Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo kursai

Aš irgi labai norėčiau palankyti tokius kursus Vilniuje smile.gif
Atsakyti
Domina pradziamokslio kursai Klaipedoje..smile.gif
Atsakyti
gal dar kas organizuoja kursus Vilniuje biggrin.gif .
Atsakyti
gal žinote ar yra kursų Vilniuje, kur galima būtų išmokti megzti su mezgimo mašina.
Atsakyti
jeigu dar kam nors idomu, sporto g. irgi atsidaro naujas mamyciu ir vaikuciu klubas Margas laikas..
http://margaslaikas....rankiu-buveine/
as ten lankysiu keramikos kursus, bet kiek zinau, suaugusiems organizuojami siuvinejimo, mezgimo ir dar kazkokie kursai...
Atsakyti
QUOTE(dzeine_eir @ 2010 09 01, 10:21)
jeigu dar kam nors idomu, sporto g. irgi atsidaro naujas mamyciu ir vaikuciu klubas Margas laikas..
http://margaslaikas....rankiu-buveine/
as ten lankysiu keramikos kursus, bet kiek zinau, suaugusiems organizuojami siuvinejimo, mezgimo ir dar kazkokie kursai...


idomu o Kaune kazkas panasaus yra?
Atsakyti

 i 
Primenu, kad reklaminiai skelbimai temoje draudžiami, o asmeniniams skelbimams yra skirta Skelbimų lenta.
Atsakyti
Mezgimo kursus organizuoja parduotuvė Mezgimo zona, daugiau informacijos čia
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 09 01, 09:32)
idomu o Kaune kazkas panasaus yra?

Kaune megzti ir nerti galima išmokti parduotuvėje "Žalios avys". Kursai nemokami. Daugiau informacijos čia
Atsakyti
Sveiki, kur Vilniuje galima ismokti megzti? Tiksliau skaityti schemas is knygu ir zurnalu, megzti kiaurarasciu, pynemis ir pan. Dabar mano zinios apsiriboja akiu uzdejimu, geru ir blogu akiu mezgimu.

Atsakyti
Lankiau aš kursus būtent toje pačioje Sėkmės magijoje, žalgirio g. 109. Virbalais mokiausi megzti pas tokią mokytoją Violetą. Nu labai maloni, ir aiškina taip suprantamai thumbup.gif labai patiko. Pati kiek per knygas bandžiau mokytis, tai pavyko savarankiskai tik kojines išmokt ax.gif O čia per mėnesį pamokų ir rankoves, ir apykakles žinau kaip reik padaryt thumbup.gif toks užsidegimas dabar kilęs, ir to noriu, ir to, schemu kruvos pririnktos lotuliukas.gif kad tik entuziazmas nedingtu blush2.gif
Dar mano draugė pasakojo, buvo pas juos kursuose su mezgimo masina. Nezinau kaip mokytoja vadinasi, bet gyre, sake labai miela moteris smile.gif
Atsakyti
Kaune einu pas viena moteri. Ten susirenka kelios mokines, kurias pamoko. Pasedim, pasijuokiam. Jaukus vakaras, kaip knygoje "Penktadienio mezgimo klubas". Apie 1,5 val uzsiemimas vyksta. Ir pagal poreiki - 2-3 kartus per savaite. Jeigu reikes kontaktu-rasykite man asmeniskai. Prisijungsite. Kiek minejo, nauja grupe formuos, nes nenori perkrauti zmonemis, kad visoms laiko uztektu pamokyti.
Atsakyti