tai busi pasirengusi ir fiziskai rolleyes.gif O kad reikia laiko, tai tikrai, todel bandykit po trupuciuka....po trupuciuka ir pasieksit finisa smileysex.gif
Atsakyti
mamytes, o kaip ten su tuo pieneliu... ar jis kaip susijaudini nustoja tekejes? na man kazkaip nefainai atrodytu.... kad jis imtu ir teket pradetu
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 01 22, 18:06)
mamytes, o kaip ten su tuo pieneliu... ar jis kaip susijaudini nustoja tekejes? na man kazkaip nefainai atrodytu.... kad jis imtu ir teket pradetu

Bėga pienukas,bėga... verysad.gif bent jau pas mane tai fontanais varydavo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nu ***** parašiau ir pagalvojau,kad turbūt tave išgasdinau. smile.gif .Nebijok,kažkaip prisitaikysit,sugalvosit kaip....
O be to vyras pirmą kartą po gimd taip švelniai ir kantriai ir ilgai prie to ėjo,kad tikrai apie tą pienuką nė negalvojau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rritukas: 22 sausio 2008 - 18:18
QUOTE(rritukas @ 2008 01 22, 19:12)
Bėga pienukas,bėga... verysad.gif bent jau pas mane tai fontanais varydavo biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Nu ***** parašiau ir pagalvojau,kad turbūt tave išgasdinau. smile.gif .Nebijok,kažkaip prisitaikysit,sugalvosit kaip....
O be to vyras pirmą kartą po gimd taip švelniai ir kantriai ir ilgai prie to ėjo,kad tikrai apie tą pienuką nė negalvojau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Va koks supratingas ir kantrus vyras mirksiukas.gif - grazu net skaityt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 12 17, 16:37)
tai kai turejai toki lengva gimdyma tai ir sneki beleka  doh.gif

as pavydziu toms aistringoms mamulkoms kurios vos spejus zaiszdoms sugyti jau lenda vyrui i klenias  verysad.gif
as labai pergyvenu kad gimdymas sugriove mano seksualini gyvenima
cray.gif noreciau kad butu kitaip bet neiseina...anksciau pastoviai budavau nusikalusi ir apie seksa nebuvo kada galvoti, be to kiek kartu bandem man baisiai nemalonu, persti, skauda lyg ten viskas busu susitrauke  verysad.gif


Man lygiai viskas taip pat. Net saves pradejau nekesti. Nezinau i koki daktara cia man kreiptis. Negaliu nei atsipalaiduoti nei susijaudinti.
HELP
Atsakyti
man tai lytinis potraukis po gimdymo nei kiek nesumazejo, pastoviai prie vyro lisdavau, bet jis kantriai lauke, nes gydytojas du menesius udraude tureti vaginalinius santykius biggrin.gif (buvau siuta), praejus 2-iem menesiam, paskambinau daktarui (einu pas privatu), o gi eiles reikia laukt net iki kovo 1-os.... na, tai viena vakara jau abu neistverem, ir pagaliau tai ivyko tongue.gif , buvo gera, bet tuo paciu tikrai labai skaudejo, taigi isvada - reikia kuo dazniau ''taip'' pasportuot ir tikiuosi su lauku viskas ten susitvarkys
Atsakyti