Įkraunama...
Įkraunama...

Ką Kalėdų senis atneš darželinukams?

QUOTE(Baltike @ 2006 12 04, 22:55)
vaikams saldainiukai - pats tinkamiausias ir jokių problemų nesukeliantis variantas.

mano vaikas iki daržo apie jokius saldainius nieko nežinojo, ir dabar stengiuosi, kad į akis nepakliūtų, bent jau namie, nes geriau simbolinis žaisliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 12 04, 22:09)
mano vaikas iki daržo apie jokius saldainius nieko nežinojo, ir dabar stengiuosi, kad į akis nepakliūtų, bent jau namie, nes geriau simbolinis žaisliukas  smile.gif

Dėl simbolinio žaisliuko susitarti be šansų, bent jau mano vyresnėlio grupėje... Kai vaikams buvo 2-3 metukai, mamos rėkavo ir prieš saldainius (ir aš tame tarpe blush2.gif ), bet su laiku (ir vaikų ašaromis) įgavome proto. Tik kad vien tų saldainių pusei mamyčių "per maža"...
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 11 28, 22:23)
Mano mažoji jau paskutinius metelius lanko darželį. Dovanėles savo vaikučiui visada nuperka tėveliai atskirai. Nematau nieko blogo, kad vaikai gauna skirtingas dovanėles. Mūsų dukra visada būdavo patenkinta, ką gaudavo, nes vistiek mama geriausiai žino, ko nori jos vaikas  smile.gif .

O kai didžioji dukra lankė darželį, tai vienais metais pirko vienodas dovanėles, ir gavosi taip, kad Kalėdų Senelis padovanojo vežimėlį, o tokių namuose jau buvo du  doh.gif .

Na, bet paieškojus kažko įdomaus, galima nupirkti vaikučiams ir vienodas  ax.gif


manau kad dovanos turi būt tik vienodos be jokių išimčių. Nors ir nesipeša bet jaučiasi paskui vaikai gavę prastesnes dovanas nuskriausti. Nesuprantu tokių tėvų kurie savo vaikui perka labai gerą dovaną o visi likę gauną vienodas paprastas. Pas mus darželį buvo toks atvejis (mano laikas nežinau gal dabar taip jau nebūna, tikiuos) , kažkos absurdas.
Atsakyti
Pas mus darželyje visi berniukai gaudavo vienodą berniukišką dovaną, o mergaitės - vienoda mergaitiška. Taip praeitas metais sūnus žaidimą TETRIS atsinešę, dar prieš tai –mašinėlę, mergaites -lėles. O brangiu dovanu niekad nepirkdavom. Saldainius taip pat nedovanojom, nes visi saldumynai ir taip gulėdavo ant šventinio stalo.
Atsakyti
Mes per susirinkimą sutarėme, kad renkam po 20 Lt. (dovanėlėms ir auklėtojoms). Kažkaip visų tėvai labai geranoriški ir nesutarimų nekilo. Nutarėme pirkti visiems vienodas dovanas - medines kaladėles, susideda 6 skirtingi paveiksliukai kainuoja 10 Lt, na dar maišelis dovanėlei, o už likusius dovana auklėtojoms. Tiesa, vaikučiai patys mažiausi 1-2,5 metukų.
Atsakyti
QUOTE(Alexi @ 2006 12 05, 15:52)
Mes per susirinkimą sutarėme, kad renkam po 20 Lt. (dovanėlėms ir auklėtojoms). Kažkaip visų tėvai labai geranoriški ir nesutarimų nekilo. Nutarėme pirkti visiems vienodas dovanas - medines kaladėles, susideda 6 skirtingi paveiksliukai kainuoja 10 Lt, na dar maišelis dovanėlei, o už likusius dovana auklėtojoms. Tiesa, vaikučiai patys mažiausi 1-2,5 metukų.

o kiek vaikučių ir kiek auklėtojų?
kaip pasisėkė, kad tėveliai visi sutarė thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi dar mažiukai, grupėj 10 vaikučių. Auklėtoja viena ir šeimininkutė ar auklėtojos padėjėja (nežinau kaip ten dabar vadina) ax.gif
Auklėtoja sakė ( iš savo patirties), kad tokio amžiaus vaikučiams geriausia dovanoti vienodas nedideles dovanėles, netgi nereiktų išskirti mergaitėms ir berniukams, sakė pernai taip darė, tai vis tiek buvo ašarų ir kt. Jau nekalbant, kad kiekvienas skirtinga dovaną gautų.
Atsakyti
Vienodos dovanos labai gerai, nes tada vaikai nesipyksta ir nesipeša, kieno gražesnė ar brangesnė
Atsakyti
Visada tik po dėžutę sladainių biggrin.gif
Atsakyti
O pas mus darželyje šiais metais apsiribojama tik "valdiškais" saldainiais. Ir jokių vaidinimų nebus. Ateis Senis Šaltis su vaikais padūks, pašoks padainuos ir išdalins saldainiu. Manau kad to pilnai vaikui pakanka darželyje, nes namuose vistiek visi tėveliai stengiasi išpildyti vaiko norus 4u.gif
Atsakyti
Šiemet man tenka darželyje pirkti dovanas, tai galvoju kad berniukams bus mašinytės, o mergaitėms lėlytės. Ar neatsibodę g.gif Mažiukams 3 metukai
Atsakyti
Tas dziaugsmas atiteko ir man...dovanu supirkimas. Skyrem po 10lt..nupirkau mergaitem po8lt. suniukus -pudeliukus- rankinukus (trys viename)...berniukams lektuvus...su garsu....liko dar ir saldainiams.... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti