Įkraunama...
Įkraunama...

Ką Kalėdų senis atneš darželinukams?

Mūsų vaikučiai darželyje ( +- 3 metukai) gavo dėliones. Super dovanėlė. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Musu darzelio grupes tevai nusprente siais metais dovanoti simbolines dovaneles.Visiems jos bus vienodos (uzduociu knygele ir saldainiu) vaiku amzius nuo 1.5-3metu.tik vat dabar problema sprendziu kaip tas dovanos idomiai supakuoti,kad vaikams butu linksma jas gauti g.gif gal kas turite kokiu minciu ar naudingu nuorodu?Buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2008 12 03, 12:26)
Ir aš turiu lopšelinukams 1.5-2.5 m nupirkt dovanėles. Tai irgi manau kad lėlytės ir mašinytės jau nusibodę  g.gif  Pagalvojau gal visiems spalvingus kamuolius kokius nupirkt, bet kaip Kalėdų senelis juos maiše atneš, juk 16-ka gaunasi  bigsmile.gif  g.gif  ? Gal kas kokių minčių kitokių turi ką nupirkt už kokius 10-15 lt ? ?


Man irgi reikia tokio amziaus berniukams lopselinukams kazka sumastyt , rinkomes po 20Lt g.gif As mastau gal po kokia knygele su magnetukais, ar su atsidarinejanciais langeliais, ar veltinukais, ir po koki zaisliuka, bet su zaislu man sunkiausiai nusprest, nieko gero kazkaip nematau, lauksiu antradienio, gal Maximoj ka uzmatysiu.
Mes pradzioj taremes vienodas dovanas pirkt, bet paskui kazkaip kita mamyte Maximoj nupirko ksilofonus mergaitems, kadangi kiekio nebuvo visiems vaikams,ir dar kazka nupirks ar lelytes ar knygeles, tai as dabar galvoju ar man ieskot irgi tokiu ksilofonu, kad butu vienodos mazdaug, ar galiu kitas dovanas berniukams ax.gif
Musu tai ir aukletojos pataria kas vaikams idomu, pacios pasiziuri zaislu, tai dar sakiau eisiu pasitart ax.gif
Atsakyti
as darzelyje vaikams pasiuliau pirkti knygutes, nes dabar ir Maximoj -30%, o ir manau didesne nauda, nei kokia kinietiska lele ar masinyte gauti. tik dar kai kurie tevai uzsimane, kad butu saldainiu doh.gif . na del to as nesu patenkinta, nes pas mus grupe irgi 1.5- 3m vaikai, o ir nevisi tevai jau duoda vaikams saldainiu. na bet ka padarysi, kai kurie tevai megsta reiksti labai garsiai savo nuomone, todel ir pirks saldainius
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2010 12 03, 15:13)
as darzelyje vaikams pasiuliau pirkti knygutes, nes dabar ir Maximoj -30%, o ir manau didesne nauda, nei kokia kinietiska lele ar masinyte gauti. tik dar kai kurie tevai uzsimane, kad butu saldainiu doh.gif . na del to as nesu patenkinta, nes pas mus grupe irgi 1.5- 3m vaikai, o ir nevisi tevai jau duoda vaikams saldainiu. na bet ka padarysi, kai kurie tevai megsta reiksti labai garsiai savo nuomone, todel ir pirks saldainius


As ir manau, kad knygutes geriausia butu, nes ir maziukams idomu pazioplinet ir vyresniems, o saldainiu tai mes neperkam, as siaip saviskiui ir neduodu ju nuo mazens, nu retkarciais tik ax.gif
Man tai labai patiko knyga Darbstusis ukis, ten didele tokia, o viduj mazytes knygeles isideda, ir dabar Knygu klube gera kaina 19,90Lt rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi prie tu paciu organizatoriu - pinigu rinkeju smile.gif Pernai dovanojom uzduociu knygutes, uzpernai mergaitems leles, berniukams masineles, siemet dar neaisku, gal deliones kokiu 120detaliu. Maximoj girdejau zaislams nuolaida bus. Mes dazniausiai renkam po 30Lt, aukletojoms ir auklytei po 50 cekiukus kazkokius, ir uz kaledu seni dar pinigai. Visada perkam vienodas dovanas, kad nebutu nusivylusiu vaikuciu. Namuose tevai gali ir uz 1000lt dovanot vaikams, o cia darzelis, ne visu vienodos finansines galimybes. Ir pas mus vieninga nuomone grupej - grazus ir be saldainiu. Nores, namie pilnom saujom lai valgo, o cia nereikia. Esam dare ir pasisedejima po vaidinimu, tai visai smagu, tevai pasibendrauja, susipazista smile.gif
Atsakyti
Mes siemet 4-5m vaikams dovanosime knygutes ..Mamule Mu ir Kaledos''-labai grazios ilustracijos,pamokanti istorija thumbup.gif Esam dovanoje tokia kygute ,,Kaledu Senelis,,-irgi buvo labai grazi,kalediska dovana apie tai ,kur ir kaip gyvena Kaledu senelis smile.gif
Atsakyti
as taip pat busiu is tu mamyciu kuri atsakinga uz dovaneles, galvojame pirkti medines deliones +-3m vaikiukams ir saldainiu dezutes ten tokias sventines....nezinau gal patylejo tie teveliai kurie buvo pries saldainius bet nei vienas nepasireiske ax.gif , o as dar prisimenu savo darzelio laikus ir kaip buvo smagu is senio salcio gauti grazia dezute saldainiu daugiau niekas tokiu nepadovanodavo...issaugodavau net kelis saldainius iki pavasario wub.gif
Atsakyti
Na pas mus tėvai vaikams perka atskirai dovanas. Tik tarėmės kad jos būtų nedidelės (nedidesnės už vaikus). Bet kaip ir kiekvienais metais atsiranda tokių išsišokėlių, kurie nori pasirodyti prieš kitus. Man tai visada gaila tų tėvų ir vaikučių kurie gal ir norėtų kažkokios brangios dovanos , bet neleidžia finansinės galimybės. Tad aš visada stengiuosi simbolišką ir nedidelę dovanėlę nupirkti savo milimukei, o namuose tai jau palepinam smile.gif . Šiais metais į daržėlį nupirkau kuprinytę- pliušinę zuikytę ir gavau l.pigią dėžutę muzikinę su princese viduje šokančia. Tai manau panelei turėtų patikti. Nuolaidų dėka susisukau su 12Lt.
Atsakyti
mes pernai ir dovanojome skirtingas dovanas, ir nebuvo jokiu pykciu, nes vaikai griebė už dovanėlių ir išsiskirstė namo, taigi niekas ir nematė kas ką gavo. ax.gif

o šiemet vienodas perkam, pas dukryte bus tik saldainiai, pas sūnų tik po konstrukrorių be saldainių g.gif , man tai kakaip norisi, kad būtų tie saldainiai, juk tik kartą metuose jų tokių rinkinukuose ir gauna wub.gif
Atsakyti
Na mes nupirkome visiems vienodus zurnaliukus Kutis,susukom i trubele i vidu idejom kinderi,barni ir ciulpinuka.tada ta trubele susukome i tampoma spalvota popieriu ir uzrisom galus,tai gavosi tokie dideli pailgi saldainiai.atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2010 12 15, 20:37)
Na mes nupirkome visiems vienodus zurnaliukus Kutis,susukom i trubele i vidu idejom kinderi,barni ir ciulpinuka.tada ta trubele susukome i tampoma spalvota popieriu ir uzrisom galus,tai gavosi tokie dideli pailgi saldainiai.atrodo  thumbup.gif

thumbup.gif gaila kad anksciau nepaskaiciau gera ideja del dovanos supakavimo thumbup.gif mes ie vaiku dovanelem skyrem po 20 lt tai sutarem pirkt po knygute ir jei liks dar koki saldaini prides
Atsakyti