Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo kursai

noreciau Klaipedoje palankyti mezgimo nerimo pamokas. 4u.gif
Atsakyti
gal yra galinciu pamokinti kaip skaityti tas schemas is zurnalu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusetija @ 2012 10 11, 00:14)
noreciau Klaipedoje palankyti mezgimo nerimo pamokas.  4u.gif

4u.gif Klaipedoje nera tokiu kursu,nes neatsiranda mokytojos mokancios ar galincios padet.Todel bandau organizuot saviveiklini bureli,kur susirinkusios merginos viena kitai padetu :)Taciau nera taip lengva...Jei kas gausis pranesiu temoje 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar Kaune yra kur nors organizuojami mezgimo kursai, nes radau tik "Zaliose avyse", bet man ten netinka susitikimu laikas sad.gif nes kiek ieskojau tai visi kursai yra organizuojami Vilniuje sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ajana @ 2008 01 08, 18:17)
O kuom norit ismokti megzt? Mezgimo mašina ar rankomis, na, ta prasme su virbalais?
Zinau viena profesionalę mezgėją, apie 20 metu dirbusia šį darbą, kuri galėtų pamokinti. Cia butu Vilniuje.

Parašykit man telefoniuką, jei dar turit.
Atsakyti

Sveiki, Gal pasidalintumėte kontaktais, kas galėtų pamokyti megzti virbalais Kaune? Kursų rasti nepavyksta, bet galbūt pavyktų rasti žmogų, kuris galėtų pagelbėti :) Nesu visai žalia, esu nusimezgusi keletą megztinių sau, vaikams. Bet tai labai paprastučiai mezginiai. Noriu mokėti skaityti mezgėjų kalbą ir megzti sudėtingesnius darbelius. ačiū

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksana1976: 19 balandžio 2022 - 13:09

Sveiki, Gal pasidalintumėte kontaktais? ačiū

Atsakyti

Kaune einu pas viena moteri. Ten susirenka kelios mokines, kurias pamoko. Pasedim, pasijuokiam. Jaukus vakaras, kaip knygoje "Penktadienio mezgimo klubas". Apie 1,5 val uzsiemimas vyksta. Ir pagal poreiki - 2-3 kartus per savaite. Jeigu reikes kontaktu-rasykite man asmeniskai. Prisijungsite. Kiek minejo, nauja grupe formuos, nes nenori perkrauti zmonemis, kad visoms laiko uztektu pamokyti.

 


Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte kontaktais :) ačiū

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksana1976: 19 balandžio 2022 - 13:09