Įkraunama...
Įkraunama...

Lytiniai santykiai po gimdymo

QUOTE(Treciadiene @ 2008 01 29, 13:40)
Man dar tik 30 dienu po gimdymo, bet visai jau noreciau pasimyleti, tik buvau siuta tai nezinau kiek cia reiktu laukti. Gal dar kokiu pora savaiteliu reiktu lukteleti?

paprastai sakoma, kad reikia būtinai palaikti 6 savaites.

buvau kirpta, ir gimdymas ėjosi nu košmariškai, tai po gimdymo dvi su puse savaites pagalvojus apie "tai" apsiverkt norėdavau, nes man "tai" reiškė kažkokios nepakeliamus skausmus doh.gif bet puikiai pamenu, buvo praėjusios 3 savaites ir pagalvojus apie "tai" skauda nebepasidarė... tada jau laukiau 6 savaičių... pirmieji kartai tai buvo nepribaigti, tiksliau, kitaip pribaigti lotuliukas.gif
po truputėlį reikalai gerėja biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhani @ 2008 01 30, 17:08)
paprastai sakoma, kad reikia būtinai palaikti 6 savaites.

buvau kirpta, ir gimdymas ėjosi nu košmariškai, tai po gimdymo dvi su puse savaites pagalvojus apie "tai" apsiverkt norėdavau, nes man "tai" reiškė kažkokios nepakeliamus skausmus  doh.gif  bet puikiai pamenu, buvo praėjusios 3 savaites ir pagalvojus apie "tai" skauda nebepasidarė... tada jau laukiau 6 savaičių... pirmieji kartai tai buvo nepribaigti, tiksliau, kitaip pribaigti  lotuliukas.gif
po truputėlį reikalai gerėja  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhani @ 2008 01 30, 16:08)
paprastai sakoma, kad reikia būtinai palaikti 6 savaites.

buvau kirpta, ir gimdymas ėjosi nu košmariškai, tai po gimdymo dvi su puse savaites pagalvojus apie "tai" apsiverkt norėdavau, nes man "tai" reiškė kažkokios nepakeliamus skausmus  doh.gif  bet puikiai pamenu, buvo praėjusios 3 savaites ir pagalvojus apie "tai" skauda nebepasidarė... tada jau laukiau 6 savaičių... pirmieji kartai tai buvo nepribaigti, tiksliau, kitaip pribaigti  lotuliukas.gif
po truputėlį reikalai gerėja  biggrin.gif

Ir kuo toliau-tuo bus dar geriau. Pamatysi bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
kažkaip niekur nerandu info, bet gal kam taip buvo?
Man per abu neštumus smarkiai išplatėjo dubens kaulai (ir veltuj - vistiek per siauri buvo, dabar turiu du cezariukus ax.gif )
po pirmo gimdymo praejus kokiam menesiui net jaučiau kaip "kojos į vietą grįžta". net nežinau kaip paaiškinti, kam taip buvo supranta apie ką aš. ir visiškai atsistatė

dabar savo dubcią negaliu nei į vienas savo kelnes įkišti. g.gif lašinių nepriaugau, kg liko tie patys kaip prieš neštumą. kuda kaip šakalis, o dubuo į šonus išplatėjo siaubingai.

gal žinote kokius diržus ar pratimus, kad atstatyti tuos kaulus į vietą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maniuta: 31 sausio 2008 - 16:50
Man nepriaugo lasinuku, bet va per klubus i kelnes netelpu blush2.gif Siaip tai kol maitini savo pienu buna toks "visuotinis"pastambejimas, tai ziuresim kaip bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rritukas @ 2008 01 31, 16:05)
Ir kuo toliau-tuo bus dar geriau. Pamatysi bigsmile.gif

Visiskai pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazi kaip buna po Cezario? "Meiles kanalai" tai kaip ir nepazeisti...Baigiasi mums 3 sav. ir jau kirba ta mintis. Aisku, nuovargis daro savo, kad apie joki sexa negalvoji.. Bet buna visokiu dienu, a ne? Kazi kaip man bus su krutine? Iki gimdymo ji buvo vienas is pagrindiniu malionumu, o dabar nusitraukineju piena, speneliai laaabai jautrus, skausmingi. Aisku, ir dydis vos ne trigubai didesnis...Niekam liest neduodu, nes sopa...Tai kaip cia per tuos meiles zaidimus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2008 02 01, 13:07)
Kazi kaip man bus su krutine? Iki gimdymo ji buvo vienas is pagrindiniu malionumu, o dabar nusitraukineju piena, speneliai laaabai jautrus, skausmingi. Aisku, ir dydis vos ne trigubai didesnis...Niekam liest neduodu, nes sopa...Tai kaip cia per tuos meiles zaidimus? g.gif

Per meiles zaidimus is krutines begs pienukas fontanais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 01 28, 16:12)
Nezinia kiek laiko praejo nuo gimdymo, bet laikas geriausias gydytojas.... Praeis kiek laiko, paaugs mazylis, turesit daugiau laiko apie save pagalvoti ir instinktai savaime turetu ateiti...  ax.gif

Na nzn mano dukrai jau 1metai ir 2men. ,bet niekaip neatsigaunu.Atrodo, kad jei sxas isnyktu as nenusimunciau.Tai sian nuejau i vaistine ir paprasiau kad gal kokiu vaistu yra ar panasiai tai liepe pagert eziuoles tipo sako padeda verysad.gif Tai ziuresiu gal ir man pades atsigaut unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zorzeta1984 @ 2008 02 01, 20:00)
Na nzn mano dukrai jau 1metai ir 2men. ,bet niekaip neatsigaunu.Atrodo, kad jei sxas isnyktu as nenusimunciau.Tai sian nuejau i vaistine ir paprasiau kad gal kokiu vaistu yra ar panasiai tai liepe pagert eziuoles tipo sako padeda verysad.gif Tai ziuresiu gal ir man pades atsigaut unsure.gif

gal nuovargis kaltas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rritukas: 01 vasario 2008 - 21:15
QUOTE(Zorzeta1984 @ 2008 02 01, 21:00)
Na nzn mano dukrai jau 1metai ir 2men. ,bet niekaip neatsigaunu.Atrodo, kad jei sxas isnyktu as nenusimunciau.Tai sian nuejau i vaistine ir paprasiau kad gal kokiu vaistu yra ar panasiai tai liepe pagert eziuoles tipo sako padeda verysad.gif Tai ziuresiu gal ir man pades atsigaut unsure.gif

Tai vaikutis vaikui nelygus, unsure.gif gal visdar neturit laiko sau, nors Jusu dukryte jau tokio amziaus... g.gif Gal esate paskendusi buityje - nieko nespejate? g.gif Tada apie joki sexo poreiki net kalbos negali buti.... verysad.gif
Atsakyti